עזרה בתכנון נסיעה לאירלנד

lilu2000

New member
עזרה בתכנון נסיעה לאירלנד

בעוד 12 יום (כן אני סופרת
) אני טסה לאירלנד לשבועיים וחצי (כן, כן , אני יודעת....לא העונה אבל אני מתה על אירופיה בחורף...חוץ מזה זה רק אומר פחות תיירים ויותר מקומים חמים
) ויש לי כמה שאלות לכל חובבי אירלנד שבפורום (FOZZIE אשמח לתגובה גם ממך
): בעקרון, אני נוחתת בדבלין ב-14:45 , לוקחת רכב (למישהו יש המלצה על חברה זולה להשכרת רכב?) ומתחילה לעלות צפונה. 1. מה העיר/עיירה , צפונית לדאבלין, שהכי כדאי לישון בה. הכוונה למקום שכשנגיע אליו עוד יהיו פאבים פתוחים ו- B&B זולים. 2. אנחנו ממשיכים להצפין אבל לא נכנסים לבלפסט כרגע (ב-19/11 אנחנו מחזירים את הרכב לדבלין ולוקחים אוטובוס לבלפסט). אין לנו מסלול סגור ל-12 הימים הבאים. אנחנו פשוט ניסע לאורך קו החוף עד שנחזור לדבלין. האם לדעתכם נספיק להקיף את האי? האם יש מקומות שאסור להפסיד בשום מחיר? והאם יש מקומות, כמו קילקני שאני רואה שהרבה ממכם רשמו, שמיותר לעבור שם. 3. אני מחפשת כבר כמה שעות מקומות לינה במרכז בלפסט והמקום היחיד שעולה לי (במחיר סביר) זה ההלגה לודג'. מתגובות של מטיילים אני מבינה שזו חוויה טראומטית לרבים מהם. יש למישהו המלצה לBB/הוסטל במחיר סביר במרכז העיר? אז זהו...מה היה לנו כאן: 12 יום סביב אירלנד 3 ימים הצפון (בלפסט, דרי ומה שנספיק) 2 דאבלין (כבר הייתי שם לשבוע לפני מספר שנים). אלו השאלות...את השאר נגלה על הדרך אבל אם למישהו יש המלצות על פאבים, לוקיישנים ועוד אני אשמח להתעדכן. כמו כן, אם יש בפורום ישראלים שחיים כרגע באירלנד ורוצים איזה במבה/ביסלי מהארץ- אני אשמח להביא
תמורת טיפים משובחים במיוחד. המשך יום נפלא וגשום לכולם.

כמה תשובות...

טוב, אז 12 יום זה קצת מאוחר מידי כדי בשביל למצוא דילים זולים בבתי מלון ובהשכרת רכב אבל אני אנסה לעזור. אני השכרתי רכב בirish car rentals ומאוד אהבנו. שירות טוב ולא יקר (בייחוד אם אתם מתחת לגיל 25). קחו בחשבון שאם אתם מתחת לגיל 25 זה מייקר את הרכב באופן משמעותי. בשביל להקיף את האי 12 ימים זה לא מספיק , אבל בהנחה ש12 ימים כוללים את האי מלבד הצפון (כלומר 12 ימים מקונמרה לדבלין נגד כיוון השעון) זה מספיק. לגבי מקומות מומלצים - חובה חובה חובה לבקר בקונמארה. איזור דונגאל מדהים וגם צוקי הסליב ליג (אם אני לא טועה) מדהימים!!! קילארני יפה מאוד וגם גלנדלוך מומלצים לדעתי. לגבי בלפאסט , ישנו הוסטל שאנחנו אהבנו שנקרא Paddy's Palace אבל הוא מאוד בסיסי אז אל תצפי ליותר מידי. ואם את כבר בבלפסאט את חייבת לעשות את הסיור במונית השחורה. תהני

למעלה