עדכון

עכשיו בחוג כתיבה יוצרת החברים דיברו בצעקות, אמרתי להם לא לצעוק ולא הקשיבו וכרגיל אמרו זה הקול שלי אז שרתי בצעקות ובתגובה קיללו אותי וניסו להשתיק אותי, השתקתי אותם ואמרתי בצעקות שאני שמח וטוב לי ואיזה יופי. הם מפריעים אז אעשה להם דווקא. הפעם לא נגעו בי. מפחדים. יש לי "ידידה" כביכול שבמשך כל הקשר צעקה עליי שאני חוקר אותה, אז היום התקשרתי אליה וצעקתי עליה להתקשר אליי. עכשיו בחוג ישבה במבטים נעלבים, וחייכתי לאיד.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
עכשיו בחוג כתיבה יוצרת החברים דיברו בצעקות, אמרתי להם לא לצעוק ולא הקשיבו וכרגיל אמרו זה הקול שלי אז שרתי בצעקות ובתגובה קיללו אותי וניסו להשתיק אותי, השתקתי אותם ואמרתי בצעקות שאני שמח וטוב לי ואיזה יופי. הם מפריעים אז אעשה להם דווקא. הפעם לא נגעו בי. מפחדים. יש לי "ידידה" כביכול שבמשך כל הקשר צעקה עליי שאני חוקר אותה, אז היום התקשרתי אליה וצעקתי עליה להתקשר אליי. עכשיו בחוג ישבה במבטים נעלבים, וחייכתי לאיד.​
היכן האחראי על החוג?​

עכשיו בחוג כתיבה יוצרת החברים דיברו בצעקות, אמרתי להם לא לצעוק ולא הקשיבו וכרגיל אמרו זה הקול שלי אז שרתי בצעקות ובתגובה קיללו אותי וניסו להשתיק אותי, השתקתי אותם ואמרתי בצעקות שאני שמח וטוב לי ואיזה יופי. הם מפריעים אז אעשה להם דווקא. הפעם לא נגעו בי. מפחדים. יש לי "ידידה" כביכול שבמשך כל הקשר צעקה עליי שאני חוקר אותה, אז היום התקשרתי אליה וצעקתי עליה להתקשר אליי. עכשיו בחוג ישבה במבטים נעלבים, וחייכתי לאיד.
עם התנהגות כזו מצחיק שאתה מתלונן על תוקפנות כלפיך.

האחראים הם המתנדבים הצעירים שמנהלים את החוג. ניסיתי לפנות אליהם ולחונך שלי שישב שם כדי שישתיקו את הצועקים וירגיעו את המציקים לי, על הצועקים אמרו שזה הקול שלהם אבל את אלה שהציקו לי המתנדבים והחונך השתיקו. צועקים כדי להפריע, סתם. אז אני שר ואז הם תוקפים אותי. אנשים בכפר נגדי כי הם מקנאים בי שאני לומד באוניברסיטה ואני אינטילגנטי יותר.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
האחראים הם המתנדבים הצעירים שמנהלים את החוג. ניסיתי לפנות אליהם ולחונך שלי שישב שם כדי שישתיקו את הצועקים וירגיעו את המציקים לי, על הצועקים אמרו שזה הקול שלהם אבל את אלה שהציקו לי המתנדבים והחונך השתיקו. צועקים כדי להפריע, סתם. אז אני שר ואז הם תוקפים אותי. אנשים בכפר נגדי כי הם מקנאים בי שאני לומד באוניברסיטה ואני אינטילגנטי יותר.
לפחות השתיקו את מי שהציק לך.

האחראים הם המתנדבים הצעירים שמנהלים את החוג. ניסיתי לפנות אליהם ולחונך שלי שישב שם כדי שישתיקו את הצועקים וירגיעו את המציקים לי, על הצועקים אמרו שזה הקול שלהם אבל את אלה שהציקו לי המתנדבים והחונך השתיקו. צועקים כדי להפריע, סתם. אז אני שר ואז הם תוקפים אותי.
לפחות השתיקו את מי שהציק לך.
לפחות כבר אין אלימות נגדי. אני חושב שהסיבה שרדפו אותי באלימות בכפר היא שעשיתי מבטים מאיימים וקולות מפחידים, ודיברתי עם זרים מסוכנים.

mיטלמן

Well-known member
האחראים הם המתנדבים הצעירים שמנהלים את החוג. ניסיתי לפנות אליהם ולחונך שלי שישב שם כדי שישתיקו את הצועקים וירגיעו את המציקים לי, על הצועקים אמרו שזה הקול שלהם אבל את אלה שהציקו לי המתנדבים והחונך השתיקו. צועקים כדי להפריע, סתם. אז אני שר ואז הם תוקפים אותי.

לפחות כבר אין אלימות נגדי. אני חושב שהסיבה שרדפו אותי באלימות בכפר היא שעשיתי מבטים מאיימים וקולות מפחידים, ודיברתי עם זרים מסוכנים.
מה זה "ודיברתי עם זרים מסוכנים"?
איפה ישנם זרים מסוכנים בכפר?
איך זה שרק אתה נתקל במסוכנים האלה?
אני לא בטוחה שאני מבינה בכלל מה זה זרים מסוכנים.

עם התנהגות כזו מצחיק שאתה מתלונן על תוקפנות כלפיך.
שום דבר לא מצחיק.
מה זה "ודיברתי עם זרים מסוכנים"?
איפה ישנם זרים מסוכנים בכפר?
איך זה שרק אתה נתקל במסוכנים האלה?
אני לא בטוחה שאני מבינה בכלל מה זה זרים מסוכנים.
דיברתי עם זרים ברחוב כי חיפשתי דרך אחרת לתקשר עם אנשים, ואני חושב שונה בקשר לדיבור. זה חלק מהמאבק הממושך שעברתי כדי להתקדם ולקדם את העולם רוחנית ופילוסופית.

למעלה