עזרה בתכנון טיול

KittnPaws

New member
עזרה בתכנון טיול

כמה שאלות פשוטות למי שהיה ויודע יש לי מלון בניו אורלינס מה-7 עד ל-13 בפברואר, מתי כדאי לצאת מהארץ? מתי כדאי לצאת מניו יורק לכיוון ניו אורלינס (בטיסה) ולקחת בחשבון שאין לי הרבה זמן מסביב לשבוע בניו יורק או שיפטרו אותי, אולי יום יומיים בניו יורק...אני מתקשה להבין את לו הזמנים הנדרש ממני שם אני לא בן אדם שאי פעם תכנן טיול, בד"כ הייתי לוקחת תיק וטסה, מה יהיה יהיה, אבל עכשיו כשגדלתי...אח החיים קשים. אוף שיהיה כבר פברואר.

lady_anne

New member
זה נורא תלוי

אם היית כבר בניו יורק בעבר ואם יש לך מה לחפש שם באופן כללי. אני בדרך כלל מעדיפה לעשות את ניו יורק בדרך חזרה, כי איכשהו תמיד אני נסחבת עם קונטיינרים מלאים שטויות (בפעם האחרונה זה היה קרש חיתוך עוצר נשימה, מטחנת פלפל בגודל מגדל אייפל ועוד פיצ´פקעס מסוג זה). נראה לי שכדאי לך לצאת מהארץ יום קודם ולקחת קונקשן ישיר לניו אורלינס, לבלות שם את המארדי גרא, אח"כ 4-5 ימים בניו יורק להרגע מהבלגן (למרות שניו יורק זה המקום האחרון בעולם שאפשר "להרגע" בו) ואז לטוס לארץ באופן שיאפשר לך יום התאוששות לפני החזרה לעבודה. בשדה תעופה בניו יורק בדרך לניו-אורלינס תקני את ה-TIME OUT ותסמני יעדי-תקיפה ואיזשהו לו"ז רופף. המלצת הבית: לכי לראות את מופע הפרינג´ BLUEMENGROUP. בילוי נעים

KittnPaws

New member
הייתי בניו יורק כבר

אבל זה היה בדרך חזרה מדרום אמריקה וחטפתי שם מלריה (שאם האמריקאים היו מגלים שעם זה באתי למדינה שלהם הייתי מנועה מלהכנס לשם למשך כל שאר חיי
) וגם יש לי איפה להישאר שם, אבל גם זמני קצר, והאמת מהקצת שראיתי מניו יורק הבנתי שזאת עיר שאו שתופסת אותך או שלא, ואותי היא לא ממש תפסה, אולי בגלל שאני ילדת טבע בדם ובנשמה וכל מקום שעשוי מיותר מידי בטון גורמת לי לקשיים בנשימה וחוסר שינה מרעש המכוניות בכל מקרה אקבל את עצתך לחזור לניו יורק רק אחרי המרדי גראס, רעיון טוב, להירגע קצת מהמולת הקרנבל לפני שנוחתים ישר בעבודה הגיע המן לקנות כרטיסים, מלון הזמנתי ועם הכרטיסים חיכיתי עד עכשיו.

למעלה