עונה 3 פרק 25

Uri04

New member
מה????
עד שהתחלתי להתחבר אלייה??

פאק דיס שיט. העונה הזאת הפכה לחגיגת נקניקיות. ג'וש וירדן עופו לנו מהפנים כבר!

trilliane

Well-known member
מנהל
זה היה כתוב על הקיר... ואל דאגה, הם הבאים ללכת

וגם טליה תהיה שם במיקס, אני מניחה (לא יודעת באיזה סדר ואני מודה שבשלב הזה גם לא נורא אכפת לי).
היחידות שאני רוצה כרגע לראות בגמר הן תמר ושיראל, ואני מפשירה קצת כלפי אוהד (העובדה שהוא הפגין ביצועים יציבים כשרוב המתמודדים קרסו סביבו משחקת לטובתו). שיראל ואוהד משופשים אז זו "לא חכמה" ותמר מביאה איכשהו את החכמה מהבית, לא ברור מאיפה, אבל יש לה את זה. את רומה חיבבתי עד לא מזמן אבל די, היא כבר משעממת, ואחרי שטל פלורה הלכה גם הנבחרת של שרית לא מעניינת אותי יותר (של מוש כבר לא מעניינת אותי מזמן).

Uri04

New member
לא שקיוויתי שהיא תזכה או משהו

אבל יש כל כך הרבה זמרים כאן שמיצו לחלוטין, והיא רק התחילה להתפתח (מבחינתי), לכן זה מבאס.
מבחינתי נכון לעכשיו, אני מעדיף את ניב, שיראל ואולי תמר בגמר עם ניצחון של ניב. אני יודע שאת לא חושבת כמוני, אבל אני באמת חושב שהילדון הזה הוא הפנינה של העונה הזאת.
לצערי, זה בטח יהיה משהו בסגנון של: תמר, אלקנה, אייל וירדן. ואז באמת שלא יהיה לי אכפת יותר..

trilliane

Well-known member
מנהל
יש בזה משהו, אבל אני חוששת שמעט מדי ומאוחר מדי...

לא אבכה בגלל זה...

מצידי שיעיפו את כל הנבחרת של מוש.
&nbsp
(ברצינות שרית בחרה כביצוע יוצא דופן את הביצוע של ירדן? ואביב את של רומה?? וואו.)

אהבתי את החתימה שלך

זאת היתה שאלה רטורית?
כי מי שמצביע לג'וש זה מערך שלם של אנשים שהוא מכיר, שההורים שלו מכירים וכן הלאה.

ברור שאת צודקת

אבל זה מה שמוריד מערך התוכנית, לא משאירים את מי ששר הכי טוב אלא את מי שיש לו יותר חברים/משפחה וכו'....
&nbsp
ותודה :)

trilliane

Well-known member
מנהל
זה זניח יחסית; לכולם יש חברים/משפחה במידה כזו או אחרת

וגם אם יש לך עוד 50 אנשים שמצביעים לך, ביחס לכמות המצביעים זה לרוב לא משמעותי.
&nbsp
כמו כן העובדה שבתכניות כאלה זכו לא פעם מתמודדים שאינם ישראלים במקור ואין להם כאן משפחה (חברים יש, אבל לא בי"ס שלם שמצביע להם, למשל) מלמדת שבסופו של דבר הקהל הרחב נותן את הטון. רק אם התחרות צמודה מאוד זה יכול להיות משמעותי, בפרט אם עיר שלמה מתגייסת עבורך (כפי שהיה בקרב ההראלים בסוף העונה השנייה של "כוכב נולד").

הגיוני.. אז תן לי לשאול שוב

מי לעזאזל הצביע לג'וש עד כדי כך שהוא זכה להשאר עד עכשיו??? (חוץ מהמקורבים אליו)

trilliane

Well-known member
מנהל
אני מניחה שאנשים שנהנים מסגנון השירה הזה (לא אני)

liri7

New member
מתקשה להאמין שלבלי הודחה

זה רק מראה מה הרמה של המצביעים.
בתכנית הקודמת היא הייתה הטובה מכולם וגם אמש הביצוע שלה היה טוב יותר מהרבה אחרים.
לרגע אפילו לא עלה על דעתי שהיא תודח.

trilliane

Well-known member
מנהל
לא, זה מראה על הטעם של המצביעים

היא אמנם שרה טוב יחסית לאחרים בשתי התכניות האחרונות, אבל זה מעט מדי ומאוחר מדי.
היא לא מביאה איתה שום חדשנות או עניין מיוחד, אין איזשהו ז'אנר או סגנון מסוים שהיא פונה אליו.
אני צפיתי שהיא תודח כבר בתכנית הקודמת, למעשה.

liri7

New member
הביצוע שלה ל"גשם" היה מיוחד מאד

היא מבטאת בשירה שלה כל כך הרבה רגש, עומק כל מה שחסר לי אצל תמר.

trilliane

Well-known member
מנהל
עניין של טעם; אני לא מצאתי בו שום דבר מיוחד

הרגש שאת מרגישה שהיא מבטאת לא בא לידי ביטוי בטלוויזיה שלי... אליי הוא לא הגיע.
אני חושבת שתמר שמה אותה בכיס הקטן ויש לה פי כמה עומק ורגש; אין אף ביצוע העונה שהגיע לרמת העומק והרגש שהיא הצליחה להכניס ל"אמא", ולבלי לא התקרבה לרמה של תמר בשום ביצוע שלה.
&nbsp
את יכולה כמובן לחשוב אחרת וזה בסדר; על טעם וריח וכו'. פשוט לפי הצבעות הקהל נראה שיש יותר אנשים בדעתי מאנשם בדעתך ולכן לבלי לא קיבלה די קולות כדי להמשיך זה הכול.

למעלה