עדכון מהימים האחרונים חצי

badboy3919

New member
עדכון מהימים האחרונים חצי ../images/Emo32.gif

תאונה מצערת מאד קרתה היום באזור איצטדין הכדורגל (רחוב הפועל),לפרטים נוספים:הכתבה למטה,אבל מה שרציתי להגיד לכם זה שתשמרו על עצמכם,תסתכלו כל פעם שאתם חוצים את הכביש אלף פעמים כי יש הרבה מאד בהמות על הכביש שלא יודע מי נתן להם רשיון ואומר לכם אחד שסך הכל שבעה חודשים על הכביש. בנוסף,בנושא שהעלו בפורום בקשר לזה שתלמידים צריכים לעמוד כשהמורה נכנס לכיתה,אז היום זה נכנס לתוקף ואין לי מילה אחרת חוץ מלהגיד לכם שהרגשתי כל כך מושפל ומנסה לשכנע את עצמי למה לעזאזל אני עומד אבל הגעתי למסקנה שאני חלק מהמערכת הלא מובנת שנקראת מערכת החינוך אז אני צריך לציית להם כמו כלב מסכן,אני חושב שהאקט עצמו של לעמוד כאשר מורה נכנס הוא מבזה בצורה לא נורמאלית כי אני אחד שמכבד מורים,מביא כל דבר שצריך לשיעור,ויושב בכיתה כשיש צלצול (תלמיד לדוגמא...
) ואני חושב שכמו שאני לא עומד בבית כשאבא או אמא שלי מגיעים אין סיבה שאני אעמוד כשהמורה שלי נכנסת ותאמינו לי שאני מכבד את ההורים שלי עשרים אלף פעם יותר מכל אדם אחר בעולם הזה,אז לעמוד כשמורה נכנס?לדעתי זה לא מה שיתן לי להעריך מורה זה או אחר או לחלוק לו כבוד.באמת חבל לי שככה המעכת הזאת פועלת אבל למזלי זו שנה אחרונה שלי בה אז לפחות זה מנחם אותי. מה עוד?!,היום היה סך הכל היום השני של הלימודים (יום חמישי לא נחשב), ומשום מה הייתי מותש אכל כך אחרי היום שאפילו נרדמתי ל20 דקות על הספה דבר שקורה לי פעם בשנתיים בערך... זהו,אני מרגיש כאילו זה הופך להיות בלוג וזאת לא המטרה... שיהיה לכם המשך שבוע נעים ואתם מוזמנים להגיב,להוסיף או להביע את דעתכם.

Double U

New member
מסכים בקשר להכל../images/Emo45.gif

בכל מקרה, היה נחמד אם באמת היית פותח בלוג

למעלה