עזרה במעבר ממקום למקום למכירי אירלנד

• פותח הנושא hy z
  • פורסם בתאריך

hy z

New member
עזרה במעבר ממקום למקום למכירי אירלנד

היי לכם. רציתי לשאול האם מישהו יודע אם יש מעבר בדרך כלשהי מכיוון צוקי מוהר לכיוון קילרני או שחייבים לעבור דרך לימריק? תודה מראש חיה

hy z

New member
אנחנו עם רכב

יוצאים מ-BARNA והיעד הבא הוא KENMARE בקילרני. ולפי מה שקראתי לא בא בחשבון לדלג על צוקי מוהר גם אם זה סיבוב....

jonbaum

New member
אכן חתיכת נסיעה

ועוד סיבה להשתמש בשירותי המעבורת ולא לעשות את העיקוף הענק דרך לימריק. שווה לעשות את הסיבוב לצוקי מוהר - לא יודע איך מרכז המבקרים החדש כי לא הייתי שם, אבל אני לא חושב שאתר טבעי בסדר גודל כזה זקוק להסברים של מרכז מבקרים. הוא מדבר בשביל עצמו. ולא רק הצוקים, כל ה-Atlantic drive מ-Ballyvaughan הוא מקסים, לפחות ביום יפה. אני אישית לא הייתי רץ עד Kenmare. המטרה היא לעשות למחרת את ה-Ring of Kerry? לדעתי כל הרינג הזה לא שווה את המאמץ - המחוז שם מנפח אותו כי הכבישים שם מספיק רחבים בשביל אוטובוסי תיירים. ואם אתם רצים עד לקנמייר תיאלצו לוותר על דינגל, או שאני טועה? אני הייתי נוסע רק עד דינגל מבארנה, ומבלה את היום הבא כולו בחצי האי דינגל, שהוא הרבה יותר יפה מה"טבעת" של קרי, ובכלל הייתי מוותר על טבעת קרי כולה.

hy z

New member
כמו שהבנתי המעבורת אמורה לחסוך זמן רב

יש לנו 2 לילות בקנמרה כך שלדעתי נספיק לעשות את דינגל וקרי. דרך אגב, האם את יכול לומר לי מה מאפיין את הנוף בכל אחד מהמקומות? תודה על כל המידע

Ice Age

New member
נראה לי שיש מעבורת

מקצה n67 לתחילת n69. אם כי אנחנו נסענו דרך לימריק בפעם האחרונה.

jonbaum

New member
אכן יש מעבורת

ואני הייתי נמנע בכל מחיר מכניסה ללימריק - עיר ג'יפה מגעילה, ואפשר להתקע שם שעות בפקקים כי אין מספיק גשרים שחוצים את נהר השאנון. כבר 40 שנה מדברים על גשר גדול ו/או מנהרה, אבל בינתיים לא קורה כלום. המעבורת חוסכת ים של נהיגה. האתר שלהם מצורף.

למעלה