עזרה בשתי שאלות

rickigh

New member
עזרה בשתי שאלות

שלום לכולם, נעים מאד להכיר, יש לי שתי שאלות שממש מציקות לי, ואשמח לקבל כל עזרה אפשרית: 1) האם מישהו מכיר את המשחק שנמכר בעבר בישראל, ששמו TOMY teacher? אני חושבת שהוא נמכר כאן בסוף שנות השמונים, אולי תחילת ה- 90. מדובר במשחק מחשבה לילדים שהכיל אוגדן דפים עם משימות והיה צריך לבחור באחת מארבע התשובות הנכונות וללחוץ על המכשיר לשם כך. אני חושבת שעד היום לא הומצא משחק חכם ממנו. הוא הקיף צורות, גדלים, כמויות, חישובים, היגיון, מהירות ועוד. ממש פסיכומטרי לילדים. ניסיתי לחפש באמזון וגם לא מצאתי. אולי מישהו יודע אם אפשר להשיג את המשחק ואיפה? מוכנה לעשות משלוח מחו"ל בשביל זה..... להלן הלינק שמצאתי על המשחק: http://www.youtube.com/watch?v=wHzR7Y0Me4o 2) פחות או יותר באותה תקופה היה סרט שאת שמו אינני יודעת. אז ההורים שלי קראו לו "תרגיל לבלשים מתחילים", אך לא מצאתי סרט כזה. מדובר בקומדיה על בחור לוזר ושלומיאל (מזכיר קצת את ג'ייסון אלכסנדר מסיינפלד) ששמו דונלד שמחליט ללמוד להיות בלש. הוא מגיע למשרד של בחור שרלטן שמנסה להרוויח קצת כסף ממנו, אבל איכשהו הם נוסעים לאיטליה ומסתבכים עם המאפיה ומנסים להפגיש בין בחור ובחורה משני צידי המתרס, המאוהבים האחד בשנייה..... סרט מתוק ומקסים, ראיתי אותו עשרות פעמים כשהייתי קטנה, עוד לפני שידעתי אנגלית.... בקיצור, אשמח אם יהיה מישהו שיודע ויכול לעזור לי לאתר את הסרט הזה...
בתודה מראש לכל העוזרים. אני מנסה לחפש את התשובות האלה מזה תקופה ארוכה.... יום מקסים לכולם
ריקי

rickigh

New member
בינתיים מצאתי את התשובה לשאלה השנייה

שם הסרט הוא detective school dropouts משנת 86 או 87, אפילו מצאתי טריילר שלו ביו טיוב...

למעלה