עדכון : חברת דובק תהיה ספונסרית ראשית

• פותח הנושא yshy
  • פורסם בתאריך

yshy

New member
עדכון : חברת דובק תהיה ספונסרית ראשית

של האח הגדול .עשן לבן יוצא מהוילה מאז היוולדה כשכמעט כולם מעשנים את עצמם לדעת מרוב שיעמום ...

Come Alive

New member
איזה מרוב שיעמום?

שימו לב, זה כמעט נושא השיחה היחידי ביניהם- הסיגריות

chopo

New member
מה הפלא? תסתכל על התוכן האנושי שיש שם- ערסים

מעניין שצבר, ערן ואיתי לא מעשנים...מדוע? היחיד שלא ערס שמעשן זה בוריס. כל השאר הם פקאצות/ערסים/פריחות - בובלילים,מיקי (הפריחה),ערביה,הדתי, האמא הפקאצה,קרן הפקאצה.

ShukyD

New member
מסקנה

כל מי שלא גדל עם כפית זהב ולא קיבל כל מה שצריך היה צריך להתאמץ כדי להשיג, אנשים שקצת קשה להם להתמודד עם לחצים אנשים שיש להם צרות מעשנים לא לכולם קל ונכון שיש עישון פוזה <קרן> אבל לא כל פוזה זה עישון <ערן, שי> ועובדה שהיא היחידה שמעשנת בלי לעבור שומדבר בחיים

Come Alive

New member
צודק,

אבל בתור אחת שעישנה כדי לעבור דברים בחיים ולהתמודד עם לחצים ולא בשביל פוזה בעצמה, אני אומרת לך, זה הכל הכל הכל שטויות. פתאום מחליטים להפסיק והיי, איזה קטע, אפשר להתמודד עם לחצים בדיוק באותו אופן ויותר טוב פתאום

ShukyD

New member
אז אני אגיד לך

<מנשמע נעה?> שאני בתור אחד שעישן 7-8 שנים גם כן לא בשביל פוזות ובשביל להתמודד עם הרבה קשיים ודברים שעברתי.. לקחתי את זה קצת יותר קשה כי בכל זאת אחרי כל כך הרבה זמן להפסיק זה לא כמו להפסיק אחרי חודש ואפילו לא כמו אחרי שנה שנתיים. ואני עכשיו חודשיים בלי זה.. ונכון, הפסקתי בבת אחת. אבל אני עוד צריך ללמוד את הדרך להתמודד עם לחצים. גם כשהייתי מעשן הייתי בנאדם הרבה יותר רגוע. אני מאמין שאני יכול להגיע למצב הזה גם בלי סיגריות אבל צריך להתאים הכל. כי התרגלת לחיות במצב מסויים, מה מרגיע אותך, מה את עושה כשיש לך זמן פנוי. מתי זה בא לך טוב, מה מוריד לך את הכובד של האוכל. מה את עושה כשאת בלחץ... כשאת צריכה להתרכז.. ופתאום את צריכה למצוא כל כך הרבה תחליפים למשהו אחד פשוט. אז זה לא קל מראש בנאדם שהתחיל לעשן הוא לא בנאדם חזק אז עוד צריך להתמודד עם כל ההשלכות אח"כ אבל כן, זה אפשרי

Come Alive

New member
סעמק נמחק לי

בלה בלה אמרתי שאני ממש מתגעגעת ושהצטרפתי רק כי ראיתי שאתה כאן אז זה בטח איכות בלה בלה אמרתי שעישנתי קרוב ל5 שנים והיה לי ממש קשה וכמעט ויתרתי בלה בלה אמרתי לעצמי שאני הבנאדם הכי חלש שיש אם אני נותנת למקל נייר חלול עם לכלוך בתוכו לשלוט עליי ושכל מה שעובר עליי מגיע לי ומאז לא עישנתי, בסוף החודש זה יהיה שנה אה בהצלחה עם ההמשך של הגמילה, מותק שלי. דבר איתי, לאן נעלמת לי?

ShukyD

New member
לא נעלמתי

אני במסנג'ר ובפייסבוק כאחד <ועובר על חוקי הפורום ומנהל שיחות אישיות, אז נמשיך לנושא שלשמו התכנסנו> מה שאמרת בקשר לאנשים חזקים או חלשים הוא נכון במידה מסויימת באמת אנשים חלשי אופי נוטים יותר לעשן מצד שני מי החליט שאסור לבנאדם להיות חלש? אנחנו עוברים דברים, כל אחד ואחד מאיתנו, שאלוהים יודע איך אנחנו מתמודדים איתם וממשיכים הלאה. אז אם זה חולשה אני לא יודע מה זה חוזק. מעבר לזה אני חושב שכל אחד ואחד קודם כל צריך להיות בנאדם שיעשן, שיקלל, שיזיין ויזרוק, זה לא משנה, כל אלה דברים שוליים לעומת עצם היותו בנאדם. וכל הכבוד שאת כבר שנה בלי זה, מעריך מאוד. וד"א המקל נייר חלול עם לכלוך בתוכו ממכר וזורם לך בגוף
זה קשה לאנשים חזקים, בטח ובטח לאנשים חלשים עם נטיה להתמכרות
והמקום סביר + יש כמה אנשים מוזרים, כמה אנשים איכותיים בסך הכל לא רע בכלל תשארי תבדקי בעצמך

Come Alive

New member
לא אמרתי שאנשים חלשים זה רע

אמרתי שאני הייתי במקום שבו בחנתי את עצמי על החולשה שלי לא ביקרתי את המעשנים האלה אני פשוט חושבת שיש גבול עם העישון מה הקטע הזה של לדבר 24/7 רק על הסיגריות והעישון זה סתם אדיוטי זה להלל את הסיגריה הטיפשית והקטנה הזאת

ShukyD

New member
ככה זה אבל

הדברים הכי קטנים שולטים בנו הסיגריה הקטנה הכוסית הקטנה הכפתור האדום הקטן

סאמוואן

New member
רק שתדע...

שאתמול בלילה נעמה וערן יצאו לדבר על העניין של שפרה ונעמה עישנה ואחר כך הביאה לערן את הסיגריה וראו אותו לוקח שאכטה ואחר כך העבירו מצלמה למקום אחר..ככה שאי אשפר לדעת כמה שאכטות הוא לקח או אם הוא בכלל מעשן או לא..

chopo

New member
אז לקח שחטה אחת מתוך 170 שעות צילום...וואו

ShukyD

New member
וואי וואי איזה חפרנים שני אלה

ונסה ויוסי מזיינים במוח אחד לשני ולכולנו ביחד וההיא במקום לקום ממשיכה להתווכח אגב למישהו עובד המסנג'ר?

למעלה