עדכון השבוע...

badboy3919

New member
עדכון השבוע...

פרויקט הפארק יוצא לדרך מועצת העיר אישרה תב''ר של 15 מיליון ש' שיאפשר לנוע קדימה. ראש העירייה: תוך 4-3 חודשים יחלו העבודות פארק כפר סבא יצא לדרך תוך שלושה עד ארבעה חודשים. כך הכריז ראש העירייה, יהודה בן חמו בישיבת מועצת העיר שהתקיימה ביום שני. בן חמו הבטיח שהעבודות יצאו לדרך בקרוב, לאחר שחברי מועצת העיר אישרו תב''ר (תקציב בלתי רגיל) של 15 מיליון שקל למימון חלק קטן של הפרויקט הענק הזה של הפארק. הפרויקט אמור להיבנות בשלבים, כאשר בשלב ראשון משרד הפנים חייב לאשר את התב''ר. בקרוב ייערך דיון במועצת העיר על פרויקט הפארק, משמעויות הבניה וכל מיני בעיות שעדיין צריך להתמודד איתן, כמו מאין כדאי להתחיל את הפארק, אם מרחוב ויצמן או הגליל, מה יהיה עם האמפיתיאטרון וכל המתחם של האצטדיון. עוד נושא שיש לקחת בחשבון הוא נושא התחזוקה. דני בוסטין, גזבר העירייה שהעלה את הנושא, סיפר שברעננה עולה אחזקת הפארק 4 מיליון שקל לשנה. אומדן העלות שנקבע על 50 מיליון שקל אינו משקף את כל העבודות הדרושות ונראה שדרוש סכום של כ-75 מיליון שקל עד להשלמת הפרויקט. בשלב ראשון, כאמור מתבקש אישור על סך 15 מיליון שקל מקרנות הרשות. מאחר והכוונה היא לממן בסך של 8 מיליון שקל מתוך הסכום הנ''ל את ההקמה מכספי מכירת מקרקעין, נדרש אישור שר הפנים לנושא. בנוסף, נעשים מאמצים לגייס תרומות מגופים חיצוניים, כולל קק''ל. הידיעה מאתר www.local.co.il

D o o S h a

New member
איזה כיף!

כדאי להתחיל לבנות מהגליל!! אבל תקציבים כאלה.. ואוווווו.. מה זה? מסכנה העיריה

צר לי לאכזב אותך..

אבל ב 15 מליון שקל אפשר בקושי לקנות ספסלים ודשא... לא יהיה שום דבר מיוחד בפארק בתקציב כזה, צריך מינימום 300 מליון ש"ח בשביל פארק ברמה. בתל אביב למשל . מתכננים לבנות פארק גדול , בעלות של 4 מיליארד שקל.. זה רציני.

badboy3919

New member
לפי מה שהבנתי התקציב הכללי בפארק

הוא משהו בסביבות ה75 מיליון ואלה הערכות שערכו עם העלות של פארק רעננה השכן. אני כולי תקווה שיצא בסוף לפועל משהו,ולא אכפת לי מה רק שיעשו משהו עם השטח המת שעומד ריק לגמרי כבר כמה שנים טובות.

badboy3919

New member
לא,בהתחלה הולכים לבנות אמפי קטן

וכאשר ישיגו עוד כסף הולכים לבנות את השלב הבא שבו יהיה אמפי גדול ומרכזי,אבל לך תדע מתי זה הולך לקרות.

badboy3919

New member
אדום זה..איך להגדיר את זה....

אחד שנמצא בפורום הרבה זמן ותורם וכותב בפורום. זאת כאילו דרגה אחת מתחת למנהל (למרות שאין לי שום קשר לניהול הפורום)...מקווה שהסברתי טוב,אם למישהו יש ניסוח קצת יותר טוב אז בקשה..

למעלה