עזרה בפירוש פריסה

• פותח הנושא la28
  • פורסם בתאריך

la28

New member
עזרה בפירוש פריסה

חדשה בתחום הטארות אבל לאחר קריאה בפורום החלטתי לעשות פריסת שאלה (מקווה ששאלתי נכון) והתוצאה: מה-10 גביעים הפוטנציאל -צדק לקשר זוגי חדש-מלך המטבעות בחודש הקרוב- מלך המטות סיכום-9 מטבעות

צ ל י ל 8

New member
היי לה ../images/Emo140.gif

אנא תני קצת רקע עלייך, גיל, מה העבר שלך בזוגיות ובכלל מה שאת חושבת שרלוונטי

la28

New member
../images/Emo13.gif היי צליל

אני בת 28 כפי שאפשר לראות מהכינוי שלי. האמת היא שאני נמצאת על פרשת דרכים מבחינת זוגיות ומתלבטת מאוד בין המשך הקשר הנוכחי שאני נמצאת בו לבין חיפוש אחר קשר מתאים יותר (בן הזוג הנוכחי שלי רוצה למסד את הקשר ולי יש לבטים קשים מאוד בנושא). האמת היא שאני מבינה רק מעט בטארות אבל יודעת למשל שמלך המטות מסמל את מזל טלה (המזל האסטרולוגי שלי) ולמלך המטבעות אם אינני טועה יש קשר למזל שור (או שזו מלכת המטבעות אני לא כ"כ זוכרת .בכל מקרה בן הזוג הנוכחי שלי הוא מזל שור). אני נמצאת כרגע בהתלבטות מאוד גדולה וכיוון שהקלפים נתנו לי תשובות די מדוייקות בעבר חשבתי לנסות ולפנות לכיוון זה שוב. אשמח אם תעזרי לי בפיענוח הקריאה ואם בחירת הפריסה היתה לא נכונה אודה לך אם תכווני אותי .

צ ל י ל 8

New member
לדעתי..

מה-10 גביעים הפוטנציאל -צדק לקשר זוגי חדש-מלך המטבעות בחודש הקרוב- מלך המטות סיכום-9 מטבעות יש לך סתם חחשות. אולי פשוט נבהלת מעצם הרצון של בן זוגך למיסוד? 10 גביעים מראים את מצבך היום בבחינת אושר מקסימלי. את מאושרת בחייך. צדק בפוטנציאל מראה לך שהפוטנציאל שלך כבר טמון בתוכך, את נמצאת עם הפוטנציאל שלך. קיבלת את מה שאת זקוקה לו, את הטוב ביותר עבורך. מלך המטבעות כקשר זוגי חדש מראה לדעתי, שאם תתחילי קשר שכזה, הרי שיהיה בו הרבה הרבה עבודה קשה, עש שתשיגי מה שאת רוצה. מלך המטבעות הוא מזל גדי, והוא מראה על אנשים שעובדים קשה מאוד כדי להגיע למטרותיהם. מלך המטבעות אכן מייצג את מזל טלה, מה שיכול לסמל שהחודש הקרוב יהיה לך מלא אמביציה, מוטיבציה, יצירתיות. ואם זה גם המזל שלך, הרי שזה יהיה לך חודש מלא פעילות בדיוק כמו שאת אוהבת. 9 מטבעות בסיכום מייעץ לך לדעתי לשמור על מה שיש לך, על מה שכבר הצלחת להשיג עם בן זוגך. לדעתי , אם תחפשי זוגיות אחרת, את תתקשי בה. כמה זמן אתם ביחד?

la28

New member
צליל

אני ממש מתביישת לומר את זה לאור החששות הכבדים אבל אנחנו ביחד כבר כמעט 4 שנים (למרות שחצי שנה מתוכם לא היינו יחד והמשבר הזה הוא עוד סיבה לחששות הכבדים שלי).אני מודעת לזה שכרגע טוב לי והוא מצידו עושה הכל כדי שדברים יסתדרו ואני אהיה מרוצה, אבל עדיין יש לי הרבה ספקות והמון נושאים שמטרידים אותי בהסתכלות על החיים בהמשך. אני נעה בין קיצוניות של למסד את הקשר לבין לפרק אותו ( והכל במרווחים של מס' שעות בלבד). אני חייבת גם לומר שבעבר הייתי אצל מישהי מקצועית וידועה שעושה פריסות בטארוט וגם מסתייעת בקבלה שאכן צדקה בכל הדברים שאמרה ולפי דבריה הוא לא בן הזוג המתאים לי ושישנו מישהו אחר שאמור להגיע. בכל אופן תודה רבה על הדברים.

צ ל י ל 8

New member
אולי ננסה לעשות ../images/Emo8.gif

את הפריסה הקלטית ותשאלי: מה ההתפתחות הרומנטית הצפויה ביני לבין X בשנה הקרובה?

la28

New member
כהמצלתך

אני חייבת לומר לך שאני ממש מרגישה כמו השתפכות אצל פסיכולוג (תודה
) עשיתי כהמלצתך ואלו תוצאות הפריסה: 1. מה עוזר או בעד – מרכבה 2. מה חוסם או נוגד – 6 מטות (מוזר זה לא קלף הניצחון אז איך הוא חוסם?) 3. שעור רוחני בהווה – 5 גביעים 4. בונוס לשואל – הקיסר 5. עבר קרוב – 6 מטבעות 6. עתיד קרוב – מלכת החרבות (לא אומר פרידה?) 7. דימוי וזווית אישית – 2 מטבעות 8. זוית של החברה – 9 מטות 9. רוצה אבל פוחד – 6 חרבות סיכום: מלך החרבות מצטערת אם שיגעתי אותך

צ ל י ל 8

New member
לא שיגעת אותי ../images/Emo6.gif

וכן, לפעמים ייעוץ בקלפים הוא כמעט כמו ללכת לפסיכולוג...
ולעניננו: 1. מה עוזר או בעד – מרכבה 2. מה חוסם או נוגד – 6 מטות (מוזר זה לא קלף הניצחון אז איך הוא חוסם?) 3. שעור רוחני בהווה – 5 גביעים 4. בונוס לשואל – הקיסר 5. עבר קרוב – 6 מטבעות 6. עתיד קרוב – מלכת החרבות (לא אומר פרידה?) 7. דימוי וזווית אישית – 2 מטבעות 8. זוית של החברה – 9 מטות 9. רוצה אבל פוחד – 6 חרבות 10. סיכום - מלך החרבות מה שעוזר בקשר שלכם הוא דווקא הניסיון שלכם בו. עברתם כבר כברת דרך ארוכה (מרכבה) ועוד הזמן לפניכם. הבעיה שכנראה שכעת המצב קצת "תקוע". 6 מטות בנדג יכול להראות על אחד מכם שמנסה להיות השליט בזוגיות, להיות המנצח. מעניין שגם הקיסר יצא כאן, ולכן אני נוטה לחשוב שהבחור הוא הקשוח מבינכם. הקיסר בהווה ו-9 מטות שמייצג אותו מראה לדעתי שהבחור ממש מנסה לרדות בך ולשמור עלייך מכל משמר. הוא ממש מפחד לאבד אותך ואולי בגלל זה הוא קצת לחוץ, מראה נטייה לשלוט בך. 5 גביעים יכול להעיד שאת כבר מרגישה שמיצית את הקשר הזה, ואת כבר מסתכלת לעבר חצי הכוס הריקה כי חצי הכוס נמלאה כבר לא מרגשת אותך יותר. 6 מטבעות דווקא מעיד על יכולת נתינה וקבלה יפים בזוגיות שלכם, או לפחות כך היה עד לא מזמן. מלכת החרבות בעתיד הקרוב מראה אותך בתור אישה שרוצה להחליט מה יהיה בחייה. את רוצה להיות אדון לחייך ולא להיגרר אחר גבר. את רוצה להיות עצמאית. את מול חבר שלך. את מיוצגת ע"י 2 מטבעות שמראה על ההתלבטות שלך כרגע. על הלבטים שלך לכאן ולכאן. הוא מיוצג ע"י 9 מטות שמראה על הפחד שלו לאבד אותך, לשמור אותך קרוב אליו. 6 חרבות מראים את הרצון שלך לקום וללכת. לנסות לחפש משהו טוב יותר "מעבר לים". אבל אני מאמינה שלא תוכלי לעשות זאת לבד ותצטרכי עזרה (מה שמחבר גם את הפריסה הקודמת). הפוטנציאל שלכם מיוצג ע"י מלך החרבות - מזל מאזניים. מזל מאזניים הוא מזל לא יציב, מתנדנד. שימי לב שגם בפריסה הקודמת בעמדת "פוטנציאל" יצא קלף הצדק, שגם הוא מיוחס למזל מאזניים. זהו קלף של החלטה, של דין. אני חושבת שאת צריכה להגיע להחלטה בכוחות עצמך. אבל להבין דבר אחד. שמה שתחליטי יקבע את גורלך לכאן או לכאן. את צריכה לעשות את השיקולים שלך טוב טוב.
מקווה שקצת עזרתי.

la28

New member
תודה רבה

אכן עזרת . תיארת את הדברים בדיוק כפי שהם. הוא אכן מפחד לאבד אותי ועושה הכל כדי שזה לא יקרה (ואני מאוד מעריכה אותו על זה). סה"כ אכן יש המון קבלה ונתינה במערכת היחסים הזו כמו שהיא כיום (וזה בדיוק כמו שאמרת בגלל הדרך הארוכה שעברנו יחד). הבעיה היא דברים אחרים מסביב שמפריעים. אני יודעת שאני זו שאצטרך להחליט בסופו של דבר אבל בדיוק כמו שאמרת אני יודעת שכל החלטה לכאן או לכאן יקבע את גורלי ובגלל זה החששות הכבדים. תודה על הסובלנות את מקסימה

למעלה