עדכוני בוקר, יום 89

blur2

New member
עדכוני בוקר, יום 89 ../images/Emo42.gif

ו..המשימה ממשיכה.

בוקר טוב כולם ,EMANUELA XD

EMANUELA XD את הפכפכה , אתמול כל היום שיבחת את שפרה ופתאום לאן עברת? לאינה הזנזונת הזאת? המפגרת הזאת? שבכל ריב מזכירה מה היה כשהיא עדיין לא היתה בבית? זאת שהעליבה את עינב, שאפילו שאני לא סוגד לה, מבצעת את המשימה כמו שצריך כדי שיהיה לדיירי הבית אוכל, אולי נכון שהיא לא הבינה שגם לאון ושחר הגורילה קיבלו משימה משלהם שלא כל כך הבנתי מהי, והיו חייבים למצוא את הקרמבו, בטח אינה קיבלה על הראש מהאח הגדול, וסיכויי רב מאוד שביום שלישי היא עפה כמו טיל הביתה, ואל תתפלאו אם היא תודח ביום שלישי, ותתחיל לריב עם כולם ולא תעזוב את בית האח הגדול, והקול המעצבן שלה, חודר כמו סכינים למח, מסכנים שאר דיירי הבית, בקיצור עמנואלה אני מקוה מאוד מאוד שתשני את הגישה שלך ותמשיכי לעשות כבוד למלכת הלבבות שלנו שפרה, בוקר טוב לך,

EMANUELA XD

New member
אכן שיפי היא המלכה../images/Emo23.gif../images/Emo47.gif../images/Emo23.gif

שיפי התעוררה מוקדם בבוקר רב הלילה המצלמות היו מכוונות אליה היו פעמים ששיפי הרימה את הראש הציצה וחזרה לישון אולי חלמה חלום שהקפיץ אותה שיפרה ראתה אתאנה מתגנבת בשעת בוקר מוקדמת מהמיטה של איתי לחדרה איתי שומר את הסוד עד שהפרשה תתפוצץ - מה שכן עינב לא תמצא חן ברעיון שלאיתי עם הקשר לאינה היום הולך להיות אש

daphne86

New member
בוא נא לאיתי אין אופי!

רק שבוע שעבר הוא העלה להדחה את אינה! ועכשיו אתם אומרים שהיה ביניהם קטע, אני הבנתי ממנו שהוא לא סובל אותה! מזה?!?!

אם למישהו מגיע - לשיפי מגיע המיליון

אני כולי התפעלות על דרך התנהלותה. בחורה צעירה שכל כולה בגרות ובשלות נפשית

EMANUELA XD

New member
יוסי מבין שהינה הבור שחפר נצבת מולו

אין ליוסי את הכח להבין מה שמתרחש בבית -יוסי לא הבין מלחתחילה אתהמשימה ולכן הוא ישב עם עצמו בפינה ליוסי לא נראה שום דבר באופק איתי - כלפרצוץמתגלה יוסי=מאוחר מאוחררררררררר איתי=שמח שגילה את פרצופו מההתחלה -ורק בלילה הכניס את אינה למיטה כשאיתי ידע שבלילה יוני רקם עם אינה התחברות כל הכבוד יש כאן מהפך יוסי=שפרה התקלחה היא לא תעשה לנו לחם יוסי=אני אסתפק עם לחם וחמאה ווואוו היום הולך סוף =
כולם חמים על כולם מי שיהיה חכם שיתרחק מרכילות =רכילות תצור מריבה =וזה מה שאנחנו לא כל כך היינו רוצים שיקרה בעצם כן=זה הולך לרעתו של פורץ המהומות

EMANUELA XD

New member
../images/Emo187.gifמשהו השתבש יוסי אומר

לי נראה שיוסי מבין שהוא לא יגיע לגמר ואםכן הוא ללא יהיה המנצח לי נראה שיוסי הבין שכל הקלפים מונחים עכשיו לצידה של שיפרה המלכה גם יוסי חושד בזה ששפרה התעוררה מוקדם עוד לפניו שזה לא נהוג בבית שהדירים קמים משנתם לפניו הו איתי איתי אתה בחור טוב שוטף מבשל ומנקה -

שילת7

New member
יש לכם בעיות בהבנת בנשמע../images/Emo70.gif

לכן התאהבתם בשיפרה מראש...........עכשיו הכל ברור

למעלה