עונה 16 (כנראה) לא תהיה אוללסטאר 2!

yuvallavin

New member
עונה 16 (כנראה) לא תהיה אוללסטאר 2!

מצאתי לינק לטופס ההרשמה של הישרדות 16 באתר של CBS. אם זאת תהיה עונת אוללסטאר, למה הם מחלקים טפסי הרשמה לאותה עונה? יכול להיות שסתם מישהו טעה בשם הקובץ אבל לא נראה לי..... בכל מקרה הנה הלינק: http://www.cbs.com/primetime/survivor_application/survivor16_application.pdf (אני יודע שבטופס עצמו לא רשום שזאת עונה 16 אבל ככה קוראים לקובץ ) מה אתם אומרים? זאת נראית לי הוכחה שעונה 16 תהיה רגילה ולא אוללסטאר... (לדעתי הם שומרים את האוללסטאר ל"עונה האחרונה בהחלט" של הישרדות)

Edge51

New member
כנראה שלא נדע עד שבאמת תיהיה הודעה רשמית

חלק אומרים ש-16 כן אולסטאר חלק לא.. אני אישית מקווה שכן, כי זה הולך להיות אדיר

NamelessGirl

New member
אבל אין

שום הוכחה לכך שהסוף קרוב..אז אין טעם לשמור את זה לסוף.. אבל בכל מקרה יש בזה הגיון כי אם זה יש משהו שמארק ברנט לא אוהב להיות זה צפוי. כל הצופים מצפים לאולסטאר ב16...אז יכול להיות שהוא לא יעשה

שיעשו את זה ככה..

עונה 15 - סין. עונה 16 - אולסטאר 9-15 עונה 17 - אולסטאר כל הזמנים אני אישית אקנה את העונות האלה בחנות.

yuvallavin

New member
לא נראה לי...

ככה יש אפשרות שמשתתף מהישרדות סין שהתבלט מאוד יהיה 3 עונות רצופות בהישרדות... לא נראה לי שמתוך שנה הוא יהיה 117 ימים מחוץ לבית... אבל אני קונה את הרעיון של Ultimate Survivor ושיהיה איזה 30 משתתפים ו4 טרייבלים או משהו מטורף כזה

NamelessGirl

New member
טרייבים אתה מתכוון

וזה רעיון ענק הUltimate Survivor אבל אני לא רואה איך אפשר להכיל את מה שקורה ל30 אנשים בתוכנית של 42 דקות...זה קצת מטורף

yuvallavin

New member
Ultimate Survivor

30 מתחרים 49 ימים 4 תחרויות כל 3 ימים. כל היום יש שידור חי באינטרנט בסוף כל יום יש תקציר של אותו היום של חצי שעה בסוף כל שבוע יש תקציר של אותו שבוע בתוכנית של שעה עונה של 22 פרקים מה אתה אומר? Who will become the Ultimate Survivor?

peeryo

New member
חשוב מאוד שהיא תהיה

העונות האחרונות של השרדות היו בירידת רייטינג חמורה מאוד, ואם רוצים לשנות את המצב, חייבים לתת כאן איזו עונת אולסטאר חלומית, ואפילו שתיים כמו שהציעו כאן. אבל מה שאני לא מבין, למה הרייטינג נמצא בכזו ירידה? אני מבין שיש צופים שפשוט נמאס להם מהסדרה הזו, אבל זה לא נכון שככל שהזמן עובר העונות פשוט פחות טובות, כי עונה 14 למשל היתה ממש ממש טובה. לא מובן לי, וקצת חבל שיש רייטינג כזה נמוך לסדרה כל כך טובה. תקווה גדולה בלבי שתהיה עונת אולסטאר עם יאו-מאן, שיהפוך אותה למצוינת כמו עונה 14.

yuvallavin

New member
לדעתי הסידרה בירידה כי...

רוב האנשים אומרים לעצמם - "טוב, כמה כבר הם יכולים לחדש העונה, יש אי, יש משתתפים, יש תחרויות, יש מנצח." את האנשים האלה מחפשים תשובה לשאלה - "מי ניצח?" ויש את האנשים (כמונו) שלא מפסידים אף פרק כי השאלה שהם שואלים היא: "איך ינצח?". מעניינת אותם הדרך ולא התוצאה. בגלל שאין מה לעשות ורוב העונות הן באותו פורמט כללי - או שזה משעמם אנשים והם משנים "שאלה". או שזה משעמם אנשים והם מעדיפים לראות סדרות חדשניות יותר (מעבירים ערוץ). זאת דעתי בכל אופן...

talburstein

New member
הרייטניג בירידה בגלל האולסטאר

רוב הצופים ממש לא אהבו את עונת האולסטאר. בינתיים בורנט ימשיך להמציא גימיקים כמו הפרדת הגזעים כדי לשמור על התוכנית בחיים, חוץ מזה CBS לא תוותר עליה כל כך מהר, הם בנו את הערב אולי הכי חזק שלהם סביב השרדות ו CSI.

Edge51

New member
אולסטאר

זאת עונה שמורכבת ממתמודדים שכבר שיחקו בהישרדות באחת העונות הקודמות והיו בולטים(סטארים),מביאים אותם לעוד עונה הנקראת "אולסטאר". עד עכשיו היתה רק אחת כזאת(עונה 8) והיא הורכבה ממשתתפים של עונות 1-7

למעלה