עונה 3 פרק 28 רבע הגמר

xjoiq

New member
לא קשור,ביצוע חלש (בעיני הציבור) פחות עושה לופים ופחות באזז

trilliane

Well-known member
מנהל
לאו דווקא, שיר זה שיר

אדרבה אנשים דווקא יותר מסוקרנים לשמוע איזה שיר הציבור הכי פחות אהב ולהשוות לשאר הביצועים על מנת לראות אם הטעם של הציבור קולע לטעם האישי שלהם. כמוכן לראות ולבדוק אם היתה הדחה "עוולתית".

xjoiq

New member
ואיך שמתחיל השיר אז או שהם מעבירים הלאה או

שפחות או בכלל לא יהיו לופים.
(ייתכן גם שאם שיר שלא צפו בו מספיק שניות לא מתווסף למניין הצפיות של הוידאו)

trilliane

Well-known member
מנהל
למיטב ידיעתי זה עדיין נספר

אבל מה זה כבר משנה... ברור לי שלא משנה מה נגיד, אתה תמצא דרך להסביר למה הטעות היא היא המציאות ולמרות הכול יוטיוב (ואתה) כן צודק. עשיתי את שלי, אני פורשת בשיא, אשאיר לגולשי הפורום להתרשם בעצמם מטענותיך. סופ"ש קסום ובשום.

xjoiq

New member
טעות-בעיניך הסובייקטיביות; ומציאות-מחוץ לתחומך(בדגש על שלך)

trilliane

Well-known member
מנהל
במקרה הנוכחי גם אני יכולה "לנבא" טוב

הנה ה"נבואה" שלי: שיראל לא תמשיך להתמודד בתכנית.
&nbsp
אח, אין כמו נבואות בדיעבד...

xjoiq

New member
אני אגיד לך איפה את יכולה להשתמש בכושר "הנבואי" של יוטיוב

במקרה הזה:-
אם לא היית צופה בסוף התוכנית או היית צופה בVOD היית יכולה להעריך מי הודח בתוכנית לפני הצפייה בתוצאות בVOD.

trilliane

Well-known member
מנהל
יותר טוב: הייתי רואה את סרטון הריאיון עם המודחת הטרייה!

בהדחה הכפולה לפני שבוע לא צפינו בתכנית בזמן אמת, וכשנכנסנו ליוטיוב לצפות בה קיבלנו בחיפוש תוצאה ראשונה את הריאיונות עם המודחים... ולמרבה ההפתעה, ה"נבואה" הגשימה את עצמה.

xjoiq

New member
אני שומר לי את הלינק לפלייליסט של הביצועים או של הפרקים

או שאני נכנס דרך האתר כך אני נמנע מספוילרים כאלה.
&nbsp
אבל בכל מקרה מקרה את מתעלמת מהעובדה שליוטיוב יש מנגנון ניבוי בעל קורלציה טובה למציאות

trilliane

Well-known member
מנהל
ליוטיוב אין "מנגנון ניבוי"; אתה משתמש במידע שאתה מוצא שם

עבור התחזיות שלך, וכפי שכולם יכולים לראות, זה לא הופך אותן למדויקות יותר משל אחרים. זה הכול.
אני לא "מתעלמת מהעובדה"; אני לא מסכימה איתך שזו עובדה. זו בדיוק הנקודה: אתה מחליט שדברים הם עובדות גם כשהם לא, הם רק דעות שלך. זה בדיוק שורש המחלוקת בינינו, והנה הדגמת אותו שוב...

Uri04

New member
פיוו.. זה היה קרוב

יאללה, מוש. להתחיל לעבוד עם ניב ברצינות, על מנת שלא יתרסק בחצי!

trilliane

Well-known member
מנהל
לא. אני חושבת שמקומו של ניב לא שם, נקודה

ההתלהבות ממנו נשגבת ממני, גם זו של המנטורים. הוא נשמע תמיד כאילו הוא שר מתוך שינה, הוא עסוק בלחקור את גבולות המנעד שלו במהלך השיר, הוא מצפצף, הוא מזייף... וכשמולו מתמודדת זמרת מקצועית שסיפקה אתמול שני ביצועים למופת, זה מקומם פי כמה. מבחינתי הוא לא היה צריך להיות בשלב הזה כבר מזמן, היו בתכנית ראויים ממנו פי כמה וכמה (גם בנבחרת של מוש).

Uri04

New member
זו דעתך האישית. אני יכול לבטל 90% ממה שכתבת

ולהסביר בפעם האלף (לא שזה ישנה משהו) שהבחור שר בצורה מאוד מיוחדת ומצליח לרגש. הוא מעניין אותי כזמר פי מיליון מאשר כל אלה שנשארו עד עכשיו, מכיוון שהוא כל כך וורסטילי בשירה שלו, ולא מפחד לקחת סיכונים. הוא גם מאוד מוזיקלי, ואין לי ספק שעוד נשמע מוסיקה שלו. הוא לא ייעלם כל כך מהר. אני מקווה שאם לא מוש, אז שאביב יתלבש עליו אחרי התחרות. אני חושב שאביב יכול לקחת אותו למקומות המתאימים לו.

trilliane

Well-known member
מנהל
מן הסתם, בהתחשב בכך שכתבתי "אני חושבת" ו"מבחינתי"

אם כי הזיופים שלו אינם דעתי האישית אלא עובדה... וכך גם העובדה שהוא מתעקש לשיר בקצה המנעד שלו. אפשר לאהוב את זה ואפשר שלא; לטעמי זה נורא.

Uri04

New member
הזיופים לא תמיד מפריעים לי

בהופעה עם רודי, למשל, לא חשתי בזיופים בכלל. אין לי בעיה עם זה שהוא עוד בודק את גבולות הקול שלו. זה עדיף על השירה המונוטונית והמשעממת של רומה ואייל.

trilliane

Well-known member
מנהל
לי כן... אין בעיה שיבדוק את גבולות הקול שלו, אבל למה בהופעה?

זה משהו שעושים בחזרות, לא מול קהל...
לגבי רומה אני מסכימה, לגבי אייל – לא חושבת שהוא משעמם בכלל. הוא גם יוצר ונגן הרבה יותר מוכשר.

למעלה