עוד על חוסר וודאות

שוKולד

New member
עוד על חוסר וודאות

לאחרונה אני כל הזמן מוצאת את עצמי בטריטוריות חדשות ואני לא ממש בטוחה איך לנהוג בהן. זה קשה ומאד מלחיץ. שמתי לב שככל שהעתיד המיידי שלי פחות וודאי וברור, כך אני לחוצה יותר ומודאגת יותר. נורא קשה לי להגיד לעצמי - מה הטעם לדאוג הרי זה לא ישנה את העובדות. ואני יודעת שזה נכון, מה הטעם באמת ? אבל אני לא מצליחה.

Mנטה

New member
לא יודעת אם זה ענין של חוסר ודאות

וגם לא חושבת שיש יותר מדי עצות בקטעים האלו. את עוברת תקופה קשה, תנשמי עמוק ותחזיקי מעמד. נסי להתיחס לזה בין השאר גם כמשהו ללמוד ממנו. וקחי דברים יותר בהומור. צחקי על עצמך קצת. חוצמיזה, בעיקר סבלנות ואורך רוח.

byron

New member
זמנים קשים בארץ עוץ (או הפלאות)

משום מה זה מסביב, לכל אחד יש משו שפתאום גורם לו לעצור ולשאול איפה אני? למה הגעתי לכאן? כאן אני רוצה להיות? (במקרה שלי זה קל. מהחדשות הבאמת גרועות התעלמתי, ועדיין מתעלם. ובעניין שמפריע לי, העבודה, אני יודע שיבוא פיתרון, הם תמיד באים) אולי זה הזמן הזה של השנה? היום היום השווה! מהיום הימים יהיו יותר ארוכים מהלילות! שאותי זה משמח

שוKולד

New member
אני חושבת שאני יודעת למה

הבנתי שאין לי לאחרונה שום מטרה ברורה שאליה אני שואפת. ז"א, יש אבל אין. התחלתי עבודה חדשה ואני מנסה להצליח שם, מטרה חשובה לכל הדעות, אבל קצת איבדתי מוטיבציה לאחרונה. לאחרונה ? רק התחלתי שם
וחוץ מזה ? אני לא מקבלת החלטות, אני לאחרונה זורמת. לזרום זה לא ממש נוח ולא ממש תמיד כייף, כי הכל חולף לידך בזמן שאתה זורם עם המים ולא תמיד אתה מספיק אפילו לראות את הנוף שבגדות הנהר. אני מרגישה שהזמן עובר לאחרונה ללא שום דבר מיוחד שייחד אותו, שיבדיל יום אחד מאחר. אבל אולי זה סתם בגלל שזאת תקופה של החלמה (וקצת יותר מידי מבית אבאמא
)

למעלה