עזבתי לפני כ20 שנה את מגדל העמק

רירוש45

New member
עזבתי לפני כ20 שנה את מגדל העמק

שמחה שיש כזה פורום מקסים לעידכונים מידי פעם מ ת ג ע ג ע ת!

שלום לך,,ולאן עברת??../images/Emo24.gif

אני אילנה,,חדשה כאן במגדל העמק,הגענו הילדים ואני לפני 10 חודשים,,,, מסכימה מאד שהפורום כאן מקסים ותומך,

dafgol

New member
הי רירושברוכה הבאה ל../images/Emo82.gif הישן והטוב.

ספרי קצת על עצמך...איפה את עכשיו? בת כמה את? אולי אפילו תמצאי פה חברות ישנות.... ברוכה הבאה

רירוש45

New member
ה ../images/Emo82.gif עדיין במגדל העמק...

הוריי ואחיי גרים במגדל העמק, כך שלא התנתקתי לגמרי מבקרת לפחות פעם בחודש פורום ממש נחמד,מזכיר את החמימות של ישוב קטן למרות שמגדל העמק ענקית והיום אני כמעט ולא מכירה פרצופים פעם יכולתי לעבור ברחוב ולהנהן לשלום כמעט לכולם... היום אני גרה בצורן ויש לי 2 בנות בוגרות (19,17 ) ה אם יש משהי בפורום שסיימה ללמוד בשנת 80? אשמח לשמוע...

dafgol

New member
אני סיימתי ב 87 אבל לא פה ../images/Emo3.gif

אני מטבעון במקור. שנת 80 עוד הייתי בכתה ו' בביה"ס היסודי בנהלל
אבל אולי את היית תלמידה של אמא שלי גם....למדת פה ביסודי? באיזה בי"ס?

frige

New member
הי, ברוכה הבאה לפורום../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif

גם אני בשנת 80 הייתי בתחילת היסודי שלי. יש לי חברה שגם היא במקור ממגדל העמק, גרה כיום עם בעלה ושני בניה בצורן. עולם קטן. תשארי איתנו, כיף פה.
שרית

S r 35

New member
בשנת80 הייתי עדיין בב"ס יסודי

גם אני כבר לא תושבת מגדל-העמק: השנה סוגרת עשור בחיפה. כדאי לך להישאר - מקבלים כאן יפה תושבי חוץ

nizanm

New member
גמני, גמני !

בשנת 76 הגעתי למגדל העמק. עבדתי במועצה המקומית עם פליכס המיתולוגי. חייתי בדירת המועצה שנתיים, עשיתי מה שבחור עם מוטיבציה חזקה יכול היה לעשות. אחר כך עזבתי. אתן יודעות, אז.. האופק ... אני אוהב את מגדל העמק, ומאז פקדתי את המקום מספר פעמים - כולל השתלמות מקצועית במלון שליד מגדל התצפית - . אז, הכרתי כמעט את כולם. למדתי לדבר בעגה מרוקאית בצורה שיכנעה כל אחת ואחד. וכולללם היו בטוחים שאני המרוקאי האמיתי.
. היות ולא למדתי את השפה עצמה, הבעיות שלי התחילו כשדיברו אלי במרוקאית. אז עניתי להם בעברית.לא בלי המבטא המרוקאי הכבד והסמיך מאוד.. מקווה שבהקשרים ענייניים...
שבת שלום!!!

nizanm

New member
וברוכים הנמצאים !

מאוחר יותר, "הישוב" גדל. שאול עמור ז"ל היה נוסע לצרפת על מנת להביא תושבים צרפתיים שגרו בבניה ה"עתידית" - מה שהיום צפונה לכביש נצרת חיפה. בצד השני של הכנסיה שעל הכביש. הפרוייקט נחל הצלחה, נכון?

למעלה