עזרה בתחפושת לפורים

regevogen

New member
עזרה בתחפושת לפורים

אני מחפשת תופרת שמוכנה לתפור לי תחפושת לפורים לפי בקשה מאוד מאוד ספציפית. אני ואחי החלטנו להתחפש יחד, התחפושת שלו מסודרת, ואני במצוקה גדולה, הצד שלי בתחפושת אפילו לא קרוב! השמלה שאני צריכה איננה ניתנת להשגה בחנויות, והאופציה היחידה היא לתפור אחת או לקחת שמלה ולשדרג אותה שתיראה כמו זו שאני רוצה. כל התופרות שדיברתי איתן ענו לי שאין להן זמן או שזה מסובך להן מדי. בבקשה, הם אתם מכירים מישהו/הי שיש לו זמן ויכולת ומוכן להרים את הכפפה? לא משנה מאיפה בארץ.

regevogen

New member
את מכירה כאלה במקרה?

אולי את יכולה לתת לי כתובת או טלפון של אחד כזה?

G I R L P

New member
תשובה לשאלתך

יש חנות קטנטונת בפרישמן פינת דיזינגוף, נקראת "נוקס". אם הצילום שצרפת הוא מה שאת מחפשת, זו המעצבת שלך.

תחפושות-השכרה

בעכבר העיר בסופ"ש זה ישנה מודעה של השכרת תלבושות. אני לא מכירה באופן אישי ולא יודעת מה המחירים אבל נראה לי שכדאי לבדוק. הם נקראים מחסני לב, נמצאים בתל אביבי ברח' בן יהודה 236 טלפון: 03-6047417 שעות פתיחה א-ה 9:00-18:00, ו' 9:00-14:00 יש גם כתובת אינטרנט www.lev1.co.il. בהצלחה

רות מלר

New member
זהו מוסד ותיק וידוע בתל אביב

פעם הם ישבו בככר אתרים שנים שהם משכירים להפקות

אני משכירה תלבושות,וגם אני עמוסה עכשיו אבל

אולי אצליח להתפנות אני צריכה לדעת שאיזה תאריך את צריכה את השמלה והתמונה לא הכי ברורה לי האם יש לך צילום טוב יותר? ואגב אני מירושלים .שלחי לי מס טלפון במסר ונדבר.

regevogen

New member
לפורים כמובן...

מן הסתם כמה ימים קודם. אם תוכלי לכתוב פה את המייל שלך אני אפרט יותר בתמונות ופרטים. יש שלושה שבועות בערך עד פורים.

למעלה