עוד שירשור המלצות נפתח !!!

ZeusMan

New member
עוד שירשור המלצות נפתח !!!

אני אתחיל... גבירתי ורבותיי, לא יודע אם אתם מודעים לעובדה אבל, קיים רגאיי גם מחוץ לאי שניקרה ג'מאייקה... ואני לא מדבר על מקומות כמו הקריביים, ארה"ב או מדינה אפריקאית כל שהיא... אני מדבר על אירופה, ולא, לא צרפת, אני מדבר על גרמניה... רבים ישאלו, מה הקשר בין גרמני לרגאיי, האם הגזע הארי באמת חוזר ובגדול (והפעם לא בגיזעניות) ? אז הינה לכם ההוכחה מצוינת לכך... : Seeed גבורתי, רבותי ורסטאפריי, היא להקה שמפיצה כרגע את המילה בצורה חזקה מאוד בעולם... אחרי אלבום אחרון שעשה שמות יצא אלבום ענק בשם NEXT...! בצעקה גדולה... אלבום בסיגנון RIDDEMI היפ הופי עם ביט שחור עמוק... חלק מהשירים מבוצעים בגרמנית וחלקם באנגלית... הם אפילו יש עזרה נחמדה מ - LADY SAW זמרת העל, ומ- CEE-LO אמן האר אנד בי האמריקאי עם הקול האלוהי... הינה רשימת השירים של האלבום : Next...! ========= Aufstehn! feat. Cee-Lo Green Stand Up Tight Pants Please, Please feat. Lady Saw Ocean's 11 Can't Hold Me Goosebumps Slowlife Ding She Got Me Twisted Light The Sun End Of The Day feat. Maya dela Gwada מומלצים בחום : End Of The Day feat. Maya dela Gwada Aufstehn! feat. Cee-Lo Green

yaarasta

New member
SEEED אחלה להקה...

רוב הדברים שלהם שאני הכרתי היו דיי שקטים, קונשנס או וסטיילי... אבל אחרי שראיתי אותם בהופעה חייה בלונדון, אני רק יכול להגיד שהם חזזזזזקים ביותר!! יש לך את הדיסק? יש מצב להשיג אותו איפשהו? (או לצרוב?) -יער

ZeusMan

New member
שמע ידידי...

הוא רק יצא באוקטובר.. צריך לחכות... אבל... כמובן שיש לי אותו במחשב... אתה ניראה לי אדם סימפטי, דבר איתי ? רשום לי את המסנג'ר שלך, אני מאמין שתוכל לעזור לי בכל מיני תחומים ברגאיי וראה, גם אני יכול לעזור... ONE LOVE MISTA YAAR...

s h i d a n

New member
Tני אצרוב לך ת'הופעה שלהם בברלין

אני אביא לך את זה מחר במסיבה של רמי ואיימר או בג'י ספוט

למעלה