עדכונים מירושלים

מצב
הנושא נעול.

אלון 58

New member
../images/Emo51.gif על המידע../images/Emo70.gif

קו פרברי לגבעת זאב.
על המידע

davidfainshtein

Member
מנהל
==1==

עדכונים מירושלים
הסתיימו ועברו להם החגים למיניהם והמצב בזירת העבודות בירושלים מתחמם. כמו שהבטחתי - יצאתי ביום שישי לראות ולהתעדכן. למרות החום
- היה טיול די מוצלח. 7 אוטובוסים, 4 וחתי שעות, 87 תמונות - זו הסטטיסטיקה. יאללה - לעבודה! (לא. אני לא מתכוון להעלות את כל ה-87...)
==1==
אני לא מרבה לבקר במשרד בימי שישי ולא תמיד רואה את הברדק והועמס שם בגלל קו 402.

צביקוש23

New member
אחלה בורקסים יש במאפיה שלמטה....

לא סתם בהר חוצבים
החלון של המשרד שלי פונה היישר למסוף. זה אחד החלונות העגולים מעל הסנטר פארם.
אחלה בורקסים יש במאפיה שלמטה....
במאפיה שמתחת למשרדך..בקומה הראשונה יש אחלה בורקסים...

davidfainshtein

Member
מנהל
==2==

עדכונים מירושלים
הסתיימו ועברו להם החגים למיניהם והמצב בזירת העבודות בירושלים מתחמם. כמו שהבטחתי - יצאתי ביום שישי לראות ולהתעדכן. למרות החום
- היה טיול די מוצלח. 7 אוטובוסים, 4 וחתי שעות, 87 תמונות - זו הסטטיסטיקה. יאללה - לעבודה! (לא. אני לא מתכוון להעלות את כל ה-87...)
==2==
וגר זאב עם כבש...

davidfainshtein

Member
מנהל
==3==

עדכונים מירושלים
==3==

davidfainshtein

Member
מנהל
==4==

עדכונים מירושלים
==4==
כל מיני.

אורי404

New member
האוטובוס השמאלי ביותר של "דן".

==4==
כל מיני.
האוטובוס השמאלי ביותר של "דן".
אם אני לא טועה, כאשר הוא היה חדש לפני מספר שנים, זה היה האוטובוס שנהג עליו עשר תחנות/8991801. מצ"ב של אותו אוטובוס בחניון בבירת השרון (כן, בטח...).

davidfainshtein

Member
מנהל
==5==

עדכונים מירושלים
==5==
נפרדים מהר-חוצבים, חוזרים לתחנה ועולים על קו 11 לכיוון שוק מחנה יהודה לנגב חומוס בעזורא - החומוסיה הטובה ביותר בשוק העירקי! יש האומרים - טובה יותר מפינתי. בכל מקרה - כל הבישולים נעשים כמו פעם - על גבי פרימוסים!

../images/Emo13.gif

==5==
נפרדים מהר-חוצבים, חוזרים לתחנה ועולים על קו 11 לכיוון שוק מחנה יהודה לנגב חומוס בעזורא - החומוסיה הטובה ביותר בשוק העירקי! יש האומרים - טובה יותר מפינתי. בכל מקרה - כל הבישולים נעשים כמו פעם - על גבי פרימוסים!

קובי לו

New member
תודה רבה על הצילומים !

==5==
תודה רבה על הצילומים !
ועל עזורא שמעתי המלצות רבות. לצערי לא יצא לי לאכול שם. חוץ ממנו אכלתי כבר בכל החומוסיות הטובות (כשרות וגם לא כשרות) של העיר י-ם. הייתי ב- חומוס תלפיות (בין טוב מאוד לכמעט מעולה) רחמו (בנחלת שבעה) (טוב מאוד +) טעמי שברח' שמאי (בסדר, לא כמו שציפיתי) פינתי (רח' ההסתדרות פינת קינג ג'ורג') (מעולה!) פינג'אן (אגריפס) (בינוני +) סימה (אגריפס) (בשרים מעולים חומוס ממש לא משהו) סמי (ליד סימה באגריפס) (חומוס מעולה -) בתוך השוק המוסלמי (לא זוכר את השם, מקום פצפון זה היה ב-84' וזה היה החומוס הכי טוב שאכלתי בימי חיי !!!)

davidfainshtein

Member
מנהל
../images/Emo45.gif

תודה רבה על הצילומים !
ועל עזורא שמעתי המלצות רבות. לצערי לא יצא לי לאכול שם. חוץ ממנו אכלתי כבר בכל החומוסיות הטובות (כשרות וגם לא כשרות) של העיר י-ם. הייתי ב- חומוס תלפיות (בין טוב מאוד לכמעט מעולה) רחמו (בנחלת שבעה) (טוב מאוד +) טעמי שברח' שמאי (בסדר, לא כמו שציפיתי) פינתי (רח' ההסתדרות פינת קינג ג'ורג') (מעולה!) פינג'אן (אגריפס) (בינוני +) סימה (אגריפס) (בשרים מעולים חומוס ממש לא משהו) סמי (ליד סימה באגריפס) (חומוס מעולה -) בתוך השוק המוסלמי (לא זוכר את השם, מקום פצפון זה היה ב-84' וזה היה החומוס הכי טוב שאכלתי בימי חיי !!!)

עזורא - אתה חייב לנסות! תלפיות - לא אכלתי. רחמו - בסדר גמור. האוכל המוכן שלו מעולה. טעמי - לא משהו בכלל למרות היכרותי האישית עם בלע הבית. פינגאן - לא אכלתי. סימה וסמי המתחרים - הבשרים מעולים. החומוס - רגיל. בשוק המוסלמי - לא אכלתי אבל מכיר את המקום.

קובי לו

New member
ואיך פינתי ?

עזורא - אתה חייב לנסות! תלפיות - לא אכלתי. רחמו - בסדר גמור. האוכל המוכן שלו מעולה. טעמי - לא משהו בכלל למרות היכרותי האישית עם בלע הבית. פינגאן - לא אכלתי. סימה וסמי המתחרים - הבשרים מעולים. החומוס - רגיל. בשוק המוסלמי - לא אכלתי אבל מכיר את המקום.
ואיך פינתי ?

מצב
הנושא נעול.
למעלה