עזרה..במסלול בבקשה..טיפים המלצות

עזרה..במסלול בבקשה..טיפים המלצות

לחברי הפורום...אני טסה די הרבה ללאס וגאס לפחות 3 פעמים בשנה...נכדים.משפחה וכו..השנה בספטמבר אני נוחתת בפילדלפיה..ב- 2 לספטמבר..רוצה לנצל את שהותי עד ה- 9 לספטמבר ולבקר בוושינגטון. וניו יורק. ואז לטוס לוגאס.
יש המלצות או טיפים למסלול..אני עדיין לא יודעת אם אהיה עם רכב. בוגאס אני רכב.
חשבתי על רכבת. או אוטובוס.
אני ובעלי גיל 50 =.
תודה.
תנצלו אותי בידע על וגטאס אשמח לענות

המטייל11

New member
טיול לפילדלפיה וושינגטון

הי לאה
מה שאני מציע זה לקחת את הרכב מפילדלפיה , להמשיך לכיוון ארץ האמיש עם עצירה ללילה ומשם לוושינגטון ולהחזיר את הרכב בוושינגטון .
אני פחות ממליץ על אוטובוסים אז מוושינגטון לניו יורק הייתי לוקח רכבת . יש רכבת כמעט כל שעה .
אשמח לענות על כל שאלה נוספת .

תודה..עוד דבר אחד...

ראשית תודה על תשובתך המהירה.
אני משתדלת לא לנהוג בערים הגדולות...בוגאס אין לי בעיה..
גם בעלי לא אוהב..
ראיתי יש רכבות של חברת אמטארק. במסלולים האלה..לעולם לא נסעתי איתם..איך? שוב תודה

המטייל11

New member
רכבות בארה"ב

בעקרון הרכבות בסדר גמור . יש רכבות מאספות ויש רכבות מהירות ,משודרגות יותר ויקרות יותר כמובן
בעקרון ההבדלים בזמנים בין הרכבות בדר"כ לא גדולים ולדעתי לא שווים את ההבדל במחיר .
אני גם חושב כמוך , שעדיף עד כמה שאפשר להסתדר בתחבורה ציבורית אלא אם כן מדובר בערים שבהם היא לא משהו כמו לוס אנג'לס .
הכוונה שלי הייתה לשכור רכב לדרך בין פילדלפייה לוושינגטון על מנת לחוות קצת דברים נוספים מחוץ לעיר אבל במידה ואתם לא מעוניינים אתם יכולים לעשות את מסלול פילדלפיה - וושינגטון - ניו יורק כולו ברכבת .

אוטובוסים בין ניו יורק ווושינגטון

יש כמה חברות שמציעות קווים סדירים בין יוניון סטטישן ב dc וניו יורק. בדרך כלל עם עצירות בטרייבקה ואיסט וילג׳ ותחנה סופית בלוק וחצי הצידה מגרנד סנטרל במנהטן. פעם היו עוצרים קרוב יותר אבל הזיזו אותם בגלל פרוייקט בניה באזור.
זול יותר מרכבת ביותר מפי שתיים ולוקח רק שעה או שעה וחצי יותר. לא משנה אם תיקחו את רד ארו, פיטר פן, גרייהאונד או אחרים.
יש אינטרנט חינם באוטובוס, בחלקם (פיטר פן ופלייר) יש גם מים מינרלים חינם ובדרך כלל עצירה אחת לפחות לאוכל (יש שירותים באוטובוס).
בהחלט סביר לבלות יום שלם בוושינגטון ואז לקחת אוטובוס ערב שמגיע עד תשע לערך למנהטן.

הרבה הרבה תודה..

יש לי כרטיס מועדון של חברת US ARWES לכן אני טסה איתם תמיד..מנצלת את ההנחות שמקבלת.ברכבות, אוטובוסים. מלונות. וכל הצופרים./

TangoWolf

New member
היי לאה, טיפ ושאלה

אני מתארגן על טיול לארה"ב שמתחיל בוואגס. אשמח לנצל את הידע שלך ולשאול אותך על מקומות שנמצאים מחוץ לעיר.
לגבי מקומות בעיר יש מלא מידע ברשת.אני וחבר מתכננים להשכיר רכב, אחרי שהבנו שהמחיר שאלבר נתנו לנו ממש סבבה ורוצים לצאת מהעיר ולטייל שם. קצת מתקשים למצוא ברשת.
תודה :)
&nbsp

באהבה רבה..

ראשית,,,האם אתם אוהבי אקסטרים? טבע? מכוניות?
אז אענה בקצרה..אם אתם אוהבי טבע אז כמובן סכר הובר.פארק זיון.
בוגאס יש את פארק המים הגדול בעולם...לדעתי..
אם שמעתם על תכנית הטלויזה הרוזן...שמשודר בערוץ ההיסטוריה כבר 4 שנים..תאכלו לבקר אצלו..זאת תכנית מאד פופולארית על בחור בשם דני שמכונה הרוזן. יש לו סדנה של רכבים עם אנשים כישרוניים מאד שמיגרוטאה של רכב הוא עושה משהו גרנדיוזי. הם נמצאים ממש בתוך לאס וגאס אחרי מלון סירקוס סירקוס. אלפי תיירים פוקדים את המקום וזה בחינם. אעביר לך את השם המקורי.
בדאון טאון נמצאת חנות שנקראת פאן היסטורי שגם יש לה תכנית טלויזיה כבר עשור. זו חנות מישכון... ויש שם דברים מאלפים.
תכתוב לי מה הגיל שלכם..במה אתם מתעניינים....
יש גם מיטווחים של ירי בצבע..בכביש 66...אתן לך עוד כיופים..רק תכתוב לי..בכייף

למעלה