עזרה בבקשה...

נוב 00

New member
עזרה בבקשה...

אני מעוניין להתקבל ללימודיי תואר ראשון במנהל עסקים במכללה, בקובץ שראיתי על תנאי הקבלה באתר המכללה ראיתי שקיימים שני אפשרויות, עם פסיכומטרי ובלי פסיכומטרי, עכשיו השאלה שלי היא אם תנאי הקבלה בלי הפסיכומטרי תשזה ציון מסויים ב 4 יח"ל באנגלית ו לפחות 95 במתמטיקה 3 יח"ל, מספיק כאילו? אם יש לי נתונים כאלה אני לא צריך לעשות פסיכומטרי? הקורס הוא אותו קורס עם אותם אנשים שהתקבלו עם פסיכומטרי? אשמח אם תענו לשאלה... תודה..

Gforce3D

New member
כןולא

אפשר להתקבל ללימודים עם אחד משני התנאים, או ציון פסיכומטרי מסויים במידה ועשית והוא עומד בתנאי הקבלה - או - ציון בגרות במספר מקצועות. \את אלה שמקבלים עם ציון בגרות שמים בכיתה "מיוחדת" והם לומדים שנה יותר כי אין להם ציון פסיכומטרי...ניקרא להם כיתת ה-"טיפוליים"... ועכשיו ברצינות, הפסיכו לדעתי שווה ל#@$%@# ואם הציוני בגרות שלך מספיקים אז שיהיה בהצלחה בלימודים - אותו קורס כמובן לשני האנשים, רק מן הסתם אמור להיות לך עוד 5 אלף בחשבון (או פחות 5 אלף למינוס) שלא הוצאת על קורס פסיכומטרי.

נוב 00

New member
תודה אבל...

אבל לא הבנתי אם אתה מתכוון ברצינות לאלה שלומדים שנה יותר... הקיצר אם בגרות טובה אפשר להתקבל בלי פסיכומטרי ולומדים כולם ביחד והכל טוב ויפה או יש הבדלים? תודה על התשובה..

למעלה