עזרה לגבי חנייה באזור הלייב פארק

hibonit

New member
עזרה לגבי חנייה באזור הלייב פארק

שלום, אשמח מאד לעזרה לאור התנסותכם הקרובה בהופעה..
רציתי לבקש את עזרתכם בהתייעצות לגבי ההגעה והחנייה לאצטדיון הלייב פארק (לקראת הופעה אחרת ביום ראשון). מה דעתכם - היכן הכי טוב לחנות או איך להגיע, כדי לא להיתקע בפקקים של שעות ביציאה מההופעה?

noam818

New member
נראה לי אין מנוס מלהתקע בפקקים.

אבל אני חניתי ביס פלנט, ואז חתכתי דרך הסופרלנד במקום לעשות את העיקוף בכביש [ברגל]. הגעתי תוך איזה 7 דקות לשם. בחזור זה קצת יותר בעייתי לחתוך כי חשוך..

ForeverMC

New member
אם אתה יכול להגיע מוקדם ולחנות מחוץ למתחם

תעשה לעצמך טובה מאוד גדולה, אני לא יודע אם יש גישה נוחה מ-יס פלאנט אבל עדיף שם, כי רק היציאה החוצה נמשכה למעלה משעה..

noam818

New member
גם היציאה מהיס פלנט לקחה מלא זמן,

כי גם שם חנו מלא אנשים שבאו להופעה, אבל פחות זמן מאלה שחנו בלייב פארק, כי זה קרוב יותר ליציאה

hibonit

New member
תודה רבה על התגובות!

עכשיו כבר התבלבלתי..
אתמול מישהי ממשרד הכרטיסים המליצה לי להגיע הכי מוקדם שאפשר (חשבתי להיות שם בשש) ולחנות בחניון הלייב פארק הכי קרוב ליציאה. לטענתה זה ימנע ממני פקקים בסיום ההופעה. אבל אתם אומרים שעדיף דווקא לחנות בחניון היס פלאנט - אז מה נראה לכם שעדיף?

True Colors

New member
יכול להיות שהיא צודקת

אני אשתף בסיפור האישי שלי, אף-על-פי שאני לא יודע עד כמה ניתן להשליך ממנו על המקרה הכללי:
נולדתי בפטרבורג ב-1880
חחח, סתם, סתם...

יצאתי מהצפון והגעתי מוקדם יחסית ללייב פארק (בסביבות רבע לשמונה).
חניתי בחניון מס' 2 (לא מתוך בחירה, כך הורו לי). הוא קרוב לכניסה, ולכן גם קרוב ליציאה.
שיננתי היטב את מקום החנייה ואת הדרך שעשיתי ממנו למתחם ההופעה.
בתום ההופעה, למרות הרצון להתרפק ולהשתהות עוד כמה רגעים, מיהרתי ליציאה.
נכנסתי לרכב, ותוך עשר דקות הייתי כבר על כביש פתוח וזורם לגמרי.

אז כן, אולי כדאי לשמוע בעצתה.
תגיעי מוקדם, תתייעצי עם השוטרים ומכווני התנועה שבמקום איפה הכי כדאי להחנות (נראה לי שחניונים 1 ו-2 הכי קרובים לכניסה/יציאה), וגם כשאת מחנה - תשתדלי להחנות את הרכב סמוך ככל הניתן לכניסה לחניון, ולא בתוכו פנימה, כדי לזרז את היציאה ממנו.

בהצלחה! (והרבה אורך רוח, חחח).

Mידאס

New member
אם מישהו שואל אותך פעם איפה הגיהנום - אז זה שם

לדעתי כדאי לכם להחנות את הרכב בשכונת נווה דקלים וללכת ברגל (הליכה של 15-20 דק'). לכו בעקבות הגלגל הענק של הסופרלנד.

אם בכ"ז תתעקשי על רכב, כדאי להחנותו בחניון של יס פלנט, הכי קרוב לכיכר (=הכי קרוב ליציאה).

קחי בחשבון שאנשים שהתעקשו על רכב בהופעה של מאריה וגם בהופעה של כריס בראון דיווחו על פקקי ענק בהלוך ובחזור, ויש כאלה שנתקעו במכוניות גם למעלה משעתיים.

a 90s jesus

New member
אני חייב לספר את סיפור הגבורה שלי

אז הגעתי למתחם ב16:30. כן, סופר מוקדם. 2 החניונים למעלה היו עדין סגורים, אז המשכתי לנסוע עוד איזה 500 מטר כדי למצוא מקום להסתובב, שם מצאתי "מובלעת" כזאת, מעין תצפית. ראיתי כמה מכוניות חונות וחניתי ליידן מבסוט שאני לא צריך לחפש חניה.
&nbsp
בסוף המופע, אחרי שווידאתי שאין הדרן, שמתי את ריצת חיי כל הדרך למעלה, מפלס את דרכי בין אנשים מנומנמים שעולים לעיטם (חלילה לא דוחף), לא מבינים שכל דקה של התמהמהות זה עוד אינסוף זמן בפקקים. מהחניונים רצתי את ה-500 מטר עד האוטו, מסתכל מאחור מדי פעם ורואה שובל אדיר של אנשים עולה לחניונים, ומדמיין פצצת זמן מתקתקת של פקקים, עצבים, ולילה ללא שינה. נכנסתי לרכב, הנעתי, ואחרי חצי שעה על השעון כבר הייתי בדירתי הקרירה והממוזגת בתל אביב!!
&nbsp
לא שהצלחתי לישון מכל האדרנלין (וגם כי היה לי דחוף לחפור עם מוטי עד איזה 1 וחצי. חחח), אבל לפחות זה היה בדירה ואחרי מקלחת.
מסקנה - לא לחנות בחניון, לחנות במקום חוקי ולחתוך בזריזות ישר אחרי ההופעה.
&nbsp

ForeverMC

New member
גאון.

אני תקוע בחנייה, ומיסטר מורן שגר צפונית ממני כבר ספון בביתו. ללא מילים.

True Colors

New member
אז מה עשית בסוף?

שתפי אותנו כדי שנדע את מי מאתנו קיללת כל הדרך חזור

למעלה