עוד דבר Vinney ושאר החברים

Dana Hot

New member
עוד דבר Vinney ושאר החברים

אני חייבת פיתרון האם למישהו מכם יש דרך כיצד אני מתגברת על מתן כתובת אמריקאית בשביל לפתוח חשבון בנק??? :(

אני חייבת לפתוח חשבון וכרגע תקועה על השלב של הכתובת שכרגע אין לי אף אחד שם באמריקה....

vinney

Well-known member
יש כל מיני חברות שמספקות שירות של כתובת

חלק מאלה שמספקים שירות של registered agent יסכימו לקבל דואר באופן כללי בשמך, ולעשות לך forward, תמורת תשלום נפרד.
&nbsp

vinney

Well-known member
רק שימי לב שאת שוכרת מישהו אמין

מכיוון שבדואר שלך יהיו דברים יחסית רגישים, תוודאי שאת שוכרת מישהו שמפוקח כיאות ולא יעשה שימוש לרעה בדואר שלך. חפשי שירות עם מספיק ביקורות חיוביות, וכמובן - לא בהכרח את ההכי זול.
&nbsp
כל מיני

סתיו SG

New member
פתיחת חשבון בנק

דנה שלום,
ניתן לפתוח חשבון בנק גם מהארץ.
יש לשלוח תצלום דרכון ולהזגהות עם מצלמת אינטרנט בזמן פתיחת החשבון.
התהליך יתבצע אל מול נציג מטעם הבנק ויעלה כ-300$

במידה ותרצי מידע נוסף אשמח לסייע

Dana Hot

New member
הי סתיו ותודה על המידע אך...

1. עד כמה אתה בטוח בתהליך הזה שקיים?
2. באיזה בנק?
3. זה לא פותר לי את בעיית הכתובת האמריקאית נכון? כי אם ישנו תהליך רישום שכזה עדיין יש את עניין הכתובת האמריקאית נכון?

סתיו SG

New member
פתיחת חשבון בנק

בשמחה.
אני סמוך ובטוח, ביצעתי אותו בעבר עם מספר אנשים.

1. התהליך קיים עם בנקים גדולים בד"כ כגון Bank Of Amercia, Wells Fargo.
אני עבדתי עם Wells Fargo בלבד אך אני מאמין שיש בנקים נוספים שפועלים במתכונת דומה.
2. ניתן לפתוח חשבון בנק בכל מדינה או איזור, אין השתייכות לסניף מסויים כמו שיש בארץ בתחום הבנקאות.
3. במידה ויש לך נכס להשקעה, ניתן לרשום את חשבון הבנק בכתובת הזאת.
אולם יש לציין כי אין חובה ברישום כתובת אמריקאית בעת פתיחת חשבון זר.

dvir831

New member
סתיוSG, אתה בטוח במה שאתה אומר???

כי לפי כל הדרכים שבדקתי ואפילו עו"ד שהיה אמור לפתוח לי חשבון נעצרתי בתהליך כי לא הייתה לי כתובת אמריקאית לספק לתהליך הרישום לבנק. כך ש... אשמח לדעת איך הגיוני מה שאתה אומר כאשר הבנק במוצהר אומר שהוא אינו שולח "חומרים" או דברים כלשהם מחוץ לגבולות ארה"ב כל שכן אשראי, צ'קים וכו'.

אשמח שתרחיב בהרחבה ואם יש אמת ממשית אשמח שתפנה אליי בפרטי אבל תחילה אודה לך שתפרט כאן שאקרא וגם לטובת הכלל.

תודה

vinney

Well-known member
זהירות
יש לא מעט נוכלים בעולם

מעולם לא שמעתי על פתיחת חשבון בנק עם מצלמת אינטרנט, לא בארה"ב. אשמח אם תשימי פה קישור לאתר הבנק המפרט את התהליך. אחרת זה נשמע לי יותר כמו נסיון גניבת זהות מאשר פעולה אמיתית.

למעלה