עדן יקירה

dafgol

New member
עדן יקירה ../images/Emo23.gif

מחר, מחזיקים לכם אצבעות ומחבקים
חזק חזק. מחכה כבר לSMS שאת אחריי.....
ותגידי ללירון לא לSMS לי דברים גסים
מקווה ובטוחה שהכל יסתדר בזמן הנכון במהרה בימינו
אוהבים המונתלפים מחבקים ומנשקים אני גולן והבנים נ.ב: ראית מה שלחתי לך במייל ?

S r 35

New member
עדן - כל האצבעות שלי מוחזקות עבורך../images/Emo45.gif

לולי72

New member
טוב, אז אני אחרי

שאבו ביצית אחת
, וטכנאית המעבדה הגיעה עד אלי ישירות למיטה, לקחה את מספר הטלפון שלי ואמרה שהיא תתקשר אלי מחר בבוקר, ושהביצית שנראתה בסדר, לא בשלה מספיק. טוב, אני ולירון כבר חשבנו מה הולכים לעשות הלאה, ואז בא ד"ר גיסלביץ (שבפעמיים האחרונות שינה את יחסו לטובה אלי משום מה, אולי בגלל זה שאני פולניה
) ואמר שיש תזוזה ויכול להיות שהביצית תהיה בסדר, טוב אז יש לי תקווה מעטה עד מחר. לפני זה לירון דיבר איתו, בזמן שנמנתי לי, והוא אמר שאין לו בשורות טובות עבורינו אבל שהם משתדלים לעשות את המקסימום וצריך לקוות שיהיה בסדר ואח"כ לפני שהוא שחרר אותי אמר שנראה מה יקרה ואם לא, הוא יבנה לי איזו תוכנית לחודשים הקרובים לדכא קצת את המערכת, אולי גלולות, קצת להרגיע את המערכת ואז בינואר לחזור עוד פעם לטיפול. אני מקווה שמחר יהיו לי בשורות טובות, נראה.

לולי72

New member
שכחתי להגיד לכן ../images/Emo51.gif, גם לשרית

ששלחה לי SMS. יאללה ביי, הולכת לישון, אני עוד מסטולית.

S r 35

New member
עדן - שמחה שאת אחרי.

בעיני את ממש גיבורה
מחזיקה, כמו תמיד, אצבעות להצלחה ולבשורות טובות ממך. מקווה שהצלחת להתאושש ושאת מרגישה טוב

לולי72

New member
רק רוצה לעדכן - שכרגע אין עדכונים

לא ברור אם הייתה הפריה או לא, ידעו רק ביום ראשון, אני מקווה שיהיו לי דברים טובים לבשר לכם, לא בטוח, אבל ממשיכים הלאה.

S r 35

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

מחזיקה לך אצבעות חזק חזק.

dafgol

New member
../images/Emo50.gif ובשורות טובות ../images/Emo57.gif

את יודעת שאני תמיד פה

frige

New member
עדן../images/Emo24.gif

כמו שכתבתי לך ב-SMS, מאחלת לך שזו היא הביצית המנצחת. הרי בכל מקרה צריך רק אחת שתהפוך להיות האחת. מי כמוני יודעת מה את עוברת. המון המון
מחזיקה לך המון
אצבעות.
שרית

לולי72

New member
תודה שרית

אם לא יהיה כלום, ניקח לנו קצת הפסקה עד ינואר ואז נסתער שוב מחדש.

לולי72

New member
טוב אז גם הפעם אין כלום

ואני מתכוונת לנסות לחפש עוד חוות דעת של שני רופאים שיש לי את השמות שלהם ולקבוע איתם פגישה ונראה מה הם יגידו לנו. תודה על החזקת האצבעות והתקוות.

S r 35

New member
מצטערת לשמוע - אבל תמיד יש את הפעם הבאה...

אל תתייאשי, יקירתי. את גיבורה בעיני
ממשיכה להחזיק אצבעות

לעדן....

בטוחה אני כי אם ישנה סובלנות וסבלנות רבה בסופו של דבר תצליחו!!!! מוסרת חיבוק ענקייייייי

למעלה