עזרה בעיצוב תמונה...

עזרה בעיצוב תמונה...

שלום לכולם ... צריכה את עזרתכם מכינה לבעלי ליום ההולדת משהו ממסוגר עם תמונות מפוזרות וברכה רשומה באמצע ... צריכה את עזרתכם בעיצוב של זה... מצורפות התמונות והברכה שאני רוצה במרכז היא: "לגבר שלי...לאבא המדהים ביותר שגילי יכול היה לקבל.. אוהבת אותך יותר מהכל. והתאריך למעלה. תודה רבה ליטל

מלאכיית

New member
איזה תאריך לרשום?

ולכתוב רק את זה: לגבר שלי...לאבא המדהים ביותר שגילי יכול היה לקבל.. אוהבת אותך יותר מהכל.. בלי "באהבה" משו?

ע י נ ב10

New member
שתדעי לך שאת ממש מגעילה.. אפילו תודה לא אומרת

בן אדם השקיע מהזמן שלו ללא שום תמונה לבחורה שהוא בכלל לא מכיר ואת אפילו לא אומרת לו תודה? שזה סך הכל 4 אותיות גועל נפש מצידך בעע !

עינב היקרה

הדברים שרשמת מיותרים, אני כן מבינה את הכוונה שלך אבל יש דרכים להגיד את הדברים. ואני לא בטוחה שהיתה לה כוונה להיות חצופה או מגעילה כי היא גן ידעה להגיד מילה טובה על העיצוב.

עינב וכולם

לצערי מסיבות אישיות ופתאומיות ביום יומיים אחרי הבקשה לא הייתי ליד המחשב ולכן לא הגבתי על מה שרשמת. אני מאוד מעריכה את העזרה ועניתי לבחור שעזר לי מיד יום אחרי שקיבלתי את התוצאה ופירגנתי פה ורשמתי שיצא מדהים ורק ביקשתי תיקון לתאריך. השווצתי בפני כולם ביצירה ולפי דעתי כולכם מוכשרים מאוד ! אם הבנת את הדברים בצורה אחרת אני מתנצלת שיהיה לכולכם שבוע טוב ליטל

למה אמרת שאתה לא יודע לעצב../images/Emo35.gif../images/Emo9.gif../images/Emo47.gif

יצא מקסים
ו
לזוג הצעיר

למעלה