עזרה בהתקנת חלונות 2000

carmonle

New member
עזרה בהתקנת חלונות 2000

אני בדרך להתקנת windows 2000 pro. יש לי רשת של 3 מחשבים בחלונות 98 גירסא ראשונה. המחשב בו אני מעוניין להתקין משמש כשרת WORKGROUP באמצעות תוכנת חלונות. מותקנים בו 2 כרטיסי רשת האחד ל-ADSL והשני לרשת הפנימית. תוכנת ALL_ABOARD של INTERNETSHARE מבצעת שיתוף רשת. משתמש בה ללא בעיה מעל שנה. הגירסא בנוכחית מעודכנת ותומכת גם בחלונות 2000 ו-XP. מאחר ואיני שולט/מכיר את חלונות 2000 הנטיה שלי להתקינו מעל חלונות 98 כך שכל מה שמותקן ימשיך לעבוד. טרם ההתקנה אסיר את כל התוכנות שידוע לי שאינן תומכות בחלונות 2000. הכנתי כבר את כל הדריברים המתאימים לחומרה שברשותי - מדפסת לייזר צורב סורק וכד´. הרתיעה שלי מהתקנה נקיה נובע מאי הכרת חלונות 2000 והצורך להגדיר מחדש את הרשת שתעבוד עם 2 המחשבים בעלי התקנת חלונות 98 גירסא ראשונה שאין לה שיתוף אינטרנט. אודה לחוו"ד והמלצות בנושא

אני מאוד ממליץ

ללמוד קצת על התקנת רשתות מקומיות לפני ביצוע של פעולה כזו. ניתן להגדיר את מחשב ה 2000 כשרת ואת שני המחשבים האחרים כתחנות עבודה שייתחברו אליו.

zebra

New member
המלצות... ../images/Emo91.gif

א) חלונות 2000 בנויה לגמרי אחרת מ-98 ולכן רוב התוכנות לא יעברו את השידרוג גם אם הם תואמות 2000 בצורה מושלמת ולכן ההמלצה היא כן לבחור באפשרות של התקנה על נקי. ב) המלצה נוספת היא להתקין רק כרטיס רשת אחד ע"ג כ"א משלושת המחשבים ולחבר אותם באמצעות HUB. ג) אם זה אפשרי אז רצוי שעל כל המחשבים תרוץ חלונות 2000 ואז תהיה לך אחלה רשת ביתית אפילו מבלי להיזדקק לתוכנות צד ג´. זהו...

למעלה