עדכון: גן ארכיאולוגי-חינוכי במגדל העמק

rotemfiji

New member
עדכון: גן ארכיאולוגי-חינוכי במגדל העמק

שלום ! אני מביאה לכם פה עדכון שכתבתי אודות הגן הארכיאולוגי-חינוכי, שהולך וניבנה במרץ רב במגדל העמק ( באיזור שושנת העמקים, רחוב הנגב ועוד). הנה לינק על כתבה קצרה שכתבתי על התפתחות המקום בבלוג באתר שלי : גן ארכיאולוגי-חינוכי . כמו כן, אמשיך לעדכן אותכם בנוגע למקום ההולך וניבנה, ואף אביא לכם שבוע הבא תמונות ומידע רב מהמקום (יש לי פגישה עם מנהלת הפרוייקט) ותאריך יעד לפתיחת הגן. הגן אמור להוות מקום למידה לבית ספר "נופים" (מקווה שזה השם הנכון) ויטופח על ידי התלמידים, והתלמידים ילמדו אודות המקום וההיסטוריה של המקום בשיעורים בבית הספר. כמו כן, המקום יהווה פארק חינוכי ומקום לשבת בו ולהינות בחינם, לכל תושבי מגדל העמק והסביבה. שבת שלום לכולם ! רותם, מנהלת האתר BibleWalks.com

dafgol

New member
איזה עדכון נחמד ומשמח שדברים זזים ../images/Emo45.gif

תודה על המסר, לא מבטיחה שאוכל להגיע אבל בכל מקרה מחכה לעידכונים ותמונות.

rotemfiji

New member
בכיף!איך שיצא..ואם כבר,מישהו יודע על בית

להשכרה במגדל העמק (רצוי מאוד שכונת נוף העמק או אם יש שכונת וילות אחרת), לפינוי כמה שיותר מידי, בית מעל 200 מטר מרובע, עם עדיפות לבית כמה שיותר גדול: 250-350 מטר מרובע ומעלה. אשמח לכל הצעה בפרטי או פה...

dafgol

New member
../images/Emo124.gif רותם נפל לי האסימון ../images/Emo6.gif

היום כשעליתי עם ברי לרופא, ראיתי בדרך שלט " גן ארכאולוגי חינוכי" ונפל לי האסימון שזה הגן שאת מדברת עליו... אז זה ממש מעל הרחוב שלנו , בשכונה החדשה (שכונת רבין). איזה יופי לדעת שזה ממש פה וקרוב, אני אשתדל להגיע ביום רביעי. אז את מחפשת להשכיר פה בסביבה שלנו? האמת שהסתכלתי לראות אם יש מודעות "להשכרה" אבל פה יש רק למכירה, שווה לעבור על עיתוני הסופ"ש אולי..... אני אבדוק אם לא זרקנו את המוספים אני אחפש לך יותר מאוחר.

rotemfiji

New member
חחח..כן זה הגן !ואני אהיה שם ברביעי, אם תרצי

אני אסביר לך בפרטי בשביל מה הבית (לא ישירות בשבילי). את האמת שפניתי כבר לכל המתווכחים הקיימים במגדל העמק. הלכתי לראות מספר בתים ומחר יש לי עוד 2. חוץ מאחד שהיה ממש מעולה (אבל בסוף הבעלים לא היה רציני), לא ראיתי משהו בגודל המתאים. מחר אני הולכת לראות בנוף העמק- בית של משהו כמו 280 מטר מרובע, מקווה שיתאים.. ובכיף, אם יש לך..אני לא סוגרת כלום עדיין עם אף אחד, ככה שאני פתוחה להצעות. אגב לגביי הגן- הוא אמור להיות באמת פרוייקט מאוד ייחודי ויפה, תוכלי לבוא גם עם בר וגם עם רז ועם כל האמהות והילדים מהפורום
גן באווירה קצת שונה...וכמובן חינוכית.

rotemfiji

New member
אה ולגביי המכירה במגדל העמק..

משום מה כולם שמים למכירה ובסוף כולם מציאים את הבית להשכרה..עושה רושם שהשוק חלש מאוד. גם המחירים ממש מגוחכים.

dafgol

New member
ה$ כל כך נמוך עכשיו

שעדיף להשכיר מאשר למכור. מבטיחה לפקוח עיניים ואוזניים ....כולם פה רק מוכרים (טעות לדעתי)

למעלה