עדכון

moe777

New member
עדכון

האם תקבלוני חזרה? המשחק הופך משעשע מרגע לרגע. אני מצטערת על היותי ביץ', אתמול ביליתי מספר שעות בבכי בגלל שהייתי מרשעת (בחזרה) לאנשים המפחידים שעבדתי איתם (במשך יום אחד, אבל מי סופר...) ועכשיו אפילו המחשב עושה קולות של ברוגז. והרבה יותר גרוע מלהתנשא -להמשיך להתחבא ולעקוב בסתר אחרי עדכונים. אני כ"כ מיואשת וזקוקה לקצת סושל לייף.
UNDONE פרסמה צילומי מסך חדשים מ"כמעט טיפשים". סרט אליהו האהוב עליי.
אין לי מושג מה בדיוק קורה של גב' אמה פישר, אבל אני לא מחבבת אותה, רק על סמך רושם ראשוני. פרנקה וחבריו של אליהו מגניבים יותר; ביניהם דום ואיאן רובינסון (הויג'יי הקירח של MTV)

וולקאם באק!!!../images/Emo24.gif../images/Emo19.gif|אליהו|

הו! נהדר! אני חובבת צילומי מסך ^_^ אבל נראה לי שהמחשב שלי פחות מחבב אותם והוא מאיים לקרוס
זה אמה קופר לפי מיטב הבנתי, ולא הייתי ממהרת לחשוב שהיא ואדון עץ אכן ביחד, כי אין שום הוכחה לכך, פשוט צריך לחכות שאליהו יגיב בנושא. בכל מקרה אני לא חושבת שקיימת מישהי יותר מעצבנת מפרנקה לטעמי, אחרי שצפיתי בראיון איתה ועם אליהו הייתי צריכה איזה כדור הרגעה באופן דחוף, היא הייתה בלתי נסבלת, אבל כנראה שזאת רק אני
. דום בחור מגניב, אבל המבטים הבלתי פוסקים שלו לעבר אליהו דיי מטרידים
וגורמים לי לתהות.....
*סותמת* בכל מקרה - נהדר שחזרת

moe777

New member
../images/Emo8.gif

חיח, אין לי מושג איך בלבלתי את 'קופר' עם 'פישר', מ"מ
אני מניחה שרוב חברות לא יזהו אותי ולא אני אותן, אך חברות פורום ההייד פארקי ומערכת הקומונות מוכרות לי היטב. פוזי ואני הגשנו מומעדות להנהלת פורום זה, אך בקשותינו נדחו. דום ואליהו תמיד נהגו לגבול בהטרדה מינית, זה מה שהיה תמיד כ"כ מצחיק. (מה חבל שזמנים אלה חלפו... מישהו מתנדב לערוך חיפושים אחרי ההמשך האבוד של שרה"ט?)

MoNeT1

New member
../images/Emo24.gifWELCOM נחמד שחזרת

אני גם אוהבת את צילומי המסך..

ALiCiA SpInNeT

New member
אוקה כעבור זמן מה שעבר בהתחבטות

בשאלה - 'מי זו לעזאזל?!' נזכרתי. איך? - לפי החתימה כמובן. ^^ בטח שנקבלך!
אנחנו מאמינים בהזמדנות שנייה.
[זאת ההזדמנות האחרונה שלך, יאנג ליידי.
] ס ת ם. ברוכה הבאה לחיקנו, מקווה שתיהני,
ותישארי.

RuNoOsH

New member
שמש|וואו! איזה תמונות יפות!!../images/Emo99.gif

מזה הסרט הזה?!

moe777

New member
../images/Emo26.gif

"כמעט טיפשים" הינו קומדיה שחורה מצויינת, אליהו מגלם רוצח שכיר צעיר וחסר ניסיון. שאר הדמויות הזויות לא פחות ממנו וכל העלילה מצחיקה בטירוף. מומלץ!

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifזה סרט חדש?

ממתי הוא? כי אני אקח בווידאו, אם הוא לא חדש..

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifלאאא! אני יודעת שזאת שי,

אבל אל תשני ניק.. לא כדי לך, כי הניק "גיל המלך" (אנגלית..) הוא בולט וישר שמים לב אליו בגלל הנקודות בצד, אז לPiece of Wood תוסיפי גם נקודות בצדדים, כי ככה לא שמים לב אליו... (דעתי)

MoNeT1

New member
למה את אדומה??

כאילו הניק שלך?? מה זה אומר שאת גם מנהלת או משהו?

../images/Emo80.gif|מטקה| שי ../images/Emo12.gif

מזל"ט על המומחיות
נשבעת לך שרציתי לדבר עם ליאור שתעשה את זה...טחחח

moe777

New member
מדהים!

הסוס מקסים
בהחלט מגיע לו למלוך. כמה זמן את רוכבת ?

למעלה