עוד 4 פרקים לסיום העונה
|

yarin64volmir

New member
עוד 4 פרקים לסיום העונה
|

איך הייתם רוצים שהעונה תסתיים?
איך הייתם רוצים שהעלילה תתפתח

איזה זוגות יהיו

מי יחיה

מי ימות

האם דמויות מהעבר יחזרו

ny22

New member
מנהל
בדיוק גם אני רציתי לכתוב את זה...

שיש רק עוד שלושה פרקים

(אחרי הפרק של היום).

yarin64volmir

New member
איה ואדם יחזרו

אני עדיין אופטימי שאדם חי, כי הרי שנה שעברה במאי 2013 אמרו שבסוף הוא ישתתף, ומאז לא הייתה הודעה על זה, אז כנראה רוצים לשמור את זה בסוד שהוא יחזור, והוא ואיה יהיו יחד.
איה
אדם לנצחחחח

ny22

New member
מנהל
הלוואי, זה יהיה כ"כ מרגש אם הוא יופיע לקראת

הסוף

yarin64volmir

New member
תאר אותו ואת איה

אחרי כל מה שהם עברו כל העונות יחד, סוף סוף ניצן תאכל את עצמה ואיה ואדם יתחבקו ויהיו מאושרים!

ny22

New member
מנהל
אוי, זה יהיה פשוט ענק

לא חשבתי על זה אבל עכשיו שאתה כותב זה באמת משהו שאם הוא יקרה הוא יהיה אדיר (למרות שיש סיכוי אפסי..
).

Roei152

Well-known member
מנהל
אל תשכח שניצן לא יכולה לאכול את עצמה מקנאה כי היא לא זוכרת הכל
חשבת על זה שאיה בעצם. גם לא זוכרת הכל ועם הביטחון המעורער שלה באנשים יהיה לה קצת קשה להתקרב לאדם מחדש אם אדם לא יהיה עדין איתה

yarin64volmir

New member
איה תוכל ואדם אולי השתנה

וודאי שהיא תוכל להתקרב לאדם, מאז כל מה שקרה היא הרגישה אותו וחיכתה לו, ויכול להיות שאדם יהיה עדין איתה, כי אולי הוא למד כמה דברים בשנים האחרונות מאז הטראומה שהוא עבר.

Roei152

Well-known member
מנהל
אולי אולי הוא יופיע רק בסצנה האחרונה חביבה של העונה
לגיורא יש נטייה לסגור את העונות עם משהו שקשור לאיה ואדם
בעונה הראושנה הוא סגר עם הסצנה שאיה לא יודעת מה לבחור להצעיר שוב או להשאר בוגרת לצד אדם
בעונה השניה הוא לא סגר עם אדם ואיה על צומת דרכים מה שכן הוא סגר עם איה וניני בסטיטואציה ביתית וחמימה שהם אוכלים קורנפקלס מאושרים שאיה חזרה הביתה מה שאומר שהדמות המועדפת על גיורא היא איה לסגירת עונות
בעונה השלישית שוב איה ואדם עומדים על צומת דרכים הפעם נפגשים.בבית הספר לאחר מחיקת הזכרון מה שמתסבר בעונה הרביעית שאדם זכר אותה
אני מקווה שסגירת העונה הזאת (4-5 בעיני נחשב לעונה אחת) תהיה בסצינה שבו איה מרגישה לבד בין כל הזוגות ופתאום מופיע לפניה בחור יפה תואר מושיט לעברה זרועות היא מחייכת ואוחזת בהם הבחור כמובן הוא אדם לא חייבים שזה יהיה דוקא מיכאל זה יכול להיות בחור אחר שלא מראים לו את הפנים תרגיל שעש באי בסצינה האחרונה דילן מושיט יד לבחורה כל שהיא ולא יודעים מיהי אני באופן אישי חושב שזאת ליבי כי הראו את סול וגם ליבי בסופו של דבר היא מי שדילן באמת אוהב

SapirEstrella

New member
ואי אמןןןןןןן שהוא יחזור D:

זה פשוט בלתי אפשרי השמיניה בלי אדם... מרגישים שהוא חסר..
אם הוא היה משתתף, העונה הרביעית והחמישית היו כלכך שונות וטובות יותר, אני בטוחה :)

אני עונה על השאלות <:
איך הייתם רוצים שהעונה תסתיים? - הייתי רוצה שיהיה איזה סוף פתוח ומותח, ככה שזה ייתן פתח לעונה שישית וגם שיחזיר ת'מתח שהיה כזה בתחילת עונה 5 XDD וואו 6 עונות זה נשמע המון פתאןם XD
איך הייתם רוצים שהעלילה תתפתח? - שיהיה איזה משהו מפתיע, ושיחזירו את אדם אם כבר דיברנו עליו! XD
איזה זוגות יהיו? - אני מתה שאבי ומיקה יהיו ביחד כבר חחחחחחחח הם היו כלכך חמודים בפרק הקודם עד שאיה הרסה D:
ושדניס ושהגר יתנשקו כבר, מרחו ת'סיפור הזה טיפה יותר מדי XD
מי יחיה?- כולם! ווהו! D;
מי ימות? -אם כבר חושבים על זה אז... א ב ש ל ו ם , אמן XD לא אבל אח"כ לא תהיה עוד עונה אם יעיפו תאיש הרע D:
האם דמויות מהעבר יחזרו? - ואי אמן אמן שאדם יחזור, ושגם דגנית, כלכך אהבתי אותה ^-^ כשאבנר מת למשל הייתי בשוק מול הטלוויזיה חחחחחחחחחח זה היה כלכך עצוב כזה התבאסתי דווקא בגלל שהוא דמות ישנה :\

yarin64volmir

New member
ומה עם איה

תארי לך את איה ואדם אחרי כל מה שהם עברו בעונות הקודמות. הפעם חוזרים כמו שצריך באמת, בינינו כל הסדרה הייתה על איה ואדם
מעבר לזה שאיה מהממת

אורישקי

New member
אני הייתי רוצה

שרוחלה תופיע בהופעת אורח ביחד עם חמוטל כשהיא באה לבקר את בעלה במועצה ותעשה שם טרור כמו שהיא יודעת.
ושאח"כ לילי תצוץ בחקירה ותאיים שאם הם לא הולכים לשתף אותה בכל מה שקורה היא תלך לעיתונות ותפיץ את כל הסיפור של השמיניה, ותעזר בשיתוף הפעולה של רותם שאיבדה את אביה ואת אחיה.

הן ישתפו פעולה עם איה וניני ושאר השמינייה, ודורי שירגיש רע עם מה שנהיה מעצמו יודה בכל הסיפור עם אבשלום ויביא אותם אליו.

אבשלום יתגלה כאחיו של דניאל ויספר שהוא נקם את נקמתו - ויגלו ביחד איתם את נטשה ועומרי שנחטפו בידיו, השישייה תבוא גם היא ותנסה להציל את המצב אבל כולם חוץ מדניס ימותו מוות גיבורים ביחד עם אבשלום. דניס המתאבל על חבריו פרץ למחשבים של אומיקרון - ושם הם יגלו איפה החביאו את נטשה ועומרי - ובנוסף אליהם גם את אדם, בן-בן ודגנית שהתגלו כל הזמן הזה כחטופים! אדם ואיה מתנשקים נשיקה דרמטית ומרגשת.

לאחר שדניס נשאר לבד הוא מאחד כוחות עם צ'כוב וחמוטל והם הופכים להיות חוד החנית של צבא הסייבר של ישראל.

לאחר מכן רוני מייצגת את דורי וניצן במשפט שלהם וזוכה כמובן, והתשיעייה המאוחדת מתאחדת בבית משפחת דביר המגובש (ביחד עם עומרי, לילי המלכה ורותם כמובן) - כולם מדליקים נרות לזכר אבנר וחמשת הנערים המתים (שסוף סוף הסתלקו מהתוכנית) - והסוף!

yarin64volmir

New member
סוף מדהים

אדם ואיה

חכה חכה

לילי

סוף מקסים! אך זה יותר מדי מוגזם לליאה יותם הגר גילי ורפאל למות, אולי עדיף שניצן דווקא תמות, כך זה יהיה תיקון על מה שעשתה לאיה ואדם בעונה השנייה והשלישית, שהרי איה ואדם יחזרו.

אורישקי

New member
ניצן תהיה עם דורי

לא מגיע לה למות, היא גם ככה דמות די טרגית - ולא צריך להוציא אותה מהשמינייה.

לא סובל את החמישייה האחרת וכל ההתעסקות בהם הרסה את העונות האחרונות, הם מוגזמים ומעצבנים ורק הדמות של דניס היא likeable.

yarin64volmir

New member
ומה עם מה שעשתה

מה עם מה שעשתה לאיה ואדם, אם כבר ניצן תחיה יהיה מעניין לראות אותה ואת דגנית יחד כאם וביתה. אך עדיין מה עם מה שעשתה לאיה ואדם

Roei152

Well-known member
מנהל
אני קצת שונא את זה שאתה מוציא את ניצן כדמות הרעה במשולש עם איה ואדם...
אם כבר אדם אשם בעונה השנייה לא אני לא מאשים את אדם על החלק שהם חשבו שאיה מתה אם כבר אני מאשים אותם שהם בגדו בדורי אבל באיה הם בגדו מבלי לחשוב שהיא עלולה להיפגע כי מבחינתם היא הייתה מתה זה כמו שאיה תכנס עכשיו ליחסים עם אבי רק מיקה תפגע מזה מבחינתם ולא אדם (אם בכלל הוא חי??!!???) אם כבר אני כן מאשים את אדם על כך שמיד אחרי שאיה התבררה כחיה הוא לחץ עליה בנושא הזוגיות שלהם שאיה הייתה עייפה מחווית המדבר במקום להיות שם בשבילה לתת לה את הזמן להתאושש ולאט לאט לחזור לשגרה לצד חבר תומך ואוהב , הוא פנה לחפש ניחומים אצל ניצן על זה אני כועס על אדם.
על ניצן אני כועס שכאשר איה התחילה להתאושש בעונה השלישית והתחיילה להראות סימנים של רצון לחזור לאדם, היא ניסתה לחבל בזה. והגרוע שבזה תקרית המייל
אבל כפי שאמרתי מי שאשם בעיקר הוא אדם.

yarin64volmir

New member
יש דברים שאתה צודק

נכון שאדם היה ממש מעצבן, אך עצם העובדה שניצן הסכימה להיות עם אדם, אחרי שאיה חזרה זה היה מעצבן. חוץ מזה שגם אם אדם באמת אוהב את איה וניצן גם ידעה את זה אז למה להיות יחד שלא אוהבים. ולגמרי אתה צודק לגבי אדם, אם הוא היה אומר לאיה מה הוא מרגיש כלפיה בדיוק אז הם היו חוזרים כבר בפרק האחרון של העונה השנייה

למעלה