עוד ראיון-הפעם גם עם ג'וש. עונה 4

Born To Try1

New member
עוד ראיון-הפעם גם עם ג'וש. עונה 4../images/Emo58.gif

הוא לא מחדש הרבה מקודמו אבל מאחר ועונה 3 הסתיימה, לראיונות האלה יש חשיבות רבה
1.דברו על OMFG ! אילו תגובות קיבלתם אחרי פרק הסיום? ג'וש: "התגובות בטוויטר בהחלט עמוסות. אבל הקטע הטוב הוא שאנשים באמת מגיבים שזה נהדר. כמובן שחלקם מפחדים שצ'אק מת וחלקם זועמים על מה שקרה בין צ'אק לג'ני." סטפני: "הם כועסים מסיבות שונות. חלק כועסים על ג'ני, חלק כועסים על צ'אק." ג'וש: "שזה נהדר. אם אתה מעלה פרק גמר, אתה רוצה שזה יהיה סוג של פרק שידברו עליו במשך הקיץ." 2. למה בחרתם ללכת בכיוון כזה קיצוני בגמר? סטפני: "עיצבנו את הגמר בצורה כזו שתגרום לתפיסה של אנשים להשתנות. אנשים שהיה להם נוח לחשוב שג'ני הייתה מרשעת כל השנה הזו, עשויים לחוש כלפיה סימפטיה בפרק הזה. ואנשים שהיה להם נוח לחשוב שצ'אק היה ממזר שקל לאהוב אולי ירגישו שהוא עבר את הגבול בפרק הזה. רצינו לטשטש את הקצוות" ג'וש: "זו הסדרה. אנחנו התחלנו את הסדרה עם פרסומות של OMG. ואנחנו חייבים לספק את זה." סטפני:"רצינו לעשות גמר שידחוף אותנו ישר לעונה הבאה. לפעמים לוקח לנו זמן לתפוס את התנופה ורצינו לעשות משהו שיחייב אותנו השנה." 3. דברו על חיבור צ'אק-ג'ני. חלק מהמעריצים נאבקים בו. "זה צעד שתוכנן עוד מהפרק הראשון של הסדרה. מערכת היחסים הזו היא משהו שהיה בפרק הראשון רק שצ'אק היה הטורף. וכאן הם נפגשים במקום שהם כמעט שווים מבחינת התחושות שלהם. זו הייתה דרך להראות את ההתפתחות של הדמויות האלו במשך שלושת העונות" סטפני: "הן שתי דמויות שנמצאות בנקודה הכי שפלה. וג'ני בנקודה כזו בוחרת לעשות את מה שכ"כ התנגדה לו בפרק הראשון וצ'אק בנק' הזו עושה את מה שהוא היה כ"כ מוכה יסורי מצפון ממנו מאז הפרק הראשון." 4. אז עכשיו שצ'אק וג'ני הוציאו את זה מהמערכות שלהם- כל אחד בדרכו, אתם חושבים שהם יכולים להיגאל? ג'וש: "לכל אחד מוצעת הזדמנות שנייה בחיים. אם צ'אק לא ישרוד את מה שקרה בגמר אז לפחות הוא ימות במעשה של אצילות. ג'ני מחפשת לקבל הזדמנות שנייה בכך שהיא עוזבת את העיר ומתחילה מחדש. אנחנו מקווים שלשניהם תהיה ההזמנות להיגאל ע"י מה קרה בסוף הפרק." סטפני: "גאולה זה נושא גדול בסדרה. מהפרק הראשון. האם זה אפשרי בשביל אדם להשתנות? על מה אפשר לסלוח? מי יכול להיגאל? מהנושאים האלה הסדרה עשויה" 5. האם בלייר יכולה לסלוח לצ'אק על הצעד המוטעה הזה? ג'וש: "קודם כל יש את השאלה של מה קרה לצ'אק בסוף הפרק." סטפני: "בואו נראה אם צ'אק בכלל יכול להחלים מהפציעה קודם." ג'וש: "בלייר יכולה לסלוח לצ'אק בליבה-אם הוא כבר לא איתנו" 6. וצ'אק כבר לא איתנו? ג'וש: "אני רק אומר שזאת תהיה דרך לסלוח לצ'אק. אם הוא איבד את חייו כשהוא ניסה להגן על טבעת האירוסין שאיתה עמד להציע לבלייר, זו מחווה דיי אצילית שתצליח למחוק הרבה טעויות." 7. אל תשכחו, אתם לאחרונה הבטחתם לנו שצ'אק ובלייר הם תמיד בראש ובראשונה בסיפורי הסדרה. גוש: "זה לא שקר" סטפני: "זה לגמרי נכון" 8. ונסה לא הייתה בגמר. האם ג'סיקה תחזור בעונה הבאה? סטפני: "היא תחזור בשלב מסוים." 9. מה לגבי טיילור? לכמה זמן תיעדר? סטפני: "יש לנו תוכנית אבל אנחנו רוצים לשמור אותה כהפתעה" 10. האם בלייר תעמוד מאחורי הבטחתה להרוס את ג'ני אם היא תחזור לעיר? ג'וש: "בלייר לא מבטיחה הבטחות שהיא לא יכולה לקיים" סטפני: "אנחנו נעשה מה שצריך כדי ליצור הכי דרמה שאפשר" מה אתם חושבים? http://ca.eonline.com/uberblog/watch_with_kristin/b181642_really_dead_gossip_girl_bosses_tell_all.html?cmpid=rss-000000-twitterfeed-365-kristin&utm_source=eonline&utm_medium=twitterfeed&utm_campaign=twitterfeed_kristin#ixzz0oKj4Tk2n

מקורי3

New member
../images/Emo58.gif לגביי צ'אק.

האמת שבראיונות הם דווקא אומרים ממש הרבה. . נותנים תשובות יחסית ארוכות. אני די בטוחה שצ'אק לא ימות, כי זה פשוט יהרוס את העונה.. גם אם יראו אותו בפלאשבקים וכאלו. אבל לפי התשובות שלהם בראיון הזה והקודם הם ממש מנסים להראות שהוא יהיה "רוח" כזאת. אבל זו אולי המטרה שלהם. ? אני כבר באמת לא יודעת מה לחשוב.

Born To Try1

New member
חח אל תיפלי בפח שלהם../images/Emo58.gif

הם בסה"כ רוצים לשמור על מיסתוריות. זה ברור כשמש שצ'אק לא ימות. הם אנשים חכמים ולאבד את צ'אק באס, זה לאבד המון. חוצמזה שבריאיון הקודם סטפני כבר רמזה רמזים עבים לזה שצ'אק לא ימות. כנראה שבפרקים הראשונים הוא יופיע בתור פלאשבאק או קול פנימי של בלייר או חלום של בלייר-זה בכלל לא אומר שהוא מת. רק מראה שבלייר עדיין חושבת עליו. אגב, בארט לא ממש היה רוח, הוא הופיע בתור קול פנימי של צ'אק. וכן, הם נותנים דיי הרבה. אבל גם יודעים מה לא לתת. תכלס עד עכשיו אין לנו ספוילר אמיתי. אנחנו לא באמת יודעים מה יקרה. לפי מה שהם אומרים, אנחנו יכולים רק לשער. ואני מניחה שמה שאנחנו כן יודעים נכון לעכשיו: 1. 2 פרקים ראשונים של העונה יהיו בפריז עם בלייר סרינה וצ'אק-שזה עדיין מיסתורי איך הוא משתלב שם. 2. ג'ני לא תהיה מחצית מהעונה. 3. ונסה תחזור, לא ברור מתי. 4. צ'אק לא מת. 5. דן וסרינה-יש מצב.

מקורי3

New member
../images/Emo58.gifחחח

חחח כן יש משהו במה שאת אומרת . אני מנסה לא ליפול בפח שלהם . רוב הסיכויים שצ'אק יהיה כמו פלאשבק . לדעתי הוא ישתלב בפריז בתור פנטזיות של בלייר. היא תדמיין אותו במצבים מסויימים. דרך אגב, בראיון הם הזכירו כמה פעמים שה"הוא ימות אחרי מעשה אצילי ולכן בלייר תוכל לסלוח לו " מאיפה בלייר תדע שדווקא על הטבעת הוא שמר ? דרך אגב, בלייק ופן עדיין ביחד נכון? זוג מ ד ה י ם .

Born To Try1

New member
בלייר../images/Emo58.gif

כמובן לא תדע על זה שניסה לשמור על הטבעת (שלא נדבר על זה שהיא לא יודעת שהוא רצה להציע לה נישואים). אני חושבת שג'וש פשוט ציין שנניח וצ'אק ימות, הוא לפחות ימות בצורה אצילית וזה כיבכול "יכפר" על דברים רעים שעשה. בלי קשר לבלייר בכלל. ולה יהיה קל יותר לסלוח לו אם הוא ימות. אבל על מי הוא עובד?
צ'אק באס חי
הוא סתם מנסה למתוח אותנו
וכן, פן ובלייק עדיין יחד.

../images/Emo58.gif

ברור שהיא יודעת שהוא עמד להציע לה...הוא אמר "Blair will you..." ואז דן בא והחטיף לו אגרוף. וגם הוא נתן את הנאום הזה שנותנים לפני הצעת נישואים. הקטע המפגר הוא שאם הוא ימות אז מה הפואנטה שבלייר תסלח לו? הוא כבר מת

Born To Try1

New member
לא נראה לי שהיא ידעה../images/Emo58.gif

הכל קרה מהר מידיי... היא אפילו לא נראתה כאילו היא חושדת, היא לא קלטה את הקטע לדעתי. וג'וש בסך הכל אמר שאם צ'אק ימות אז מן הסתם שעניין הסליחה יהיה קל בהרבה יותר. הוא פשוט מדבר על איך דברים יוצגו בסדרה ולאו דווקא על איך הדברים בין הדמויות עצמם.

Born To Try1

New member
אני מתכוונת../images/Emo58.gif

שאני מקווה שהיא לא ידעה שהוא עומד להציע לה כי דן הזה קילקל את הרגע. ברור שאני רוצה שהוא יציע לה והכל
אבל בצורה יותר יפה.

rinat88

New member
../images/Emo58.gif

וואי פרק מעולה :):) פשוט שחקנים מעולים .... :) יש לי רק שאלה , מהזה המעיל המכוער הזה שבלייר לבשה רוב הפרק -( הירוק עם החורים לידיים) ???? אה , וגם , התחילו לדבר מתי תהיה העונה הבאה ?

Born To Try1

New member
חחחחח חורים...

גם אני לא אהבתי את המעיל הזה אבל כנראה שזה נחשב יפה ואופנתי.

למעלה