עדכון תכנת אבטחה אחרון של מיקרוסופט

שלום למומחים.
עדכון אבטחה אחרון של מיקרוסופט 'kb5000802' עושה לי צרות (לא מאפשר ראיית טקסט על המסך בתכנה ליצירת אלבום תמונות).
אני מוריד ידנית את העדכון הזה, אך לאחר מספר ימים מיקרוסופט מתקינה אותו שוב. כמובן ללא שאלות.
מה עושים ?

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
שלום למומחים.
עדכון אבטחה אחרון של מיקרוסופט 'kb5000802' עושה לי צרות (לא מאפשר ראיית טקסט על המסך בתכנה ליצירת אלבום תמונות).
אני מוריד ידנית את העדכון הזה, אך לאחר מספר ימים מיקרוסופט מתקינה אותו שוב. כמובן ללא שאלות.
מה עושים ?
העדכון למעשה מסיר פלאש, אי אפשר להסירו לאחר ההתקנה שלו. מה שאתה צריך זו תוכנה שלא מבוססת פלאש...הוא למעשה מת...מצא תוכנה אחרת לזה.
המידע מהקישור

תודה ירון. אבל......
לאחר הורדה ידנית של העדכון, תכנת האפליקציה עובדת יופי. כלומר כנראה שאין לזה קשר עם ה 'פלאש'.
אבל רק למספר ימים - עד להתקנה ה"אוטומטית" שלו.

תכנה ליצירת אלבומי תמונות 'my album' המבוססת על תכנת ממשק m-Photo . תכנת הממשק משנת 2011 ומאז לא עודכנה.
התמיכה "הופסקה". (חברת my album עברה לעבוד עם תכנת ממשק אחרת, אך מאפשרת הדפסת אלבומים אשר נערכו עם הממשק של m-photo).

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
תכנה ליצירת אלבומי תמונות 'my album' המבוססת על תכנת ממשק m-Photo . תכנת הממשק משנת 2011 ומאז לא עודכנה.
התמיכה "הופסקה". (חברת my album עברה לעבוד עם תכנת ממשק אחרת, אך מאפשרת הדפסת אלבומים אשר נערכו עם הממשק של m-photo).
הנה לב הבעיה היא לא מעודכנת לסטנדרטים של היום..אולי באבטחה אולי במשהו אחר..השתנה המצב מלפני 10 שנים...העדכון הזה נראה שעושה משהו איתה ..ואתה רואה אתה מסיר הוא חוזר..זה עידכון אבטחה חשוב.
יש להם בכל מקרה צור קשר ניסית?

נסה אולי הבעיה מוכרת להם ויש פתרון...אם לא אז לחפש משהו מעודכן יותר לימינו אני מאמין שיש

ושוב תודה. ברור שפניתי אליהם. פניתי גם לחברות אחרות שמשתמשות בממשק ישן זה. זה הפתרון הטוב ביותר שקיבלתי.
כמובן שקיבלתי גם פתרון לעבור לתכנת ממשק אחרת. (אך לה אין את הפיצ'רים המיוחדים שקיימים בממשק הישן).

למעלה