עד כמה אפשר

עינת

New member
שאלה נפלאה

עמרי הנומרולוגיה מספרת על נתיב חייו של אדם.היא נותנת לך כלים,אזהרות ופותחת לך את האופציות שאולי לא תמיד אתה מודע להן. קיימת במפה הנומרולוגית אופציה שנקראת הערכות לעתיד בה אני מספרת לך אילו דברים יעמדו בפניך בשנה מסויימת. זה כמו שאומר לך לדוגמא: עמרי בשנה הבאה אתה עומד להקלע לאי בודד. ברגע שאתה יודע תערך לקראת זה ואולי תכין לך צידה לדרך...

עמרי 24

New member
אם כך...

הרי שנומרולוגיה בלתי ניתנת להוכחה,אנו בתו בני תמותה קובעים לעצמנו את הגורל במעשינו היום-יומיים,ברגע שנדע מה טומן לנו המחר,הכל ישתנה אם נרצה ואם לא...

עינת

New member
עמרי היקר

נכון הוא שהנומרולוגיה לא ניתנת להוכחה מדעית אבל... הרי ראית כבר כמה אני יודעת עליך רק מתוך השם... תאר לעצמך מה הייתי יכולה לדעת אם היו לי כל הפרטים.זו אינה הוכחה מספיק טובה? נכון שאנו קובעים את גורלנו,יותר נכון לומר שאנחנו עוזרים לגורל או מפריעים לו. אנו בני התמותה רק בורג אחד במערכת הגדולה של היקום. ולגבי המחר הרי אמרתי לך אני רק נותנת לך כלים להתמודד איתו,כשאתה יודע לדוגמא שבשנה מסויימת עליך להזהר מלטמון את אפך בענינם של אחרים כיוון שיש נטיה גדולה לבלאגן אתה יכול לקחת את עצתי ולהמנע,אתה גם יכול לא לשמוע בעצתי ולהכנס עם הראש בקיר זאת הבחירה שלך בלבד. הנטיה לבלאגן בשנה זו תהיה אם תרצה ואם לא תרצה...

למעלה