עוד ניסיון להחיות את הפורום

Nofar723

New member
עוד ניסיון להחיות את הפורום../images/Emo6.gif

אדום 1- מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר? 2- אתה אהב עגבניות? 3- וגמבה? 4- ותותים? 5- אתה נגעל מדם? 6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם? 7- יש לך בגדים באדום בארון? 8- מה הדבר האדום הקרוב אליך: 9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום? 10- אוהב את הצבע? צהוב 1- מה דעתך על לימון? 2- אוהב חרדל? 3- וגבינ"צ? 4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור? 5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך? 6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה... 7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב? 8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך? 9- מה לדעתך צהוב מסמל? 10- אוהב את הצבע הזה? ירוק 1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע? 2- אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן) 3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם? 4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק? 5- מה עדיף: עלה או גבעול? 6- תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק: 7- נכון האיר פוטר 3 ירוק? הווא ספר מהמם? 8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך? 9- מה לדעתך ירוק מסמל? 10- אוהב את הצבע הזה? כחול 1- מה דעתך על הדרדסים? 2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול? 3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת? 4- אוהב ללכת לים? 5- אוהב את הבריכה יותר טאו פחות מהים? 6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד? 7- כמה תחתונים עם כחול יש לך? 8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך? 9- מה לדעתך הצבע כחול מסמל? 10- אהב את הצבע הזה? ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה? 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת? 3- יש לך בגדים ורודים? כמה? 4- זה צבע רק לבנות? 5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו? 6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה) 7- החיים ורודים? 8- מה הדבר הורוד הכי קורב אליך? 9- מה לדעתך צבע זה מסמל? 10- אוהב את הצבע? כתום ואחרון 1- אוהב תפוזים? 2- וקלמנטינות? 3- וגזר? 4- היית בעד או נגד ההתנתקות? 5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות? 6- אורנג' חברה טובה? 7- ומה עם "תפוז אנשים"? 8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך? 9- מה דעתך מסמל הצבע הזה? 10- אוהב אותו?

KiShKooSh

New member
עונה../images/Emo9.gifמוטי

אדום 1- מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר? המשפחה הקרובה 2- אתה אהב עגבניות?כן 3- וגמבה?לא
4- ותותים?רק גלידות 5- אתה נגעל מדם?לא 6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם?אתמול 7- יש לך בגדים באדום בארון?כן 8- מה הדבר האדום הקרוב אליך: קרם גוף פסיפלורה של קרמה
9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום?כוחניות 10- אוהב את הצבע?לא משו צהוב 1- מה דעתך על לימון?לא רע 2- אוהב חרדל?לא 3- וגבינ"צ?לא 4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור? כן 5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך?חצי צהוב חצי לבן 6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה...אז תשאלי את אורי
7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב?חחח? 8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך?המדבקת מחיר על הלאבלוו שלי 9- מה לדעתך צהוב מסמל?שנאה 10- אוהב את הצבע הזה?לא ירוק 1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע?כן
הוא זרק אותי החרא 2- אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן)לא, אבל זה תמיד דוקר מידי
3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם?רק עם יש שמיכה 4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק?לא שזכור לי, אין לי בארון ירוק בכלל 5- מה עדיף: עלה או גבעול?עלה 6- תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק:עגבניה 7- נכון האיר פוטר 3 ירוק? הווא ספר מהמם?כן
8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך?בקבוקון של שמן אתרי פצ'ולי 9- מה לדעתך ירוק מסמל?צמיחה 10- אוהב את הצבע הזה?לא כחול 1- מה דעתך על הדרדסים?נאצים 2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול?העלילה אף פעם לא משו... 3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת?כן 4- אוהב ללכת לים?כן 5- אוהב את הבריכה יותר טאו פחות מהים?יותר|~~~~|(כאילו בריכה לעילגים בנינו
) 6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד?כן 7- כמה תחתונים עם כחול יש לך?7 8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך?הלאבלו בטעם וניל שליובאותו מרחק המודם
9- מה לדעתך הצבע כחול מסמל?זרימה 10- אהב את הצבע הזה?מתה עליו
ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה?פאקצות
וזה הוכיח את עצמו 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת?אמת לאמיתה 3- יש לך בגדים ורודים? כמה?1 לא לביש 4- זה צבע רק לבנות?לא 5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו?לא, אם זה ורוד בהיר ועדין 6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? מכירה כן, מצטערת על זה? גם כן 7- החיים ורודים?ממש ממש ממש לא 8- מה הדבר הורוד הכי קורב אליך?הסינגל שדרים של עיברי לידר שקיבלתי מתפוז העטיפה ורודה והדיסק שחור
9- מה לדעתך צבע זה מסמל?בנות צורחות ומעצבנות שצורחות למיכאל אלוני תחתן איתי?(כי מה לעשות הן צעירות מידי לתעשה לי ילד) 10- אוהב את הצבע?לא כתום ואחרון 1- אוהב תפוזים?כן
מוטי 2- וקלמנטינות?מאוד
3- וגזר?לא משו 4- היית בעד או נגד ההתנתקות?בעד 5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות?לא 6- אורנג' חברה טובה?לא 7- ומה עם "תפוז אנשים"?תלוי מתי
8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך?חחחחחחח הכובע המזעזע שקיבלתי עם הדיסק שדרים מתפוז לביש זה לא 9- מה דעתך מסמל הצבע הזה?שמחה 10- אוהב אותו?כן

Nofar723

New member
XDDDDDDDD

"רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה...אז תשאלי את אורי"

m i r u s h i

New member
../images/Emo108.gif

אדום 1- מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר?המשפחה
2- אתה אהב עגבניות?כן
3- וגמבה?כן
4- ותותים?כן
5- אתה נגעל מדם?אוהו
6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם?לא זוכרת
7- יש לך בגדים באדום בארון?ברור 8- מה הדבר האדום הקרוב אליך:התיק ביה"ס 9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום?אהבה
10- אוהב את הצבע?יאפ ^____^ צהוב 1- מה דעתך על לימון?חמוץ[?] 2- אוהב חרדל?על נקניקיות 3- וגבינ"צ?תלוי מתי
4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור?מישהו לא? 5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך?צהוב[?] 6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה...רבים יודעים לענות על שאלות בצהבת,אך רק מעטים יודעים לנסח שאלות בנושא זה.ברוריה שולטת
7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב?אם את אומרת.. 8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך?מסטיק הובה בובה מיקס אנד מאטצ' לימון ופטל חמצמץ|מאוב| 9- מה לדעתך צהוב מסמל?אור ^_^ 10- אוהב את הצבע הזה?מחבבת ירוק 1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע?WTF?
2- אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן)לא 3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם?אה?
4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק?אתמול
5- מה עדיף: עלה או גבעול?עלה 6- תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק:תפוז 7- נכון האיר פוטר 3 ירוק? הווא ספר מהמם?לא אוהבת הארי פוטר 8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך?קוקיה 9- מה לדעתך ירוק מסמל?צומח 10- אוהב את הצבע הזה?מחבבת :} כחול 1- מה דעתך על הדרדסים?"אני שונא דרסדסים! חתחתול!"חתחתול תעשה לי מיייייייאו
2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול?מממ הרבה אירובי[?] 3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת?לא לי
4- אוהב ללכת לים?לא.בריכה רולז.וחוצמזה,יש לי נוף לים מהמרפסת..זה מספיק עבורי
5- אוהב את הבריכה יותר טאו פחות מהים?יותר 6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד?
7- כמה תחתונים עם כחול יש לך?מאיפה השאלות האלה מגיעות?
8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך?מנורת שולחן 9- מה לדעתך הצבע כחול מסמל?שמיים 10- אהב את הצבע הזה?אווווווהו
ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה?פאקצות[?] 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת?אמת. 3- יש לך בגדים ורודים? כמה?לא הרבה..אבל ורוד בהיר..לא צעקני |: 4- זה צבע רק לבנות?ממ כן[?] 5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו?לא :| 6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה)יאפ 7- החיים ורודים?תלוי באיזה יום תפסתם אותי
8- מה הדבר הורוד הכי קורב אליך?החולצה שלי 9- מה לדעתך צבע זה מסמל?טוב:p 10- אוהב את הצבע?מחבבת כתום ואחרון 1- אוהב תפוזים?פחות 2- וקלמנטינות?יותר
(לפחות 7 קלמטינות ביום
) 3- וגזר?גם! 4- היית בעד או נגד ההתנתקות?לא עניין אותי כל הקטע הזה 5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות?רק בעזריאלי..ואז התחרטתי על זה
6- אורנג' חברה טובה?*משוחדת* כן 7- ומה עם "תפוז אנשים"?*עוד יותר משוחדת{
}* כן
8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך?שקית ניילון 9- מה דעתך מסמל הצבע הזה?את האתר הזה[?] 10- אוהב אותו?מחבבת.

Nofar723

New member
../images/Emo9.gif

1- מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר?משפחה 2- אתה אהב עגבניות?כן 3- וגמבה?זה נחמד 4- ותותים?כן 5- אתה נגעל מדם?לא 6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם?לפני שבוע 7- יש לך בגדים באדום בארון?כן 8- מה הדבר האדום הקרוב אליך:עטיפה של דפים למחשב
9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום?אהבה
10- אוהב את הצבע?כן צהוב 1- מה דעתך על לימון?חמוץ 2- אוהב חרדל?
3- וגבינ"צ?כן
4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור? כן 5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך?צהוב? 6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה...
7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב?לא
8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך?ספר 9- מה לדעתך צהוב מסמל? לא יודעת 10- אוהב את הצבע הזה?לא ירוק 1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע?
2- אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן)לא 3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם?כן 4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק?שלשום 5- מה עדיף: עלה או גבעול?עלה 6- תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק:עגבניה 7- נכון האיר פוטר 3 ירוק? הווא ספר מהמם?הארי פוטר
8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך?עלה 9- מה לדעתך ירוק מסמל?צמחים 10- אוהב את הצבע הזה?לא כחול 1- מה דעתך על הדרדסים?חמודים
2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול?
3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת?כןן 4- אוהב ללכת לים?כן 5- אוהב את הבריכה יותר טאו פחות מהים?פחות 6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד?לא
7- כמה תחתונים עם כחול יש לך?לא ספרתי 8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך?החלונות במחשב
9- מה לדעתך הצבע כחול מסמל?אור 10- אהב את הצבע הזה?כן ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה?השבט שלי
2- פקאצות- סטיגמה, או אמת?
3- יש לך בגדים ורודים? כמה?כן ולא ספרתי 4- זה צבע רק לבנות?לא 5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו?לא 6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה)ילדות בכיתה ד'? 7- החיים ורודים?לא 8- מה הדבר הורוד הכי קורב אליך?הצמיד שלי של השבט שלי 9- מה לדעתך צבע זה מסמל?צופים
10- אוהב את הצבע?נחמד כתום ואחרון 1- אוהב תפוזים?כן 2- וקלמנטינות?כן 3- וגזר?לא
4- היית בעד או נגד ההתנתקות?בעד 5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות?יכול להיות 6- אורנג' חברה טובה?יכול להיות 7- ומה עם "תפוז אנשים"?כן 8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך?אוזניות לרמקול 9- מה דעתך מסמל הצבע הזה?פירות
10- אוהב אותו?כן

KeReN 0R

New member
../images/Emo119.gif

אדום 1- מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר?המשפחה 2- אתה אוהב עגבניות?מכורה
3- וגמבה?כן 4- ותותים?כן 5- אתה נגעל מדם?לא(ערפדים
) 6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם?לא זוכרת 7- יש לך בגדים באדום בארון?כן 8- מה הדבר האדום הקרוב אליך:עטיפה של דיסק 9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום?תשוקה 10- אוהב את הצבע?מאוד אוהבת
צהוב 1- מה דעתך על לימון?טעים 2- אוהב חרדל?כן 3- וגבינ"צ?כן 4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור?כן 5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך?צהוב? 6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה...יש לי שאלה:מי יותר טובים?הצהובים או הצהובים יותר?תשובה:הצהובים יותר
7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב?מה שתגידי 8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך?רצועה של בריסטול 9- מה לדעתך צהוב מסמל?אור 10- אוהב את הצבע הזה?לא
ירוק 1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע?הוצאתי נגדו צו הרחקה
(חח סתם) 2- אתה אלרגי לדשא?בדקתי ולא 3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם?כן
4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק?ממזמן 5- מה עדיף: עלה או גבעול?עלה 6- תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק:עגבניה 7- נכון הארי פוטר 3 ירוק? הווא ספר מהמם?לא קראתי... 8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך?כריכה של ספר 9- מה לדעתך ירוק מסמל?צמיחה 10- אוהב את הצבע הזה?מאוד
כחול 1- מה דעתך על הדרדסים?ש להם ראש כחול
2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול?הכוונה לסדרה "בסימן ונוס"? 3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת?כן אבל זה כיף
4- אוהב ללכת לים?לטיילת כן 5- אוהב את הבריכה יותר או פחות מהים?(בארץ)יותר 6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד?לא אבל זה מצחיק
7- כמה תחתונים עם כחול יש לך?לספור? 8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך?שמיכה 9- מה לדעתך הצבע כחול מסמל?מזל
10- אוהב את הצבע הזה?
ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה?פקאצות
2- פקאצות- סטיגמה, או אמת?אמת לאמיתה 3- יש לך בגדים ורודים? כמה?כן 4- זה צבע רק לבנות?תלוי בגוון... 5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו?לא 6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה)ילדות קטנות\פקאצות 7- החיים ורודים?לא 8- מה הדבר הורוד הכי קרוב אליך?אריזה אחת 9- מה לדעתך צבע זה מסמל?תמימות
(או פקאצות
) 10- אוהב את הצבע?לא כתום ואחרון 1- אוהב תפוזים?כן 2- וקלמנטינות?כן 3- וגזר?כן 4- היית בעד או נגד ההתנתקות?בעד 5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות?אולי... 6- אורנג' חברה טובה?לא 7- ומה עם "תפוז אנשים"?כן
8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך?קלסר 9- מה דעתך מסמל הצבע הזה?אנרגיה
10- אוהב אותו?כן

boopymylife

New member
../images/Emo3.gif

אדום 1- מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר? שמות? אם כן אז : מרינה,רוני,דניאל,חן,מעיין,שי אתה אהב עגבניות?- כן - וגמבה? כן 4- ותותים? לא 5- אתה נגעל מדם? לא 6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם?לפני יומיים 7- יש לך בגדים באדום בארון? כן 8- מה הדבר האדום הקרוב אליך: מנורת לילה אדומה 9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום? חום 10- אוהב את הצבע? כן למה לא צהוב 1- מה דעתך על לימון? שונאת לימון 2- אוהב חרדל? בעע 3- וגבינ"צ? רק בפיצה 4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור? "גם"? חחח 5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך? מאיפה אני זוכרת חחח 6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה... חחח 7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב? איך עלית על זה? חחחח 8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך? כרית צהובה 9- מה לדעתך צהוב מסמל? שמש? קיץ? - אוהב את הצבע הזה? ככה ירוק 1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע? כן, התגרשנו, תאמת זה סיפור די עצוב.. XD 2- אתה אלרגי לדשא? חחחחח לא! 3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם? אם יש לי זמן, בכיף.. חחח (ועדיף עם מוזיקה טובה) 4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק? לא זוכרת את עצמי לובשת משהו ירוק חחח - מה עדיף: עלה או גבעול? רק אל תתני לי לבחור.. איזה דילמה >< 6- תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק - בננה(?) 7- נכון האיר פוטר 3 ירוק? הארי פוטר XDDD הספר???? XDDDDD 8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך? ת'אמת ששומדבר XD 9- מה לדעתך ירוק מסמל? טבע? גראס? חחח לאדעת >< - אוהב את הצבע הזה? ממ לא ממש כחול 1- מה דעתך על הדרדסים? עם שקסי ביותר :) 2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול? עוד יותר שקסי :)) 3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת? ממ לא ניסיתי... 4- אוהב ללכת לים? מאוד! 5- אוהב את הבריכה יותר טאו פחות מהים? רק ים! 6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד? מה מפחיד בזה? :Q 7- כמה תחתונים עם כחול יש לך? 0 8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך? תיק - מה לדעתך הצבע כחול מסמל? קור? 10- אהב את הצבע הזה? חביב.. ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה? בזוקה 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת? אמת עצובה וקשה 3- יש לך בגדים ורודים? כמה? לא אין לי :S 4- זה צבע רק לבנות? לא חובה.. :S 5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו? מממ כן חח :S 6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה) כן כמה חברות שלי :S (לכו תבינו) 7- החיים ורודים? לא! הם שחורים! 8- מה הדבר הורוד הכי קורב אליך? נייר טואלט XDDD 9- מה לדעתך צבע זה מסמל? פקאציות ברביות וילדות בגן חובה(?) 10- אוהב את הצבע? נופ :S כתום ואחרון 1- אוהב תפוזים? מעדיפה מנדרינות 2- וקלמנטינות? יאפ 3- וגזר? יאפ 4- היית בעד או נגד ההתנתקות? בעד.. :S 5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות? רק במפגש "שחקןןןל".. XD 6- אורנג' חברה טובה? לאדעת, אני בסלקום 7- ומה עם "תפוז אנשים"? אחלה חברה. גאון מי שהמציא.. 8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך?בובה של פלוטו על המסך שלי :))) 9- מה דעתך מסמל הצבע הזה? צבע יפה... 10- אוהב אותו? יאפ :)

JULI4561

New member
XD עניתי על זה לא מזמן בפורום אחר -

עשיתי העתק הדבק מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר? אמא,אבא,אחותי,אח שלי ואני 2- אתה אהב עגבניות?
3- וגמבה? בסדר חביב לא יותר מידי 4- ותותים?
5- אתה נגעל מדם?אממ... מדם שלי לא מדם של אחרים לפעמים כן 6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם? אמממ.. לא זוכרת 7- יש לך בגדים באדום בארון?
8- מה הדבר האדום הקרוב אליך:אממ.. המכנס שאני לובשת עכשיו 9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום? עוצמה 10- אוהב את הצבע?צבע נחמד צהוב 1- מה דעתך על לימון? רק ארטיק לימון 2- אוהב חרדל?
3- וגבינ"צ? רק בטוסט 4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור? ברור מי לא? 5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך? זה שאלה מכשילה
6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה...טוב
7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב? לא יודעת תשתו ותגידו לי 8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך? אממ.. לא יודעת 9- מה לדעתך צהוב מסמל? לא יודעת ... 10- אוהב את הצבע הזה?צבע נחמד ירוק 1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע?
2- אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן ) לא שידוע לי 3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם? לא 4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק? אממ... לא מזמן יש לי סווצ'ר ירוק 5- מה עדיף: עלה או גבעול? עלה
6- תן דוגמה לפרי\\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק: לימון,קלמנטינה 7- נכון הארי פוטר 3 ירוק? הוא ספר מהמם? תקראו ותגידו לי
8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך?אממ... לא יודעת 9- מה לדעתך ירוק מסמל? רוגע 10- אוהב את הצבע הזה?צבע נחמד כחול 1- מה דעתך על הדרדסים? שולטים 2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול?
3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת? אממ.. תנסו ותגידו לי
4- אוהב ללכת לים?כן לפעמים 5- אוהב את הבריכה יותר טאו פחות מהים? את הבריכה יותר 6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד?לא 7- כמה תחתונים עם כחול יש לך? חכו שנייה אני יספור ואני יגיד 8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך?אממ...עט 9- מה לדעתך הצבע כחול מסמל? שקט 10- אהב את הצבע הזה? צבע נחמד ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה? על חברה שלי 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת? אמת 3- יש לך בגדים ורודים? כמה? אממ... יש לי בגדים ורודים לא יודעת כמה 4- זה צבע רק לבנות? לא 5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו? לא 6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה) כן חברה שלי חולה על ורוד 7- החיים ורודים?לפעמים 8- מה הדבר הורוד הכי קורב אליך? סווצ'ר נורא יפה 9- מה לדעתך צבע זה מסמל? אממ.. אופטימיות 10- אוהב את הצבע? צבע נחמד כתום ואחרון: 1- אוהב תפוזים?
2- וקלמנטינות?
3- וגזר?
4- היית בעד או נגד ההתנתקות? נטרלית 5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות? כ"נל 6- אורנג' חברה טובה? לא יודעת אני בפלאפון 7- ומה עם "תפוז אנשים"? פסססדר חחח סתם
8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך?אממ .. תפוז אנשים 9- מה דעתך מסמל הצבע הזה? מסמל אושר 10- אוהב אותו? צבע נחמד

Simply an Angel

New member
../images/Emo13.gif

אדום 1- מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר? המשפחה
2- אתה אהב עגבניות? כן 3- וגמבה? לא
4- ותותים? כן
5- אתה נגעל מדם? לא 6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם? היום-מהשפתיים (ככה זה שאתה על רואקוטן) 7- יש לך בגדים באדום בארון? יאפ 8- מה הדבר האדום הקרוב אליך: מערכת סטריאו (קטנה כזו חח) 9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום? אהבה
10- אוהב את הצבע? כן צהוב 1- מה דעתך על לימון? חמוץ וטעים
2- אוהב חרדל? לא כ"כ 3- וגבינ"צ? טעים
4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור? מי לא?
5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך? צהוב
6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה... 7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב? אשכרה צבע של פיפי 8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך? נר... 9- מה לדעתך צהוב מסמל? אנרגיה... 10- אוהב את הצבע הזה? יאפ ירוק 1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע? למזלי לא... 2- אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן) לא 3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם? שיהיה
4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק? מה אני ליצן? 5- מה עדיף: עלה או גבעול? עלה 6- תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק: עגבניה
7- נכון האיר פוטר 3 ירוק? הווא ספר מהמם? לא קראתי... אבל זה בתכנון! 8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך? הנזלת שבאף... חחח סתם
מחברת.. 9- מה לדעתך ירוק מסמל? לאדעת
10- אוהב את הצבע הזה? צבע נחמד... That`s all... כחול 1- מה דעתך על הדרדסים? דרדסים שליטא
2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול? למזלי עוד לא ראיתי אחד אז... כל מה שאני יכולה להגיד זה- איכס!
3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת? לא נראה לי
4- אוהב ללכת לים? יאפ 5- אוהב את הבריכה יותר טאו פחות מהים? נראה לי יותר את הבריכה 6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד? לא
7- כמה תחתונים עם כחול יש לך? גם ללכת לספור? 8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך? אממ.. הבד הזה לניקוי המשקפיים... אבל הוא בצבע תכלת...
9- מה לדעתך הצבע כחול מסמל? שקט, רוגע 10- אהב את הצבע הזה? תלוי איזה גוון ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה? פקאצה
2- פקאצות- סטיגמה, או אמת? אמת 3- יש לך בגדים ורודים? כמה? אממ... לא ספרתי... 4- זה צבע רק לבנות? לא 5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו? אממ.. לא... נראה לי
6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה) אממ לא.. לא ברמות קשות... ולא בכלל
7- החיים ורודים? ממש ממש לא 8- מה הדבר הורוד הכי קורב אליך? איזה סבון בצורת ורד.. 9- מה לדעתך צבע זה מסמל? פקאצות 10- אוהב את הצבע? תלוי איזה גוון... כתום ואחרון 1- אוהב תפוזים? יאפ 2- וקלמנטינות? יאפ 3- וגזר? בערך... 4- היית בעד או נגד ההתנתקות? בעד
5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות? לא
6- אורנג' חברה טובה? יקרנים רצח ושירות גרוע... 7- ומה עם "תפוז אנשים"? תפוז שליטא
8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך? השיער שלי?
9- מה דעתך מסמל הצבע הזה? אותי (כי אני ג'ינג'ית למאותגרים שכלית)
10- אוהב אותו? אממ... לא כלבוש.. אבל חפיף...

עונה

אדום 1- מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר?יעלי,אחותי הקטנה ליאור נעם ונטע 2- אתה אהב עגבניות?כן 3- וגמבה?כן 4- ותותים?כן 5- אתה נגעל מדם?לא 6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם?לא זוכרת 7- יש לך בגדים באדום בארון?כן 8- מה הדבר האדום הקרוב אליך:שקית של תפוציפס ציפס 9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום?אהבה 10- אוהב את הצבע?כן צהוב 1- מה דעתך על לימון?חמוד 2- אוהב חרדל?לא 3- וגבינ"צ?לא כל כך 4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור?כן מאוד 5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך?צהוב 6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה... 7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב?כן 8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך?חפיסה של תרופות 9- מה לדעתך צהוב מסמל?מכבי תל אביב 10- אוהב את הצבע הזה?כן מאוד ירוק 1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע?לא 2- אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן)כן 3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם?כן רק אם אני עם חולצה שמכסה את הגב 4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק?עכשיו 5- מה עדיף: עלה או גבעול?עלה 6- תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק:בננה 7- נכון האיר פוטר 3 ירוק? הווא ספר מהמם?אין לי מושג 8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך?הסווצר שלי 9- מה לדעתך ירוק מסמל?קנאה 10- אוהב את הצבע הזה?מאוד מאוד מאוד כחול 1- מה דעתך על הדרדסים?נאצים 2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול?שולטים 3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת?כן 4- אוהב ללכת לים?כן 5- אוהב את הבריכה יותר טאו פחות מהים?פחות מים 6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד?לא זה יפה 7- כמה תחתונים עם כחול יש לך?אחד 8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך?טוש כחול 9- מה לדעתך הצבע כחול מסמל?מכבי תל אביב 10- אהב את הצבע הזה?כן ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה?צבע יפה עם לבן או שחור 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת?אמת 3- יש לך בגדים ורודים? כמה?כן שניים 4- זה צבע רק לבנות?לא 5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו?לא אבל אני מקווה שפתאום יבוא חבר שלו והם יתנשקו 6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה) חברה שלי 7- החיים ורודים?לא 8- מה הדבר הורוד הכי קורב אליך?קלסר ורוד 9- מה לדעתך צבע זה מסמל?שמחה 10- אוהב את הצבע?אין לי בעיה איתו כתום ואחרון 1- אוהב תפוזים?כן 2- וקלמנטינות?לא 3- וגזר?כן 4- היית בעד או נגד ההתנתקות?בעד 5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות?לא זוכרת 6- אורנג' חברה טובה?לא 7- ומה עם "תפוז אנשים"?תפוזבל 8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך?החולצה שלי 9- מה דעתך מסמל הצבע הזה?לא יודעת 10- אוהב אותו?כן

Freaky love

New member
:p

אדום 1- מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר?משפוחה 2- אתה אהב עגבניות? לע 3- וגמבה? לע 4- ותותים?כע 5- אתה נגעל מדם? כבר לא. חחח בדיוק היום ידיד שלי מרח דם על המחברת שלי ולא נגעלתי. חחח ידיד מאגעיל. XDDD 6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם? מאיפה אני זוכרת 7- יש לך בגדים באדום בארון? כן 8- מה הדבר האדום הקרוב אליך: פחית קולה 9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום? עצבים 10- אוהב את הצבע? לא ממש צהוב 1- מה דעתך על לימון? יאמי 2- אוהב חרדל? לע 3- וגבינ"צ? כע 4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור? בייטח 5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך? צהוב? 6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה... 7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב? כן. כמו פיפי. 8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך? קיר 9- מה לדעתך צהוב מסמל? יופי
10- אוהב את הצבע הזה? כן ירוק 1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע? חח לא 2- אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן) חח לא 3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם?כע 4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק? אממ אתמול, שלשום 5- מה עדיף: עלה או גבעול? עלה 6- תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק: אשכוליות! נראה לי 7- נכון האיר פוטר 3 ירוק? הווא ספר מהמם?מאיפה נאי יודעת 8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך? עלון של סטימצקי. XDDD 9- מה לדעתך ירוק מסמל? שלמות
10- אוהב את הצבע הזה? מאוד כחול 1- מה דעתך על הדרדסים? כפרעליהם שיעשו לי גדוד 2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול? חחח אהההההההה אההההההההההה סרט כחולללל אההההה אהההההההה חחחח אני מושפעת ממורלים. 3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת?לא יודעת 4- אוהב ללכת לים? מאוד 5- אוהב את הבריכה יותר טאו פחות מהים? פחות 6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד? חח לא 7- כמה תחתונים עם כחול יש לך? הרבה 8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך? ג'ינס 9- מה לדעתך הצבע כחול מסמל? ים 10- אהב את הצבע הזה? כן ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה? פאקצות 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת? חחחח איך ניחשתם?! אמת 3- יש לך בגדים ורודים? כמה? חח לא אולי תחתונים. 4- זה צבע רק לבנות? לא 5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו? לא 6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה) חח חברה שלי. 7- החיים ורודים? לע 8- מה הדבר הורוד הכי קורב אליך?הצעיף שלי
אז בעצם כן יש לי דברים 9- מה לדעתך צבע זה מסמל? לא יודעת 10- אוהב את הצבע? לא ממש כתום ואחרון 1- אוהב תפוזים? כן 2- וקלמנטינות? כן 3- וגזר? כן 4- היית בעד או נגד ההתנתקות? לא הייתי סגורה על עצמי 5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות? אולי 6- אורנג' חברה טובה? לא 7- ומה עם "תפוז אנשים"? כן 8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך? כובע 9- מה דעתך מסמל הצבע הזה? לא יודעת עזבו אותי באמאשכם 10- אוהב אותו? כן

sapirushhhhhhh

New member
עונהההההההההה../images/Emo13.gif

אדום 1- מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר? אבא אמא אחי דודה שלי ודוד שלי 2- אתה אהב עגבניות? בערך 3- וגמבה? לא 4- ותותים? בטח 5- אתה נגעל מדם? לא 6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם? ממממ.. לפני כמה ימים
7- יש לך בגדים באדום בארון? מממ.. איזה שני בגדים 8- מה הדבר האדום הקרוב אליך:קופסא של שוקולד
9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום? אהבה 10- אוהב את הצבע?מממ.. כן.. למה לא? צהוב 1- מה דעתך על לימון? לימון מוסיף המון.. או שלא 2- אוהב חרדל?לא 3- וגבינ"צ?יאפ 4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור? בדרך כלל לא 5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך? צהוב
6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה...
7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב? לא
8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך?טישו
9- מה לדעתך צהוב מסמל?את השמש
10- אוהב את הצבע הזה? לא ירוק 1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע?
2- אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן) לא 3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם?יאס, כמו בארתור
4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק?פייייייייייי.. 5- מה עדיף: עלה או גבעול? עלה 6- תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק: בננה
7- נכון האיר פוטר 3 ירוק? הווא ספר מהמם?מממ.. לא 8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך?טוש ירוק 9- מה לדעתך ירוק מסמל? מממ.. קנאה 10- אוהב את הצבע הזה?לא כחול 1- מה דעתך על הדרדסים? סמל מין
2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול?
3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת? לא
4- אוהב ללכת לים?מאוווווווווווד
5- אוהב את הבריכה יותר טאו פחות מהים? אותו דבר
6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד? לא.. זה מצחיק 7- כמה תחתונים עם כחול יש לך? ממממ.. אחד 8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך? עט כחול 9- מה לדעתך הצבע כחול מסמל? ממממ.. חופש
10- אהב את הצבע הזה? ממ.. בערך ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה? פאקצה
2- פקאצות- סטיגמה, או אמת? סטיגמה 3- יש לך בגדים ורודים? כמה? עבור|מסמיק| 4- זה צבע רק לבנות? לא 5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו? לא.. דווקא יפה לבנים ורוד
6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? אהמ 7- החיים ורודים? מממ.. כן.. 8- מה הדבר הורוד הכי קורב אליך? סביבון ועט 9- מה לדעתך צבע זה מסמל? ממ.. 10- אוהב את הצבע?יאפ
כתום ואחרון 1- אוהב תפוזים? יאפפפפפ
2- וקלמנטינות? מממ.. מחבב - 3- וגזר? לאאאאאא 4- היית בעד או נגד ההתנתקות? בעד 5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות?ממממ.. יש מצב.. אבל בלי שום קשר 6- אורנג' חברה טובה? לא יודעת.. אני בפלאפון 7- ומה עם "תפוז אנשים"? תעשה לי ילד 8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך? דיסק 9- מה דעתך מסמל הצבע הזה? אממממ.. 10- אוהב אותו? יאפ

spukipuki

New member
עונה, אמממ, למה זה מחולק לצבעים?

אדום 1- מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר? דודה שלי, אמא שלי, האחים שלי (2), וחברה שלי 2- אתה אהב עגבניות? כן, אבל רק שרי 3- וגמבה? בערך 4- ותותים? יאמי! 5- אתה נגעל מדם? לא 6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם? לא זוכרת 7- יש לך בגדים באדום בארון? קצת 8- מה הדבר האדום הקרוב אליך: ז'קט כזה שאני כל הזמן לובשת כשאני בבית 9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום? אהבה 10- אוהב את הצבע? בערך צהוב 1- מה דעתך על לימון? חמוץ 2- אוהב חרדל? כן 3- וגבינ"צ? כן! 4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור? XDDD כן ולפעמים זה גם עושה לי התקף של אפצ'י 5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך? לא יודעת... לא בדקתי 6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה... XDDD 7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב? לא יודעת 8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך? המגבת שלי 9- מה לדעתך צהוב מסמל? קנאה 10- אוהב את הצבע הזה? לא ירוק 1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע? איכס, לא אוהבת אבוקדו 2- אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן) לא 3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם? מאוד 4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק? לא זוכרת 5- מה עדיף: עלה או גבעול? עלה 6- תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק: בננה 7- נכון האיר פוטר 3 ירוק? לא יודעת הווא ספר מהמם? לא קראתי את הספר... אבל ראיתי את הסרט ^^' 8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך? חולצה מאירלנד ירוקה 9- מה לדעתך ירוק מסמל? בחילה XDDD 10- אוהב את הצבע הזה? אני מתה על הצבע הזה!!! כחול 1- מה דעתך על הדרדסים? חמודים אבל יכולים לעלות לי על העצבים לפעמים 2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול? איכס 3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת? או הו! אני נופלת על התחת מרוב סחרחורת XDDD 4- אוהב ללכת לים? כן אבל לא לשחות בו 5- אוהב את הבריכה יותר טאו פחות מהים? אמממ לא יודעת 6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד? לא 7- כמה תחתונים עם כחול יש לך? אממ אולי 2 8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך? אממממ, לא יודעת, הג'ינסים שלי 9- מה לדעתך הצבע כחול מסמל? שלווה/תחושת חנק 10- אהב את הצבע הזה? קצת ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה? המילה "פקאצה" 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת? אמת 3- יש לך בגדים ורודים? כמה? פעם היו לי אבל אני לא לובשת ורוד עכשיו 4- זה צבע רק לבנות? לא 5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו? לא, זה סתם סטריאוטיפ לדעתי 6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה) חברה שלי 7- החיים ורודים? לא 8- מה הדבר הורוד הכי קורב אליך? השטיח אצלי בחדר 9- מה לדעתך צבע זה מסמל? אממממ, לא יודעת... 10- אוהב את הצבע? לא כתום ואחרון 1- אוהב תפוזים? מאוד 2- וקלמנטינות? פחות 3- וגזר? פעם אהבתי... 4- היית בעד או נגד ההתנתקות? אני נמנעת 5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות? לא 6- אורנג' חברה טובה? לא יודעת 7- ומה עם "תפוז אנשים"? ברור שכן ^^ 8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך? תמונות של גארפילד 9- מה דעתך מסמל הצבע הזה? שמחה 10- אוהב אותו? אפשר לאמר שכן

עונה ../images/Emo9.gif../images/Emo110.gif (אוף קשה לי להתרגל)

אדום 1- מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר? אבא אמא רן הדר וממ.. גל או תהילה 2- אתה אהב עגבניות? כן 3- וגמבה? לא 4- ותותים? כן
יאמי 5- אתה נגעל מדם? אממ לא ממש 6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם? לפני חודש אולי 7- יש לך בגדים באדום בארון? כן 8- מה הדבר האדום הקרוב אליך: התיק שלי 9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום? סטייל חמדמד 10- אוהב את הצבע? כן.. צהוב 1- מה דעתך על לימון? אין לי דעה על לימון ממש :-\ 2- אוהב חרדל? לא 3- וגבינ"צ? רק בטוסט 4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור? לא.. אני אוהבת שמש 5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך? צהוב חח 6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה...
7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב? נדמה לי 8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך? אממ הכלי של העפרונות. 9- מה לדעתך צהוב מסמל? את התוכנית של אורי
10- אוהב את הצבע הזה? כן.. ירוק 1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע? איכס שונאת אבוקדו.. 2- אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן) לא. 3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם? מאדדדדדדדדדדדדד 4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק? אממ עכשיו :) 5- מה עדיף: עלה או גבעול? גבעול 6- תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק: אגס, תפוח 7- נכון האיר פוטר 3 ירוק? הווא ספר מהמם?מאיפה לי לזכור? אבל הוא ספר טוב :) חחח הארי פוטר 8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך? חוברת בספרות
9- מה לדעתך ירוק מסמל?דשא, טבע, חיים. 10- אוהב את הצבע הזה?לא ממש.. צבע של נזלת כחול 1- מה דעתך על הדרדסים?חמודים.. שהייתי קטנה הייתי מכורה לתוכנית 2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול? חחחחחחחחחחחחח שרופה עליהם 3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת?לא ממש.. 4- אוהב ללכת לים?כן 5- אוהב את הבריכה יותר טאו פחות מהים? פחות 6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד? לא.. אני מתה על זה... שזה קורה 7- כמה תחתונים עם כחול יש לך? אולי 1 ? 8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך? הסרגל כלים של הXP 9- מה לדעתך הצבע כחול מסמל? שמים.. את הXP 10- אהב את הצבע הזה?כן קצת.. יותר גוון תכלת כזה ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה? על השטיח הפרוותי של אחותי. 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת? גם וגם. 3- יש לך בגדים ורודים? כמה? כן יש לי, לא הרבה. 4- זה צבע רק לבנות? אמממ... לא יודעת מוזר לראות בן עם ורוד. 5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו? לא.. ההפך, שהוא הכי גבר בעולם. 6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה)אמממ חברה שלי מכיתה אחרת. 7- החיים ורודים? ככה. 8- מה הדבר הורוד הכי קורב אליך?הכרית שלי 9- מה לדעתך צבע זה מסמל? ילדותיות קצת 10- אוהב את הצבע? ככה.. כתום ואחרון 1- אוהב תפוזים? כן 2- וקלמנטינות?כן 3- וגזר? ככה 4- היית בעד או נגד ההתנתקות? נגד 5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות? כן 6- אורנג' חברה טובה? אממ כה.. 7- ומה עם "תפוז אנשים"? כה 8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך? האתר של תפוז
9- מה דעתך מסמל הצבע הזה? התנתקות
10- אוהב אותו? כן...
יש סופסוף נגמר.

שירוש1989

New member
../images/Emo15.gifיש לי תחושה קלה של דה ז'ה וו

וואו כמה זמן ... אדום 1- מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר? נממ.. 2- אתה אהב עגבניות?כן 3- וגמבה? לפעמים 4- ותותים?מאודד
5- אתה נגעל מדם? אפשר לומר.. אבל דווקא לא של מחזור 6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם?נממ.. השובע. השפתיים.. 7- יש לך בגדים באדום בארון? יותר מידיXD 8- מה הדבר האדום הקרוב אליך:צמיד שעשיתי מחוטים 9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום? כוח אהבה תשוקה התלהבות אטקטיביות תשומת לב 10- אוהב את הצבע? מאודדדדדדד(רגע אז מה זה אומר עלי? XD) צהוב 1- מה דעתך על לימון? מוסיף המון? 2- אוהב חרדל? כן אבל קצת 3- וגבינ"צ? מאודדדדד(בעע חצ'קונים) 4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור? יש מישהו שלא?
5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך? אין לי
6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה...חח יש לי שאלה בשבילך-את מי אתם מעדיפים בצהבת, את הצהובים או הצהובים יותר?P: 7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב? ו?
8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך? יש קצת על הספר גרפולוגיה ועל איזה תג 9- מה לדעתך צהוב מסמל? שמחה ילדותיות קצת אגו עצבנות 10- אוהב את הצבע הזה?לא כל כך בתור בגד כי זה מושך לחרקים ירוק 1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע? גיל 4.5 בערך.. התחלתי לשנוא ביום אחד פשוט ככה 2- אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן) לא נראה לי 3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם? למה דווקא על העולם? 4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק? שבוע שעבר נראה לי 5- מה עדיף: עלה או גבעול? עלה 6- תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק: בננה 7- נכון האיר פוטר 3 ירוק? הווא ספר מהמם? לא זוכרת אותו כבר\= 8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך? שוב, צמיד שהכנתי... 9- מה לדעתך ירוק מסמל? חיים ? 10- אוהב את הצבע הזה? תלוי כחול 1- מה דעתך על הדרדסים? כבודם במקומם מונח 2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול? מה המסך הכחול הזה שיש עד שהמורים בבצפר מסדרים ת'קלטת? XD 3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת?כן\= 4- אוהב ללכת לים? כן 5- אוהב את הבריכה יותר טאו פחות מהים? תלוי 6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד? את מי?
7- כמה תחתונים עם כחול יש לך? 6? 8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך? המסך 9- מה לדעתך הצבע כחול מסמל? עאבש 10- אהב את הצבע הזה?עאבש ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה? סטיגמה 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת? סטיגמה אבל יש בזה משו 3- יש לך בגדים ורודים? כמה? כן. מספיק בשביל שתרצו לסקול אותיXD 4- זה צבע רק לבנות? תלוי בגווןXD 5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו? 6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה) 7- החיים ורודים? תלוי של מי 8- מה הדבר הורוד הכי קורב אליך? עטיפה של ממתק 9- מה לדעתך צבע זה מסמל? אופטימיות ילדותיות התחלות, מתיקות, שילוב של טוהר וסקסיות 10- אוהב את הצבע? כן! דונט קיל מי! כתום ואחרון 1- אוהב תפוזים?כן 2- וקלמנטינות?לא 3- וגזר?לפעמות 4- היית בעד או נגד ההתנתקות? בעד נגד 5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות? למה לא? 6- אורנג' חברה טובה? לא מנויה שלה 7- ומה עם "תפוז אנשים"? שטו? 8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך? בקבוק של טוליפ(?) 9- מה דעתך מסמל הצבע הזה? עאבש 10- אוהב אותו?לפעמות

למעלה