עזרה דחופה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pizi

New member
עזרה דחופה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

יש לי בעיה!!! הספריות שלי מוצגות כדף אינטרנט. אבל עכשיו כשאני בוחר סיפריה או נכנס אליה זה רושם לי: INTERNET EXPLORER שגיאת קוד קו:XX שורה:XX URL:file://c:\windows\web\folder.htt או URL:file://c:\windows\web\mycomp.htt וכו` בבקשה עזרו לי!!! (WINDOWS 98)

אבירן*

New member
פיתרון ,פשוט ונוח

אז קודם כל לא להיבהל.. המצב שאתה מסביר דיי פשוט לפיתרון תעקוב אחרי שלב שלב 1 תפתח את חלון ``המחשב שלי`` 2 בתפריט למעלה תוכל לראות ``כלים`` 3 בחר מתוך תפריט כלים את ``אפשרויות תיקיה`` 4 בחלון שיפתח תסמן ``סיגנון קלאסי`` זה הכל..(שים לב שמה שרשמתי מיועד למערכת הפעלה בעברית,אך יתאים גם למערכת הפעלה באנלית)

pizi

New member
זה לא עובד!!!!!!!!!!!!!!!

בבקשה עזרו לי!!! הפתרון שהביאו לי לא עובד ולא קורה כלום!!!

gal25

New member
אתה יכול לנסות גם את זה

שלום לך אני מקווה שאני אוכל לעזור לך יותר, ובכן מה שאני מציע זה ככה: קודם כל...אם יש לך כמה מחיצות על הארד דיסק תעביר את כל מה שלא ממש קשור למערכת למחיצה אחרת,למשל OFFICE/GAMES/AND OTHER STUFF לאחר שהעברת את כל מה שלא ממש חיוני.תכניס את הדיסק של WINDOWS 98 ותריץ SETUP לפי מה שאני יודע WINDOWS 98 יודע לתקן את עצמו אוטומטית (שלא כמו ב-2000)ולכן לא תצטרך לבצע כל פעןלה מיוחדת ,ההשערה שלי היא שיש לך פגם באחד מקבצי המערכת,אל דאגה ,המערכת תדע לזהות מה פגום אצלך ולתקן אותו.במקרה הכי גרוע יצא שהתקנת את ה-WINDOWS שוב.לא סיפור כזה גדול. אין צורך לפרמט או משהו כזה. דרך אגב הבנתי שהרצת איזה אפליקציה שדפקה לך את המחשב...לא? רצוי שלפני שאתה מתקן את המערכת תעיף את התוכנה שדפקה לך אותו,תריץ חיפוש לתוכנה הזו ותמחק את כל הקבצים שלה... או לחילופין אתה יכול לנסות ללהכנס לאתר של MICROSOFT ולעדכן הגדרות למערכת שלך צעד פשוט וקל תכנס לאתר www.microsoft.com ויש שם WINDOWS UPDATE השרת שלהם יזהה אוטומטית מה צריך לעדכן אצלך ויגיש לך רשימה שממנה תוכל לבחור,יכול להיות שזה יפתור לך את שתי הבעיות מקווה שהבנת אותי ושעזרתי לך גל

למעלה