עונה 3 פרק 28 רבע הגמר

trilliane

Well-known member
מנהל
ובאופן עקבי התחזיות שלך לא טובות משל אחרים

והעובדה שיש לו יותר או פחות צפיות ביוטיוב לא רלוונטית בעיניי...

xjoiq

New member
מעניין שגם הפעם(כמו הרבה פעמים בעבר)זה היה רלוונטי

ושיראל עם הכי מעט צפיות ביוטיוב.
היוטיוב הוא המנבא הכי טוב ממה שיש ואיתו עדיף פי כמה מאשר בלעדיו שמשאיר את כל ההערכות בלעדיו כגישוש באפלה

trilliane

Well-known member
מנהל
להזכירך, טענת שניב ילך כי יש לו פחות צפיות...

אם אתה מתייחס לביצועים בתכנית שבה היא הפסידה, זה ממש לא רלוונטי לתחזית כי זה כבר בדיעבד... ואתה גם לא יכול להשוות ביצועים של אחרי, כשהתוצאות ידועות והיא יצאה מהתכנית לביצועים של ממודד שעדיין בתחרות. אתה יכול להמשיך לטעון שזה רלוונטי, אני אמשיך לחלוק עליך. אפשר לעצור כבר כאן את הדיון.

xjoiq

New member
טענתי בעצם שיש סיכוי גבוה כי לניב יש הסטוריה של צפיות נמוכות

בצורה שבה התוצאות הם צמודות להצבעות במרחק של דקות ליוטיוב אין יכולת חיזוי פר ביצוע בודד אבל לו היתה הצבעה לאורך שבוע כמו שעושים למשל בחו"ל ברוב השלבים אז ליוטיוב יש יכולת חיזוי לא רעה בהחלט.

trilliane

Well-known member
מנהל
כלומר במקרה שבה יש עדיפות מובהקת למתמודד גם יוטיוב יזהה אותה

הוא לא רק מנבא מצוין בדיעבד, הוא גם מצביע על הברור והמובן מאליו.
נו, מזל שיש יוטיוב.

trilliane

Well-known member
מנהל
עובדה שלא

"באופן עקבי ורציף לניב יש את הכי מעט צפיות ביוטיוב".
&nbsp
אם זה לא מובהק, מה כן?
&nbsp
שוב, ניתוח ותירוצים בדיעבד לא מעניינים אף אחד.

Uri04

New member
אבל למה אתה מפזר שקרים?

היוטיוב תכנית אחת לפני הראה ששיראל היתה במקום הרביעי מבחינת כמות הצפיות. על פי זה, ניתן היה לשער שהיא תמשיך לקבל מספיק קולות על מנת להישאר עוד שבוע. כמות הצפיות בתכנית האחרונה נקבע אחרי ההדחה שלה. אז איפה הניבוי פה?

xjoiq

New member
אז זהו שזה היה בגדר ניתן לשער

הציבור לא אהב יחסית(לצערי) את 2 הביצועים של שיראל מהתוכנית האחרונה.

trilliane

Well-known member
מנהל
רק שלחתי... הנה, ניב עלה כפי שחששתי

אולי מתישהו תבין שיוטיוב אינו אינדיקטור מוצלח...
&nbsp
קיוויתי ששיראל תעלה בכל זאת... לדעתי אין ראויה ממנה לגמר.
אבל ניחא, היא תצליח היטב גם בלעדיו.

xjoiq

New member
נראה איך ההופעות של היום יקבלו פידבק ביוטיוב

שיראל שרה 2 שירים בלועזית וניב 2 שירים בעברית כשהביצוע הראשון שלו זכה לאקסטרא-אורדינרי של המנטורים.
וההצבעות ב-sing-off היו על אותו מספר של הביצוע המרכזי ואם ניב תפש מספיק פער על שיראל בביצוע הראשי אז ייתכן שגם אם הביצוע של שיר ההדחה של שיראל יעלה בצפיות ולייקים ביוטיוב זה לא היה יכול להספיק לה.

trilliane

Well-known member
מנהל
זה אתה תראה; אותי זה ממש לא מעניין

פעם אחר פעם נראה שיוטיוב אינו מנבא טוב. הבחירה שלך להסתמך עליו אינה ברורה לי, אבל אם זה חלק מהכיף שלך, לבריאות.
גם ניתוח בדיעבד של שירים בעברית או בשפה זרה לא נראה לי רלוונטי כאן; לניב יש יותר מצביעים (או מצביעות) מלשיראל, זה הכול. כמות הממסררים היא הקובעת; לא כמות הצפיות ביוטיוב, לא כמות הלייקים בפייסבוק ולא כמות האוהדים כאן בפורום. מי שמצביע – משפיע. זה הכול.

xjoiq

New member
תבדקי על שנים עברו ותראי כמה שהיוטיוב הוא מנבא טוב

יחסית. לא מושלם אבל הכי טוב ממה שיש בנמצא.
&nbsp
לא חייבת באמת להיות קורלציה מוחלטת בין המצביעים לבין צופי היוטיוב ונותני הלייקים אבל יש קורלציה מסוימת.

Uri04

New member
אם היתה כזו, שיראל לא היתה מסיימת בבוטום 2

מכיוון שבהופעות האחרונות שלה (על סמך כמות צפיות) היא תמיד איפשהו במקום 4-5.

xjoiq

New member
4-5 זה אמור להספיק לפחות לחצי גמר(אם לא גמר)מה גם שהיום היא

נתנה אחלא ביצוע בדואט מאוד איכותי. תהרוג אותי לא יודע איך תמר בחצי גמר(תראה כמה דיסלייקים היא כבר "הספיקה" לצבור ביוטיוב לעומת האחרים) ושיראל לא.

Uri04

New member
נו ומסתבר שלא. מסקנה - שוב, על יוטיוב לא כ"כ כדאי להסתמך

הייתי רוצה לקוות שתמר תעוף שנייה לפני הגמר (זה מתחיל להסתמן כאילו יש סיכוי שזה יקרה), אבל אני לא עוצר את נשימתי לקראת זה. מה גם שברור לי שאם תמר עפה בחצי גמר, ניב מצטרף אליה. ואז מה? גמר של אלקנה, ירדן, רומה ואייל? אוי ואבוי.

xjoiq

New member
כאילו מה? היום שיראל היתה יותר גרועה מאי פעם?

או שכל האחרים נתנו ביצועים מעיפים+++? בקיצור לא מובן
(אפילו לאלקנה שיבצו מישהי שיותר הפריעה לו מאשר הרימה את הביצוע לדואט מוצלח-אבל זה לא התחום שלך אז תתעלם מהסוגריים)
&nbsp
בלי קשר למה שיקרה עם ניב אני מקווה שלא לפגוש את המנייריסטית עם הקול המעצבן בגמר(ומקווה שההפקה תאפשר לזה לקרות)
&nbsp
וממה ששמעתי מניב בשיר ההדחה היה מאוד נעים להאזנה אפילו קצת כיפי(שבנסיבות אחרות שלא ב-sing-off מול שיראל הייתי נהנה ממנו אפילו יותר) אבל לא ממש עפתי. כשאני עדיין מצפה לעוף חזק פלוס מביצועים שלו משודרגי נגיעות וסלסולים כשבשיר הדחה אתה אמור לשים את השיר שהכנת כבר שנה לפני התוכנית שיציל אותך ברגע הקריטי. ואני לא הצלחתי להתחבר אליו ברמה כזאת שאני מאוד ארצה אותו בגמר על חשבון ארבעת האחרים.

Uri04

New member
אתה קצת מסבך את זה יותר מדיי

שיראל לא עפה כי היא בהכרח היתה הכי פחות טובה (למרות שזו דעה סובייקטיבית לחלוטין. אי אפשר באמת לשפוט הופעה כמו ששופטים ביצוע של תרגיל אולימפי). היא הודחה כי הכי פחות אנשים הצביעו לה. איך זה נמדד? קשה לדעת. לפעמים זה פשוט חיבור. אולי זה כי היא מבוגרת מדיי עבור מרבית המצביעים. אולי כי הרבה מצביעים הושפעו מן ההערות העוקצניות של אביב ושאר המנטורים כלפיה. אולי כי היא צרפתייה. אולי כי לא הרבה אוהבים את השירה שלה. לך תדע. הכל צריך לקחת בפרופורציות.

לגבי ניב - זה עניין של חיבור. אם אתה מרגיש שאתה מחובר אליו יותר מלאחרים - זאת לא צריכה להיות בעייה עבורך אם ניב יודח.
לי אישית, זה כן בעייתי, מאחר (וכמו שכבר ציינתי) - ניב הוא הכי מעניין ומיוחד מכל אלה שנשארו.

xjoiq

New member
לגבי ניב זה בכל זאת טיפה מורכב

אני בכל זאת מעדיף את ניב בגמר אבל לא ברמה כזאת שגמר בלעדיו יותיר אותי כעוס זועם וזועף עם הרבה אייקונים כאלה:

אולי כשאני אתאושש מההדחה של שיראל אני ארגיש יתר חשיבות לנוכחות שלו בגמר.
בכל מקרה אני יותר מחכה לו בתעשיה בריל לייף הקולות הגבריים שנמצאים שם כיום צריכים חיזוק וריענון דחוף.
&nbsp
&nbsp

למעלה