עוד סוף שבוע. סוגרים, חמשוש או שוש?

oshiko

New member
עוד סוף שבוע. סוגרים, חמשוש או שוש?

היה לנו שבוע של עליה בפעילות הפורום הצעיר, גם בכמות וגם במגוון הנושאים. עכשיו עולה כרגיל מפלס ההתרגשות לרמת סוף שבוע, אם זה בגלל הילד שסוגר או זה שחזר כבר לחמשוש או יחזור מחר לשוש. אצלנו בבית היתה חגיגת הרגילה. חשבתם שלרגילה יוצאים כדי לנוח? אז חשבתם! האדרנלין כנראה לא נרגע כל-כך מהר. מסיבות בכל הארץ. שלשום מסיבת צוות בהזורע; אתמול המחלקה נפגשת בתל-אביב; היום מסיבת סיום-טירונות פלוגתית בכפר-ויתקין. תופתעו לדעת עד כמה צעירים שלפני 4 חודשים לא היו מסתכלים אחד על השני ברחוב יכולים להיות מגובשים. זה מזכיר לי את הפלוגה שלי אחרי 20 שנות מילואים ביחד. בשבוע הבא מתגייסות moriai ופריאור לחובשות. נא לא לשכוח לאחל בהצלחה. יש כאן נציגות נרחבת בשיבטה. הבנתי שהתותחנים לא יוצאים השבוע. נקווה שתספיקו לשוחח לפני שבת, ותתגברו על שבת בהרכב חסר. קשר"גים לעומ"ז כן יוצאים - הזדמנות ל BlueFairy לשפר את מצב הרוח לפני הגיוס שלה. נראה לי שגם החי"רניקים החדשים סוגרים. מה לגבי שיריון? הנדסה? בכל-אופן, לאלה שסוגרים צפוי מן הסתם מסע נחמד במוצ"ש (לכל שבת יש מוצאי שבת). אז אם אין טלפון במוצ"ש - נא להבין. נקווה שבעיות מצב הרוח שהתוודענו אליהן כאן ייפתרו במהרה, ניסינו לייעץ, לא תמיד מצאנו פתרונות קסם. תודה לכולכם על העזרה והפירגון. אני מודה, מודה, מודה ומזמין אתכם להביא עוד אנשים אלינו לפורום. וספרו איך סופ"ש אצלכם, אם בא לכם.

למעלה