עזרה בהכנת מיתוג לבר מצווה

zehavit40

New member
שבת שלום |חיבוק|
אני אשמח מאוד לעזרתך בעיצוב מיתוג של מספר דברים בשביל בר המצווה העתידית של הבן שלי 🙏🙏
מקווה שזה יהיה אפשרי, אנסה לתאר מה אני צריכה וכמובן אצרף תמונות לדוגמא:
כל הכרטיסים צריכים להיות בעיצוב זהה, שיהיה פחות או יותר בכיוון של העיצוב שבתמונה מספר 1 רק עם צבעים אחרים.
הצבעים הרצויים הם: רקע לבן והצבעים הנלווים הם: כחול, תכלת וכסף והקבצים ב-pdf על-מנת שאוכל לשלוח לחברת ההדפסה.

1) עיצוב כרטיס/פתק שאני רוצה להניח על צלחות האורחים: מצ"ב תמונה לדוגמא (תמונה מס' 1)
אשמח שיהיה כתוב: שורה ראשונה - ברוכים הבאים, שורה 2: לבר המצווה של, שורה 3: אופיר (זה שם הילד), למטה איפה שיש את התאריך: לכתוב את המספר 13 (במקום את התאריך)
גודל הכרטיס צריך להיות כ: 10X15
2) פתקיות תיוג לשקיות - מצ"ב תמונה לדוגמא (תמונה מס' 2) - גודל הפתקיות 4X6
אשמח שיהיה כתוב: אופיר הגיע למצוות והמספר 13 - עם עיצוב דומה או כזה שמזכיר את העיצוב של תמונה מס' 1 עם אותם צבעים
3) פתקים קטנים (שיודפסו על דף מדבקה) - מצ"ב תמונה לדוגמא (תמונה מס' 3) - גודל 3.5X5
אשמח שיהיה כתוב: אופיר חוגג בר-מצווה 13
4) ברכת הדלקת נרות (יודפסו על מגנט) - מצ"ב תמונה לדוגמא (תמונה מס' 4) - גודל 10X15
אשמח שיהיה כתוב את ברכת הדלקת הנרות ומתחתיה למטה: מזכרת מבר המצווה של אופיר צמח
5) כרטיסים עגולים קטנים למטבעות שוקולד (יודפסו על דף מדבקה) - מצ"ב תמונה לדוגמא (תמונה מס' 5) - גודל קוטר כ-3.5
אשמח שיהיה כתוב: אופיר חוגג 13
6) הבקשה האחרונה אני לא יודעת אם היא אפשרית אז אני בודקת: שלט כניסה גדול שיודפס על קאפה בגודל 70X100 - מצ"ב תמונה לדוגמא (תמונה מס' 6)
אשמח שיהיה כתוב: ברוכים הבאים, לבר המצווה של, אופיר (בגדול)
זוהי בקשה גדולה וחריגה אך אין סיכוי שאוכל לעצב משהו כזה ולכן אני מנסה לקבל את עזרתכם כאן בתקווה שתוכלי לסייע לי ולעזור לי בכך
תודה רבה רבה ושתהיה שבת שקטה ורגועה לכולם

קבצים מצורפים

• תמונה 1-כרטיס לצלחת.jpg
    תמונה 1-כרטיס לצלחת.jpg
    KB 136.6 · צפיות: 3
  • תמונה 2- תיוג לשקיות.jpg
    תמונה 2- תיוג לשקיות.jpg
    KB 942.4 · צפיות: 3
  • תמונה3-מדבקות לגפרורים.jpg
    תמונה3-מדבקות לגפרורים.jpg
    KB 48.2 · צפיות: 3
  • תמונה 4-הדלקת נרות.jpg
    תמונה 4-הדלקת נרות.jpg
    KB 121.3 · צפיות: 2
  • תמונה 5-מיתוג מטבעות שוקולד.jpg
    תמונה 5-מיתוג מטבעות שוקולד.jpg
    KB 379.3 · צפיות: 2
  • תמונה 6-שלט כניסה.jpg
    תמונה 6-שלט כניסה.jpg
    KB 135.4 · צפיות: 3

חני היצירתית 100

Well-known member
מנהל
שבת שלום |חיבוק|
אני אשמח מאוד לעזרתך בעיצוב מיתוג של מספר דברים בשביל בר המצווה העתידית של הבן שלי 🙏🙏
מקווה שזה יהיה אפשרי, אנסה לתאר מה אני צריכה וכמובן אצרף תמונות לדוגמא:
כל הכרטיסים צריכים להיות בעיצוב זהה, שיהיה פחות או יותר בכיוון של העיצוב שבתמונה מספר 1 רק עם צבעים אחרים.
הצבעים הרצויים הם: רקע לבן והצבעים הנלווים הם: כחול, תכלת וכסף והקבצים ב-pdf על-מנת שאוכל לשלוח לחברת ההדפסה.

1) עיצוב כרטיס/פתק שאני רוצה להניח על צלחות האורחים: מצ"ב תמונה לדוגמא (תמונה מס' 1)
אשמח שיהיה כתוב: שורה ראשונה - ברוכים הבאים, שורה 2: לבר המצווה של, שורה 3: אופיר (זה שם הילד), למטה איפה שיש את התאריך: לכתוב את המספר 13 (במקום את התאריך)
גודל הכרטיס צריך להיות כ: 10X15
2) פתקיות תיוג לשקיות - מצ"ב תמונה לדוגמא (תמונה מס' 2) - גודל הפתקיות 4X6
אשמח שיהיה כתוב: אופיר הגיע למצוות והמספר 13 - עם עיצוב דומה או כזה שמזכיר את העיצוב של תמונה מס' 1 עם אותם צבעים
3) פתקים קטנים (שיודפסו על דף מדבקה) - מצ"ב תמונה לדוגמא (תמונה מס' 3) - גודל 3.5X5
אשמח שיהיה כתוב: אופיר חוגג בר-מצווה 13
4) ברכת הדלקת נרות (יודפסו על מגנט) - מצ"ב תמונה לדוגמא (תמונה מס' 4) - גודל 10X15
אשמח שיהיה כתוב את ברכת הדלקת הנרות ומתחתיה למטה: מזכרת מבר המצווה של אופיר צמח
5) כרטיסים עגולים קטנים למטבעות שוקולד (יודפסו על דף מדבקה) - מצ"ב תמונה לדוגמא (תמונה מס' 5) - גודל קוטר כ-3.5
אשמח שיהיה כתוב: אופיר חוגג 13
6) הבקשה האחרונה אני לא יודעת אם היא אפשרית אז אני בודקת: שלט כניסה גדול שיודפס על קאפה בגודל 70X100 - מצ"ב תמונה לדוגמא (תמונה מס' 6)
אשמח שיהיה כתוב: ברוכים הבאים, לבר המצווה של, אופיר (בגדול)
זוהי בקשה גדולה וחריגה אך אין סיכוי שאוכל לעצב משהו כזה ולכן אני מנסה לקבל את עזרתכם כאן בתקווה שתוכלי לסייע לי ולעזור לי בכך
תודה רבה רבה ושתהיה שבת שקטה ורגועה לכולם

קבצים מצורפים

• אופיר מיתוג בר מצווה- חני היצירתית.pdf
    2.8 MB · צפיות: 17

zehavit40

New member
חני תודה רבה רבה!
זה פשוט מושלם |חיבוק| 🙏
אפשר בבקשה לקבל את הקבצים גם פתוחים לעריכה? אם בכל זאת יצטרכו לשנות גדלים בהדפסה 🙏🙏

למעלה