עזרה בתכנון והרכבה

shahar7129

New member
עזרה בתכנון והרכבה

שלום לכולם.. קודם כל חשוב לי להגיד שניסיתי לחפש בפורום ולא מצאתי עזרה אז פניתי לכולם ומקווה שכאן אקבל מענה:)) אז ככה.. לחבר שלי יש יומולדת 26 אנחנו יחד תכף 9 שנים מה שאומר שעשינו הכל בערך חחחח היום הולדת בתחילת מרץ (9.3) ואנחנו נטוס בסוף מרץ בלי קשר לחול אז קודם כל עדיף שהמתנה לא תהיה בתקציב משוגע... חשבתי לעשות לו משהו כמו שביל הבלונים שלכל בלון תהיה מחוברת ברכה ומתנה למשל המון מזל טוב ולהוסיף כרטיס גירוד או מאחלת לך שהחיוך לא ירד לך מהפנים וזה יהיה מעטפה עם כרטיסים לסטנד אפ. בכל מקרה אני צריכה את עזרתכן בכמה דברים: 1. לתת לי רעיונות לברכות ומתנות חחח ו2. לחשוב על מתנה סופית גדולה..
תודה מראש על העזרה
שחר:))))

Maldini Girl

New member
אהלן שחר

הרעיון של שביל הבלונים מקסים.
מה דעתך שבסוף שביל הבלונים תחכה לו ארוחה רומנטית שהכנת או לחלופין הזמנה לארוחה זוגית במסעדה?
אשמח להציע לך עוד מתנות אם אדע מה עוד הבחור אוהב/ עושה ביומיום ומה כבר נתת לו בעבר.
&nbsp
אבל הנה רעיונות לכמה ברכות ומתנות קטנות לשביל הבלונים:
1. שתמיד יהיה לך טעם מתוק בפה- מזרק שוקולד/ שוקולדים בצורת לבבות
2."אלף נשיקות לך אהובי" (על משקל "אלף נשיקות לך אהובתי" מהשיר של אבשלום פיינברג)- שקית עם נשיקות גומי.
3. שתרגיש תמיד בנוח- בוקסר, כרית לכיסא, כרית לצוואר לטיסה.
4. שלא נאבד את התשוקה- אזיקים סקסיים/ תחפושות סקסיות או כל דבר סקסי אחר
5. שתמיד תהיה מוקף בחום- כפפות/ צעיף/ כרבולית/ נעלי בית
6. שכל בוקר יהיה בוקר טוב- ספל עם השם שלו ו/או פולי קפה איכותיים
7. שתלמד כל יום משהו חדש- ספר קריאה של "עובדות"/ חוברת תשבצים-תשחצים/סודוקו (טוב גם לטיסה)
8. שיהיו לנו יחד עוד הרבה חגיגות מאושרות (תמונה שלכם יחד)
&nbsp
מקווה שעזרתי

shahar7129

New member
תודה על העזרה אבל..

וואי אחלה רעיונות..
בעיקרון התכנון הוא להיות בארוחת בוקר ביחד ולחזור והבית יהיה מסודר ככה שארוחה בסוף היא פחות רלוונטית..
אממ מבחינת מה הוא אוהב הוא סטודנט להנדסת חשמל אוהב ספורט (ריצות וכאלה) וואי דברים שעשיתי לו.. הייתה ערכה של 100 סיבות למה אני אוהבת אותך ואלבום תמונות מושקע והיה פיקניק רומנטי ומסגרת דיגיטלית אממ לא זוכרת מה עוד חחח זה הרבה זמן..
אני חשבתי על המון מזל טוב-כרטיס גירוד
הרבה עושר- מטבעות שוקולד
שהחיוך לא ירד לך מהפנים- כרטיסים לסטנד אפ
בריאות וכושר- חולצת דרייפיט
שתמיד תהיה מוקף באהובים עליך תמונות שלו עם חברים ומשפחה
שתתגבר על כל מכשול ושהדרך תמיד תהיה מעניינת ולקנות ספר טיולים(אוהב לטייל)
רציתי משהו שקשור להצלחה אבל אין לי רעיון..
תודה רבה על העזרה!!

למעלה