עזה כמוות: החלק השני לצפייה ישירה

• פותח הנושא סדרה ישראלית
  • פורסם בתאריך
ס

סדרה ישראלית

Guest
לצפייה בסרט עזה כמוות - חלק ב' לחצו כאן!

עזה כמוות: החלק השני לצפייה ישירה, עזה כמוות: החלק השני להורדה, עזה כמוות: החלק השני שידור חי, עזה כמוות: החלק השני שידור ישיר, עזה כמוות – חלק ב’ לצפייה ישירה או להורדה, עזה כמוות – חלק 2 לצפייה ישירה או להורדה, עזה כמוות – סרטו של יאיר שרקי לצפייה ישירה או להורדה – התוכנית המלאה באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. אני יודע שאמרתי קודם שחלוקת העבודה במערכת העולמית הקפיטליסטית היא גזענית. אבל איך זה יכול להיות כשאני, בהיותי אדם צבעוני, נהנה מהפריבילגיות שלטענתי שייכות לאנשים לבנים? הסתירה לכאורה הזו מדגישה אולי את העובדה שלובן הוא לא רק צבע עור אלא יותר מערכת של זכויות יתר. ובהיותי במערב, אני נהנה מהפריבילגיות שלו בגלל הקרבה היחסית שלי למרכזי הלובן. עם זאת, זה לא אומר שגזענות נגד אנשים צבעוניים לא קיימת במערב. אבל גזענות לא פוגעת בכל הצבעים בכל המקומות באותה מידה. ובסכימה העולמית של הדברים, אפילו אדם חום כמוני המגיע ממדינה עם היסטוריה ארוכה של קולוניזציה, עדיין יכול להפיק תועלת מהפריבילגיות שנבנו על ניצול בני עמי. הלוואי והבעיה תיפתר על ידי ביצוע שינויים מסוימים בהחלטות הרכישה שלנו. עם זאת, רשת הניצול היא עמוקה ורווחת מדי מכדי להפסיק אותה על ידי ביצוע כמה "בחירות אתיות" פה ושם בהתנהגות הצריכה שלנו. אחרי הכל, אנחנו חיים בעולם שבו עצם ההשלכה של בקבוקי פלסטיק משומשים על ידי אנשים במדינה מפותחת כמו אוסטרליה עלולה להשפיע לרעה על חלקים פחות מפותחים אחרים בעולם.

למעלה