עוד שאלון

D o o S h a

New member
עוד שאלון../images/Emo70.gif

כי הצטרפו הרבה חדשים וסתם כי בא לי: הדגש|פרטים אישיים: שם: גיל: איזור מגורים: בי"ס: יסודי: שאלות לא על כפ"ס מה אתה הכי אוהב לאכול? ולשתות? איפה אתה הכי אוהב לבלות? מתי אתה הולך לישון כל לילה? יש לך פלאפון? דור 3? תחביב: בעד או נגד ההתנתקות? גולש הרבה באינטרטט? גולש הרבה בתפוז? נכנס הרבה לפורום שלנו(!!)? אוהב לקרוא ספרים? המלצה על ספר טוב שקראת לאחרונה: יש לך מצלמת אינטרנט? היו לך פעם מחלות סופניות\ קרובות לסופניות? (סרטן וכו'.. לא עלינו) איפה נולדת? נעבור לשאלות על כפ"ס כמה שנים אתה גר בכפ"ס? אוהב אותה? באיזה סופר מרקט אתה הכי אוהב לקנות בעיר? למה? מקום הבילוי המועדף בעיר? המסעדה\בית קפה המועדפים בעיר? דעתך על האנטנות הסלולריות בעיר? ועל קדחת הנילוס בשרון? מתמצא ברחובות העיר? חושב שאתה מכיר אותה טוב? מקום המגורים שהייתם רוצים לגור בו בעיר? חנות הבגדים המועדפת בעיר? חנות נעליים מועדפת? מבלה הרבה בקניון? ובקריית ספיר? ובמרכז אהרוני? נוסע הרבה באוטובוסים בעיר? מה דעתך על רמת איכות החיים בכפ"ס? איזו תחנת דלק אתה מעדיף בעיר? קונה במרכז של "מגה" ו"פוקס" (ליד היציאה מהעיר)? גם אתה שמת לב לתורים הארוכים והבלתי-נסבלים בקופי-בין בקניון? מה אתה חושב על נושא הערסים שהעלו כאן? מבקר בקניון הדרים? ובספורטק? טוב נו אין לי כוח לכתוב עוד שאלות... תענו ותהנו! צ'או! נ.ב- השאלון נכתב בלשון זכר למען נוחיות בלבד והוא נועד לשני המינים כאחד! (חח, איזו רשמיות)

D o o S h a

New member
עונה.. לא יצא טוב ההדגש הראשון

פרטים אישיים: שם: עדי גיל: 14 איזור מגורים: אין לזה איזור בי"ס: אלון יסודי: גורדון שאלות לא על כפ"ס מה אתה הכי אוהב לאכול? הרבה דבקים ולשתות? ויטמינצ'קי ענבים איפה אתה הכי אוהב לבלות? תלוי מתי אתה הולך לישון כל לילה? לא מאוחר מדי.. 12 יש לך פלאפון? כן דור 3? לא תחביב: ריקוד בעד או נגד ההתנתקות? בעד גולש הרבה באינטרטט? כן גולש הרבה בתפוז? כן נכנס הרבה לפורום שלנו(!!)? בטחח!! אוהב לקרוא ספרים? כן המלצה על ספר טוב שקראת לאחרונה: תנו לגדול בשקט.. המשך לקיץ אחד ביחד. מתאים לגיל שלי בערך... יש לך מצלמת אינטרנט? כן היו לך פעם מחלות סופניות\ קרובות לסופניות? (סרטן וכו'.. לא עלינו) לא טפו טפו חמסה חמסה שום בצל, חס וחלילה חלילה וחס!! איפה נולדת? במאיר! נעבור לשאלות על כפ"ס כמה שנים אתה גר בכפ"ס? 14 אוהב אותה? מאוד באיזה סופר מרקט אתה הכי אוהב לקנות בעיר? יד-יצחק למה? כי מקום זול, וטוב מאוד מקום הבילוי המועדף בעיר? הקניון? המסעדה\בית קפה המועדפים בעיר? מנגו.. מאוד אוהבת דעתך על האנטנות הסלולריות בעיר? הורגים את כולנו ועל קדחת הנילוס בשרון? מפחיד! מתמצא ברחובות העיר? בערך, כן חושב שאתה מכיר אותה טוב? כן.. בערך מקום המגורים שהייתם רוצים לגור בו בעיר? שכונת אליעזר!! גרתי שם, מקום מדהים ואני רוצה לחזור לגור שם!! חנות הבגדים המועדפת בעיר? פוקס, הוניגמן חנות נעליים מועדפת? אין מבלה הרבה בקניון? כן ובקריית ספיר? לא ובמרכז אהרוני? רק למקדונל'ס ולרופאים מדי פעם נוסע הרבה באוטובוסים בעיר? כן, בעיקר בזמן בצפר מה דעתך על רמת איכות החיים בכפ"ס? טובה מאוד איזו תחנת דלק אתה מעדיף בעיר? אין העדפה. בתכלס, הכל אותו דבר קונה במרכז של "מגה" ו"פוקס" (ליד היציאה מהעיר)? כן חח גם אתה שמת לב לתורים הארוכים והבלתי-נסבלים בקופי-בין בקניון? כןןן!!! מה אתה חושב על נושא הערסים שהעלו כאן? אין לי דעה כ"כ מבקר בקניון הדרים? כן ובספורטק? כן, לפעמים.

בלה, בלה, בלה...

הדגש|פרטים אישיים: שם:אור גיל:17 איזור מגורים: כפר סבא, לא? בי"ס: "הראל" יסודי: "בר-אילן" שאלות לא על כפ"ס מה אתה הכי אוהב לאכול? אוכל של אמא ולשתות? דיאט קולה... משהו לא אוהב?! =) איפה אתה הכי אוהב לבלות? בקניות מתי אתה הולך לישון כל לילה? תלוי... יש לך פלאפון?כן דור 3? לא חבל, גם ככה המחיר ירד עוד כמה חודשים... תחביב: לישון בעד או נגד ההתנתקות? אין לי דעה גולש הרבה באינטרטט? אפשר להגיד גולש הרבה בתפוז? אפשר להגיד נכנס הרבה לפורום שלנו(!!)? כשמשעמם לי אוהב לקרוא ספרים? כן המלצה על ספר טוב שקראת לאחרונה: "פינוקיו"
יש לך מצלמת אינטרנט? לא היו לך פעם מחלות סופניות\ קרובות לסופניות? (סרטן וכו'.. לא עלינו)- ברוך ה', לא! איפה נולדת? בחו"ל נעבור לשאלות על כפ"ס כמה שנים אתה גר בכפ"ס? 15 אוהב אותה? ברווווור!!! באיזה סופר מרקט אתה הכי אוהב לקנות בעיר? "מגה" למה? כי יש שם הרבה מבחר... לא יעצרו אותנו על "פרסום"?!.. מקום הבילוי המועדף בעיר? קניון המסעדה\בית קפה המועדפים בעיר? "ארומה" דעתך על האנטנות הסלולריות בעיר? אין ועל קדחת הנילוס בשרון? יש כזאת? מתמצא ברחובות העיר? כן, אחרי 15 שנים, מי לא?! חושב שאתה מכיר אותה טוב? כן מקום המגורים שהייתם רוצים לגור בו בעיר? אני אוהבת את הבית שלי... חנות הבגדים המועדפת בעיר? "רנואר" חנות נעליים מועדפת? איפה שיש נעליים נורמליות... מבלה הרבה בקניון? אפשר להגיד ובקריית ספיר? אפשר להגיד ובמרכז אהרוני? רופא שיניים, נחשב?.. נוסע הרבה באוטובוסים בעיר? כן מה דעתך על רמת איכות החיים בכפ"ס? סבבה איזו תחנת דלק אתה מעדיף בעיר? אין לי אוטו... כשיהיה אודיע קונה במרכז של "מגה" ו"פוקס" (ליד היציאה מהעיר)? אוכל... גם אתה שמת לב לתורים הארוכים והבלתי-נסבלים בקופי-בין בקניון? לא מה אתה חושב על נושא הערסים שהעלו כאן? לא קראתי... אוופס... מבקר בקניון הדרים? לא ובספורטק? לא אני חייבת לציין שלא ביקרתי פה פווול זמן! אולי כדאי להתחיל?!?!

badboy3919

New member
מגניב,נענה קצת...

כי הצטרפו הרבה חדשים וסתם כי בא לי: פרטים אישיים: שם:בריאן גיל:כמעט 18 (עודפ חות מחודשיים) איזור מגורים:משה דיין בי"ס:"רבין" יסודי:"גורדון" שאלות לא על כפ"ס מה אתה הכי אוהב לאכול?אטריות ברוטב בולונז של סבתא... ולשתות?RC איפה אתה הכי אוהב לבלות?סנוקר,בתים של חברים מתי אתה הולך לישון כל לילה?בחופש-3,4 בבוקר בלימודים בסביבות 12 יש לך פלאפון?למישהו אין? דור 3?עדיין לא...אולי לקראת הגיוס נשדרג למשהו נחמד תחביב:מחשבים,ספורט,טלויזיה בעד או נגד ההתנתקות?בעד גולש הרבה באינטרטט?כן גולש הרבה בתפוז?כן נכנס הרבה לפורום שלנו(!!)?זה מובן מאליו לא?! אוהב לקרוא ספרים?בערך המלצה על ספר טוב שקראת לאחרונה:"המקרה המזור של הכלב בשעת לילה" יש לך מצלמת אינטרנט?כן היו לך פעם מחלות סופניות\ קרובות לסופניות?תודה ששאלת..תודה לאל לא..רק בריאות לכולם (סרטן וכו'.. לא עלינו) איפה נולדת?ארגנטינה נעבור לשאלות על כפ"ס כמה שנים אתה גר בכפ"ס?9 אוהב אותה?יש ברירה אחרת?אני אוהב את המקום שאני נמצא בו ומתחבר אליו כמה שיותר. באיזה סופר מרקט אתה הכי אוהב לקנות בעיר?יד יצחק למה?נוח,נגיש,מגוון מוצרים מקום הבילוי המועדף בעיר?כבר עניתי למעלה...סנוקר,כל מיני פינות חשוכות חחח,סתם...איפה שבא לי באותו רגע המסעדה\בית קפה המועדפים בעיר?אחלה דעתך על האנטנות הסלולריות בעיר?רעיון גרוע ביותר שפוגע בתושבים אבל תאמת שאין לי פתרון לזה ועל קדחת הנילוס בשרון?גם מדאיג וצריך לטפל כמה שיותר ולהעלות את המודעות של האנשים בקשר למחלה כדי למנוע אותה. מתמצא ברחובות העיר?אפשר להגיד שכן חושב שאתה מכיר אותה טוב?כן,הייתי בכל החלקים שלה (נראה לי) מקום המגורים שהייתם רוצים לגור בו בעיר?הדרים החדשה נראה לי נחמד או ברחובות השקטים ליד הקניון חנות הבגדים המועדפת בעיר?"רקורד"חחח...סתם חנות עם בגדים סבבה במחיר סביר. חנות נעליים מועדפת?אין..."היכל הספורט" אולי מבלה הרבה בקניון?בערך ובקריית ספיר?לא ממש ובמרכז אהרוני?בערך נוסע הרבה באוטובוסים בעיר?יש לי רשיון אז הרבה הרבה פחות מה דעתך על רמת איכות החיים בכפ"ס?סבירה ואני חושב שיש פוטנציאל להרבה יותר איזו תחנת דלק אתה מעדיף בעיר?חחח,טן שנמצאת קרוב למגה,התחנה הכי זולה ונותנים שרות טוב. קונה במרכז של "מגה" ו"פוקס" (ליד היציאה מהעיר)?לא ממש...רק בהום סנטר או במגה כשצריך משהו. גם אתה שמת לב לתורים הארוכים והבלתי-נסבלים בקופי-בין בקניון?לא בערך כי יותא לי להיות שם לעיתים נדירות מה אתה חושב על נושא הערסים שהעלו כאן?כבר הבעתי את דעתי,אין ממש אפשרות לעשות משהו אלא רק להצטער על זה ואני לא אמשיך את הדיבור על הנושא כי זה עלול להפוך למשהו לא ממש חינוכי. מבקר בקניון הדרים?בקושי,רק כיוצא לי להיות בספורטק. ובספורטק?בערך,אני הרבה יותר בקאנטרי. ושוב,כל הכבוד לך על השאלות..נראה לי שצריך להכתיר אותך בתור מכינת השאלונים והסקרים של הפורום...תמשיכי להכין זה ממש נחמד ועוזר להכיר אד את השני.

D o o S h a

New member
אגב...

אני יכולה להביא עוד הרבהה שאלונים... תבקשו ואני יכין או יביא...

shirly adda

New member
התשובות שלייי

הדגש|פרטים אישיים: שם: שירלי גיל: 15 איזור מגורים: במרכז.. בי"ס: אמנה יסודי: בר אילן שאלות לא על כפ"ס מה אתה הכי אוהב לאכול? שוקולד ולשתות? ממ לימונדה איפה אתה הכי אוהב לבלות? בים מתי אתה הולך לישון כל לילה? סביבות 1 יש לך פלאפון? כן דור 3? לא.. תחביב: אירובי (למרות שלא יצא מזמן...) בעד או נגד ההתנתקות? נ-ג-ד גולש הרבה באינטרטט? כן גולש הרבה בתפוז? פעם הייתי יותר נכנס הרבה לפורום שלנו(!!)? אני די חדשה חח.. אוהב לקרוא ספרים? כן! אבל לא יוצא הרבה המלצה על ספר טוב שקראת לאחרונה: לוזוכרת (וד"א סורי אבל תנו לגדול בשקט זה ספר מעפןן) יש לך מצלמת אינטרנט? לא היו לך פעם מחלות סופניות\ קרובות לסופניות? (סרטן וכו'.. לא עלינו) לאא מזה השאלה הזאת פתאום?? איפה נולדת? חיפה נעבור לשאלות על כפ"ס כמה שנים אתה גר בכפ"ס? 14 אוהב אותה? לפעמים באיזה סופר מרקט אתה הכי אוהב לקנות בעיר? שופרסל למה? רגילה... (אני יודעת איפה כל דבר נמצא חח...) המסעדה\בית קפה המועדפים בעיר? פינגווין זה נקרא? דעתך על האנטנות הסלולריות בעיר? אסון נוראי חחח ועל קדחת הנילוס בשרון? עדיין יש את זה? מתמצא ברחובות העיר? די בסדר... חושב שאתה מכיר אותה טוב? ממש לא! מקום המגורים שהייתם רוצים לגור בו בעיר? אני אפילו לוידת איך קוראים למקום הזה... אבל זה מקם מהמם!!! חנות הבגדים המועדפת בעיר? לוידתת חנות נעליים מועדפת? גם לוידתת מבלה הרבה בקניון? ממ לא הרבה ולא קצת ובקריית ספיר? לא חח (היה לי שם פעם חוג) ובמרכז אהרוני? גם לא נוסע הרבה באוטובוסים בעיר? בין כפ"ס לרעננה כזה מה דעתך על רמת איכות החיים בכפ"ס? איזו תחנת דלק אתה מעדיף בעיר? זאת שעל בן יהודה קונה במרכז של "מגה" ו"פוקס" (ליד היציאה מהעיר)? הייתי שם פעם 1! גם אתה שמת לב לתורים הארוכים והבלתי-נסבלים בקופי-בין בקניון? לא מה אתה חושב על נושא הערסים שהעלו כאן? לא קראתי על זה... מבקר בקניון הדרים? לא ובספורטק? ממש לעיתים רחוקות... טוב נו אין לי כוח לכתוב עוד שאלות... תענו ותהנו! צ'או! נ.ב- השאלון נכתב בלשון זכר למען נוחיות בלבד והוא נועד לשני המינים כאחד! (חח, איזו רשמיות)

shirly adda

New member
שכחתי משו...

אה ולמרות שאין לי בכלל אוטו- למה אני אוהבת תתחנת דלק שעל בן יהודה.. כי פעם תמיד בחדש אירגון בבנ"ע (למי שיודע מזה..) אז היינו הולכים לשם כל יום לקנות חמצוצים (=

שלי ../images/Emo13.gif

הדגש|פרטים אישיים: שם:טל גיל:15 איזור מגורים:שכונת אליעזר בי"ס:הראל יסודי:בר אילן שאלות לא על כפ"ס מה אתה הכי אוהב לאכול?שוקלד רק חבל שזה עושים לי חצקונים ולשתות?קולה איפה אתה הכי אוהב לבלות? אמממ לא יודעת..חח מתי אתה הולך לישון כל לילה? 3-4 יש לך פלאפון?כן דור 3?לא תחביב: אין בעד או נגד ההתנתקות?נגד גולש הרבה באינטרטט?כן גולש הרבה בתפוז? כן!! נכנס הרבה לפורום שלנו(!!)? אני חדשה פה...אז.. אוהב לקרוא ספרים? לא משו המלצה על ספר טוב שקראת לאחרונה: לא זוכרת כבר יש לך מצלמת אינטרנט? היה היו לך פעם מחלות סופניות\ קרובות לסופניות? (סרטן וכו'.. לא עלינו) לאא חס וחסה איפה נולדת? מאיר נעבור לשאלות על כפ"ס כמה שנים אתה גר בכפ"ס? 10 שנים אוהב אותה? כן באיזה סופר מרקט אתה הכי אוהב לקנות בעיר? אממ בזה החדש שפתחו לידנו שחכתי איך קואים לו למה? כי הוא חדש..חח מקום הבילוי המועדף בעיר? לא יודעת המסעדה\בית קפה המועדפים בעיר? אמממ דעתך על האנטנות הסלולריות בעיר? פשוט דוחה ועל קדחת הנילוס בשרון? עצוב מתמצא ברחובות העיר? בערך חושב שאתה מכיר אותה טוב? אממ לא הכי טוב אבל כך מקום המגורים שהייתם רוצים לגור בו בעיר? חנות הבגדים המועדפת בעיר? חנות נעליים מועדפת? מבלה הרבה בקניון?כן בערך ובקריית ספיר? לא ממש רק מתי שצריך ובמרכז אהרוני? יש לי שם רופא שינים אז כן נוסע הרבה באוטובוסים בעיר? פחח לא מה דעתך על רמת איכות החיים בכפ"ס? איזו תחנת דלק אתה מעדיף בעיר? קונה במרכז של "מגה" ו"פוקס" (ליד היציאה מהעיר)? פעם אחת גם אתה שמת לב לתורים הארוכים והבלתי-נסבלים בקופי-בין בקניון? לא מה אתה חושב על נושא הערסים שהעלו כאן? מבקר בקניון הדרים?לא ובספורטק? לא ממש היה נחמד!

Super Chuly

New member
יאללה, בכיף גדול!

שם: ליהי גיל: 17 וקצת איזור מגורים: תשלו"ז בי"ס: תיכון רבין יסודי: אופירה נבון (קקה!!!) שאלות לא על כפ"ס מה אתה הכי אוהב לאכול? ספגטי בולונז של אמא ולשתות? מים, בריזר, ואייס בלננד מנגו מהקופי בין איפה אתה הכי אוהב לבלות? בקולנוע מתי אתה הולך לישון כל לילה? בין 12 ל-1 יש לך פלאפון? יאפ דור 3? נופ תחביב: משחק וקולנוע בעד או נגד ההתנתקות? בעד גולש הרבה באינטרטט? כן, יותר מדי... גולש הרבה בתפוז? כנ"ל נכנס הרבה לפורום שלנו(!!)? נו ברור! אוהב לקרוא ספרים? מאוד! המלצה על ספר טוב שקראת לאחרונה: יש המון... "מחכים לגודו", "משחקים בחצר האחורית", "חשמלית ושמה תשוקה" ויש עוד המון יש לך מצלמת אינטרנט? לא היו לך פעם מחלות סופניות\ קרובות לסופניות? (סרטן וכו'.. לא עלינו) חס וחלילה, חס ושלום! איפה נולדת? באסותא בת"א נעבור לשאלות על כפ"ס כמה שנים אתה גר בכפ"ס? 13 שנה בערך אוהב אותה? מאוד באיזה סופר מרקט אתה הכי אוהב לקנות בעיר? יד יצחק למה? כי יש שם מחר ונוח להגיע לשם- זה קרוב מקום הבילוי המועדף בעיר? קופי בין או בקולנוע המסעדה\בית קפה המועדפים בעיר? קופי בין, אני טוחנת שם שעות נוספות דעתך על האנטנות הסלולריות בעיר? זה מפחיד ומעצבן, אבל אין מה לעשות אם זה- אם יורידו אותן אז כולם יבכו שפתאום אין טלפונים סלולריים ועל קדחת הנילוס בשרון? מפחיד!!! מתמצא ברחובות העיר? ככה ככה, קורה הרבה שאני הולכת לאיבוד חושב שאתה מכיר אותה טוב? לא רע מקום המגורים שהייתם רוצים לגור בו בעיר? אולי קרוב יותר למרכז חנות הבגדים המועדפת בעיר? אין חנות נעליים מועדפת? יש, יותר מדי! מבלה הרבה בקניון? לא יותר מדי ובקריית ספיר? לא ובמרכז אהרוני? ולא נוסע הרבה באוטובוסים בעיר? לאחרונה יצא לי לסוע הרבה מה דעתך על רמת איכות החיים בכפ"ס? רמה גבוהה מאוד איזו תחנת דלק אתה מעדיף בעיר? זאת שקרובה אלינו, מול בר לב קונה במרכז של "מגה" ו"פוקס" (ליד היציאה מהעיר)? לא גם אתה שמת לב לתורים הארוכים והבלתי-נסבלים בקופי-בין בקניון? האמת שלא, ואני שם כל הזמן... מה אתה חושב על נושא הערסים שהעלו כאן? שזה גזענות לשמה מבקר בקניון הדרים? כן ובספורטק? יאפ ליהי :)

chuti

New member
בלה בלה

] הדגש|פרטים אישיים: שם:הילה גיל:12 איזור מגורים: חטיבה: שז"ר שאלות לא על כפ"ס מה אתה הכי אוהב לאכול? שוקולד ולשתות? מים איפה אתה הכי אוהב לבלות? אילת , קולנוע. ועוד... מתי אתה הולך לישון כל לילה? בחוםש מתי שבא לי יש לך פלאפון?כן דור 3?איזה דור 3???ישלי סטארטק תחביב:משחק וריקוד בעד או נגד ההתנתקות? נמנעת גולש הרבה באינטרטט?שיוצא לי גולש הרבה בתפוז?תמיד נכנס הרבה לפורום שלנו(!!)?ברור אוהב לקרוא ספרים?כן המלצה על ספר טוב שקראת לאחרונה:הארי פוטר יש לך מצלמת אינטרנט?כן היו לך פעם מחלות סופניות\ קרובות לסופניות? (סרטן וכו'.. לא עלינו)לא איפה נולדת?כפר סבא נעבור לשאלות על כפ"ס כמה שנים אתה גר בכפ"ס? אוהב אותה? באיזה סופר מרקט אתה הכי אוהב לקנות בעיר? למה? מקום הבילוי המועדף בעיר? המסעדה\בית קפה המועדפים בעיר? דעתך על האנטנות הסלולריות בעיר? ועל קדחת הנילוס בשרון? מתמצא ברחובות העיר? חושב שאתה מכיר אותה טוב? מקום המגורים שהייתם רוצים לגור בו בעיר? חנות הבגדים המועדפת בעיר? חנות נעליים מועדפת? מבלה הרבה בקניון? ובקריית ספיר? ובמרכז אהרוני? נוסע הרבה באוטובוסים בעיר? מה דעתך על רמת איכות החיים בכפ"ס? איזו תחנת דלק אתה מעדיף בעיר? קונה במרכז של "מגה" ו"פוקס" (ליד היציאה מהעיר)? גם אתה שמת לב לתורים הארוכים והבלתי-נסבלים בקופי-בין בקניון? מה אתה חושב על נושא הערסים שהעלו כאן? מבקר בקניון הדרים? ובספורטק?

Double U

New member
תשובות:

פרטים אישיים: שם: שי גיל: 14 ו-9 חודשים בדיוק!! (אפשר כבר לומר 15
) איזור מגורים: סביוני הכפר בי"ס: חטיבת בר לב יסודי: סורקיס שאלות לא על כפ"ס מה אתה הכי אוהב לאכול? פסטות, בשר, כל מיני דברים שעשויים מסוכר
ולשתות? קולה, סיידר איפה אתה הכי אוהב לבלות? בקולנוע מתי אתה הולך לישון כל לילה? 02:00-05:00 יש לך פלאפון? כן דור 3? לא תחביב: נגינה על סקסופון בעד או נגד ההתנתקות? בעד. גולש הרבה באינטרטט? אפשר לומר
גולש הרבה בתפוז? בעיקר בתפוז נכנס הרבה לפורום שלנו(!!)? בטח
אוהב לקרוא ספרים? כן המלצה על ספר טוב שקראת לאחרונה: "במקרה המוזר של הכלב בשעת לילה"/מארק האדון יש לך מצלמת אינטרנט? כן היו לך פעם מחלות סופניות\ קרובות לסופניות? (סרטן וכו'.. לא עלינו)? לא איפה נולדת? בחורשת אוסישקין
. סתם. בביה"ח מאיר. נעבור לשאלות על כפ"ס כמה שנים אתה גר בכפ"ס? יותר מ9 שנים אוהב אותה? כן באיזה סופר מרקט אתה הכי אוהב לקנות בעיר? למזלי, אני לא קונה
למה? כי אני עצלן מקום הבילוי המועדף בעיר? קולנוע, הרחבה בניון המסעדה\בית קפה המועדפים בעיר? ארומה, פיצה טנגו דעתך על האנטנות הסלולריות בעיר? בושה למדינת ישראל ועל קדחת הנילוס בשרון? למזלי, לא חליתי בה. מתמצא ברחובות העיר? אממ...בעיקר בחלק הצפוני, באיזור הקניון ופחות בשכונות במזרח העיר. חושב שאתה מכיר אותה טוב? כן מקום המגורים שהייתם רוצים לגור בו בעיר? אין לי בעיה עם המקום שבו אני גר עכשיו חנות הבגדים המועדפת בעיר? אממ[?] חנות נעליים מועדפת? לא זוכר את השם מבלה הרבה בקניון? כן ובקריית ספיר? כן ובמרכז אהרוני? פחות אבל נחמד שם
נוסע הרבה באוטובוסים בעיר? לא הרבה. בעיקר בדרך חזרה מבית הספר (אם זה נחשב) וגם זה לעיתים רחוקות. מה דעתך על רמת איכות החיים בכפ"ס? טובה איזו תחנת דלק אתה מעדיף בעיר? כולן אחלה
קונה במרכז של "מגה" ו"פוקס" (ליד היציאה מהעיר)? לא... גם אתה שמת לב לתורים הארוכים והבלתי-נסבלים בקופי-בין בקניון? דווקא בפעם היחידה שהייתי לא היו תורים ואני יודע שאני לא אחזור לשם בעתיד הקרוב עקב חוסר ניסיון בהכנת שוקו
מה אתה חושב על נושא הערסים שהעלו כאן? תמיד יהיו ערסים. יהיה באשר יהיה. מה שכן, אגף הרווחה יכול למצוא להם תעסוקה בשעות הפנאי כגון פעילות התנדבותית וכדומה. מבקר בקניון הדרים? מעט מאוד ובספורטק? כנ"ל.

כל הכבוד לך../images/Emo70.gif../images/Emo85.gifעונה..

הדגש|פרטים אישיים: שם:עמרי גיל:14 איזור מגורים:כפר סבא יסודי:גורדון שאלות לא על כפ"ס מה אתה הכי אוהב לאכול? שניצל ולשתות?בזמן האחרון מים O: איפה אתה הכי אוהב לבלות? בקניון ערים מתי אתה הולך לישון כל לילה? חמש בבוקר,שתיים וכו.. יש לך פלאפון?כן דור 3?לא.. תחביב: כל מיני בעד או נגד ההתנתקות? לא בעד ולא נגד גולש הרבה באינטרטט?כן גולש הרבה בתפוז?כן נכנס הרבה לפורום שלנו(!!)? כע!!W%$#@%^^#$^ אוהב לקרוא ספרים? ככה המלצה על ספר טוב שקראת לאחרונה: לא קראתי |: יש לך מצלמת אינטרנט?כן היו לך פעם מחלות סופניות\ קרובות לסופניות? (סרטן וכו'.. לא עלינו) חס וחלילה... איפה נולדת?ישראל נעבור לשאלות על כפ"ס כמה שנים אתה גר בכפ"ס? 14 שנה אוהב אותה? מאוד באיזה סופר מרקט אתה הכי אוהב לקנות בעיר?D: אני לא קונה P: למה? מקום הבילוי המועדף בעיר?קניון המסעדה\בית קפה המועדפים בעיר? ארומה? דעתך על האנטנות הסלולריות בעיר? קקע ועל קדחת הנילוס בשרון?עוד יותר קקע מתמצא ברחובות העיר? בקושי
חושב שאתה מכיר אותה טוב?לא מקום המגורים שהייתם רוצים לגור בו בעיר? הדרים
חנות הבגדים המועדפת בעיר? כל מיני חנות נעליים מועדפת?כל מיני[?] מבלה הרבה בקניון?כן.. ובקריית ספיר?לפעמים.. ובמרכז אהרוני?לע נוסע הרבה באוטובוסים בעיר? כשיש בית צפר המון.. מה דעתך על רמת איכות החיים בכפ"ס?איכות חיים דיי טובה איזו תחנת דלק אתה מעדיף בעיר?O:.. קונה במרכז של "מגה" ו"פוקס" (ליד היציאה מהעיר)?לא גם אתה שמת לב לתורים הארוכים והבלתי-נסבלים בקופי-בין בקניון? לע O: אבל שמעתי.. מה אתה חושב על נושא הערסים שהעלו כאן? אין לי דעה.. זה כמו שמישהו יגיד שהפאקצות או הפריקים הם הגורם הכי בעייתי לעיר וצריך לעשות נגדם משהו. מבקר בקניון הדרים?לע.. ובספורטק?ככה..

shirly adda

New member
טוב ככה.... :)

המשקה הכי אהוב עליך הוא מ-י-ם?????????? (וואו אמא שלי היתה שמחה אם היית הבן שלה...) ודבר שני- למישו כאן יש פלאפון הדור ה-3??! כולם אומרים שלא.. טוב מה לעשות אנחנו לא מליאנים מרעננה...

qtgirl

New member
עונה משעמום..........

הדגש|פרטים אישיים: שם: לילך גיל: 17 איזור מגורים: כפר סבא בי"ס: אורט שפירא יסודי: סורקיס שאלות לא על כפ"ס מה אתה הכי אוהב לאכול? שוקולד ולשתות? נסטי, דיאט ספרייט איפה אתה הכי אוהב לבלות? אצל חבר שלי... מתי אתה הולך לישון כל לילה? בזבמן ביצפר בערך ב1 בחופש מתי שיוצא... יש לך פלאפון? כן דור 3? לא... תחביב: בעד או נגד ההתנתקות? לא יודעת.... כל שניה אני משנה תדעה אבל בעיקרון בעד גולש הרבה באינטרטט? כה גולש הרבה בתפוז? כה נכנס הרבה לפורום שלנו(!!)? לא...
אוהב לקרוא ספרים? אוהבת אבל לא יוצא הרבה
המלצה על ספר טוב שקראת לאחרונה: "מה זאת אהבה/ יורם יובל"
יש לך מצלמת אינטרנט? לא היו לך פעם מחלות סופניות\ קרובות לסופניות? (סרטן וכו'.. לא עלינו) לא... חס וחלילה... איפה נולדת? בבית חולים מאיר...
נעבור לשאלות על כפ"ס כמה שנים אתה גר בכפ"ס? מאז שנולדתי אוהב אותה? בערך
באיזה סופר מרקט אתה הכי אוהב לקנות בעיר? חחח אנחנו קונים ב"רמה" ברעננה או ב"חביב" שניראה לי שזה ליד פתח תקווה או במגה... למה? ככה
מקום הבילוי המועדף בעיר? ארומה או סנוקר או קופי טרי המסעדה\בית קפה המועדפים בעיר? קופי טרי דעתך על האנטנות הסלולריות בעיר? לא יודעת ועל קדחת הנילוס בשרון? לא יודעת
מתמצא ברחובות העיר? כן חושב שאתה מכיר אותה טוב? כן מקום המגורים שהייתם רוצים לגור בו בעיר? קרוב לקניון, או ברחוב של חבר שלי שזה גם קרוב בעיקרון
חנות הבגדים המועדפת בעיר? גריפ חנות נעליים מועדפת? גזית מבלה הרבה בקניון? דיי הרבה ובקריית ספיר? לא ובמרכז אהרוני? לא נוסע הרבה באוטובוסים בעיר? בערך מה דעתך על רמת איכות החיים בכפ"ס? נחמדה
איזו תחנת דלק אתה מעדיף בעיר? מממממ זאת שעל בן יהודה ליד רחוב תל חי... קונה במרכז של "מגה" ו"פוקס" (ליד היציאה מהעיר)? לפעמים גם אתה שמת לב לתורים הארוכים והבלתי-נסבלים בקופי-בין בקניון? ממממ לא הייתי שם שנים... חחח... מי הולך לקופי בין עדיף ארומה או קופי טרי... או פאבליק... מה אתה חושב על נושא הערסים שהעלו כאן? לא קראתי מבקר בקניון הדרים? עוד לא הייתי שם.... רחוק... ובספורטק? לא כל כך

תורי לענות../images/Emo9.gif

פרטים אישיים: שם:ליאור גיל:20.4 איזור מגורים:על הבניין שלי כתוב שאני גרה בלב העיר. בי"ס:מכללת שערי משפט יסודי:ברנר שאלות לא על כפ"ס מה אתה הכי אוהב לאכול? סושי ולשתות?אייס קפה איפה אתה הכי אוהב לבלות?איפה שיש מקום עם מוסיקה טובה- פשוט לרקוד. מתי אתה הולך לישון כל לילה?תלוי מתי יש לך פלאפון? סלקום דור 3? ממש לא תחביב:לכתוב, ליצור, לצלם, לרקוד, לנהל פורומים. בעד או נגד ההתנתקות?בעד גולש הרבה באינטרנט? תלוי מתי גולש הרבה בתפוז? לרוב כן נכנס הרבה לפורום שלנו(!!)? חחח לא עונה! כל יום. אוהב לקרוא ספרים? תלוי מתי המלצה על ספר טוב שקראת לאחרונה: "לא שם זין/ דן בן אמוץ" יש לך מצלמת אינטרנט?לא היו לך פעם מחלות סופניות\ קרובות לסופניות? לא- חמסה חמסה. איפה נולדת? בחולון כמה שנים אתה גר בכפ"ס?15 אוהב אותה?כן באיזה סופר מרקט אתה הכי אוהב לקנות בעיר?יד יצחק למה? כי נקי ויש הכל. וגם מסדרים לי בסוף את הדברים. מקום הבילוי המועדף בעיר?שום מקום המסעדה\בית קפה המועדפים בעיר?מנגו דעתך על האנטנות הסלולריות בעיר?בסוף כולם מתים ועל קדחת הנילוס בשרון? נו באמת:) מתמצא ברחובות העיר?כן חושב שאתה מכיר אותה טוב?כן מקום המגורים שהייתם רוצים לגור בו בעיר?רום העיר חנות הבגדים המועדפת בעיר? עונות חנות נעליים מועדפת? אין מבלה הרבה בקניון?כמעט ולא ובקריית ספיר?אותו כנ"ל ובמרכז אהרוני?כנ"ל נוסע הרבה באוטובוסים בעיר?ממש לא מה דעתך על רמת איכות החיים בכפ"ס?גבוהה יחסת אם כי יורדת איזו תחנת דלק אתה מעדיף בעיר?של פז קונה במרכז של "מגה" ו"פוקס" (ליד היציאה מהעיר)?לא גם אתה שמת לב לתורים הארוכים והבלתי-נסבלים בקופי-בין בקניון?לא מה אתה חושב על נושא הערסים שהעלו כאן?לכל אדם יש זכות לחיות כל עוד הוא לא פוגע בחיים שלי. מבקר בקניון הדרים?לא ובספורטק?ממש לא היה לי כיף!מעניין אם מישהו קורא.

למעלה