עזרה דחוףףףף

noachips

New member
עזרה דחוףףףף

מישהו יכול לעשות לי תקציר מלא של הפרק האחרון?!?!?!? מחר אני עוברת לגור בחו"ל, ואתמול ניתקו לנו את הyes לפני שהתחיל הפרק!!! ולכל החברות שלי יש hot ולא מצאתי איפה לראותתת! בבקשה תכתבו לי תקציר מלאאאא!!!

אביושה

New member
אני יכולה...(חלק 1)

אמממ...ככה: צביקה (המנהל) התקשר לאלחנן האמצע הלילה והעיר אותו ואמר לו שיבוא למשרד ושזה לא סובל דיחוי,אז אלחנן חשב שצביקה הולך לפטר אותו! אלחנן הגיע למשרד והוא התחיל "להתנפל" על צביקה..הוא אמר לו:צביקה אני העוזר שלך 20 שנה אתה לא יכול ככה לפטר אותי! אז מה אם שרטתי לך את האוטו זה היה בטעות..משו כזה ואז צביקה אמר:לא...אני לא רוצה לפטר אותך! ההפך...ואז הוא "עיכל" את מה שאלחנן אמר על האוטו והוא כזה:מה אמרת על האוטו? אלחנן:כלום תמשיך תמשיך..ואז צביקה אמר לאלחנן שהוא רוצה למנות אותו למנהל כי הוא עובר להנהיל בצפר יהודי באוסטרליה משו כזה והוא היה צריך למצוא מחליף... אז אלחנן התרגש...וצביקה אמר לו:אני לא הייתי ממהר עם השמפניה,יש בעיה,אין לך תעודת סיום גן חובה! ואז אלחנן הלך להשלים את הגן כדי שתהיה לו תעודת סיום גן חובה...חח וכל הילדים ציירו ואז אלחנן העתיק ממישהו בציור והלשינו עליו לגננת! זה היה מצחיק...וקיצר הוא השלים והוא המנהל-כל הילדים עשו לו מין מסיבת הפתעה כזאת וריקרדו הביא לו מתנה-כזה שלט שהיה כתוב:"אלחנן,מנהל בית הספר" משו כזה וזה בערך כל מה שקרה על אלחנן

אביושה

New member
חלק 2

בהתחלת הפרק ראו כמה אנשים שמדברים אל המראות ומשננים מה להגיד לאיזה מישהו... אז מור אמרה מול המראה לעצמה (שיננה מה היא רוצה להיגד לתומר):"אני אוהבת אותך ואתה אוהב אותי אז אולי..." בלה בלה בלה...כאילו איך היא אומרת לתומר שהיא אוהבת אותו ותומר דיבר למראה יענו למור על המגבות,איילה דיברה כאילו לבועז שלא אכפת לה שהוא עם אנסטסיה,בועז דיבר כאילו לאיילה ואמר לה שהוא אוהב אותה,יעל אמרה כאילו לאמא שלה שהיא דיברה עם אבא שלה והוא רוצה לחזור הביתה, אמא של יעל (נורית) התאמנה איך להגיד להם שמור ואביב עוברים לבית שלהם וריקרדו אמר לעצמו:"ריקרדו,אתה חייבת להפסיק לדבר אל עצמך מול המראה!"-חח בהומור יענו טוב..אז בהמשך אחרי הקטע עם המראות מור באה להגיד לתומר שהיא אוהבת אותו ולא נתנה לתומר לדבר ולהגיד שהוא גנב תמגבות ואז היא חשבה שהוא לא רוצה להיות חבר שלה משו כזה אז היא הלכה...ואז אח"כ תומר בא אליה ואמר לה:הנה המגבות שלך...ואז מור אמרה:מה?1 אתה גנבת לי את המגבות? אני לא רוצה לראות אותך יותר בחיים! תומר:תראי,יכולתי בכלל לא להביא לך את זה ולנצח בתחרות...ואז מור הלכה. אממ....איילה ובועז חברים,הוא בא לבקש ממנה סליחה. ומור ואביב עברו לבית של נורית. אח"כ היה כתוב על המסך:כעבור חודשיים... ואז ראו את תומר מדבר עם יעל ויעל אמרה לו שמור עוד אוהבת אותו. מור זכתה בתחרות יזמים צעירים והיא טסה להולנד לייצג את הארץ...משו כזה ואז תומר אמר לפני כל הקהל במיקרפון (שדרך אגב אני הייתי בקהל-הייתי כל הפרק האחרון ובגלל זה ידעתי כל הזמן איך הולכת להיגמר הסידרה..) תומר אמר :מור אני אוהב אותך-וכל הפלצנות בלה בלה בלה והסצנה האחרונה הייתה שראו אותם מתנשקים וזה כל הפרק פחות או יותר....

JustME79

New member
חחחח וואי!

את זוכרת את כל הפרק בע"פ...חחחחח

למעלה