עזרה מחנונים שמבינים במחשב

עזרה מחנונים שמבינים במחשב../images/Emo22.gif../images/Emo237.gif../images/Emo53.gif

חברה שלי העבירה לי קבצי שמע עם סיומת AMR. ניסיתי לפתוח באמצעות ה-media player, אבל הוא לא הסכים. אני לא מסכימה להוריד את התוכנה, ואני יותר עקשנית מה-media player הזה (כי לא בא לי שהמחשב יקרוס). שנה שעברה איזה חנון שלמד מדמ"ח בתל חי עזר לי ושמר לי אותם איכשהו שיתאימו ל-media player, אבל בגלל שלא רציתי לבזבז את המקום על הדיסק און קי כשאני מגבה את הסמסטר- מחקתי את הקבצים. הוא כבר לא לומד בתל חי יותר. מי יכול להיות איש/ה טוב/ה עם לב זהב ולהזביר לי מה אני עושה עם זה עכשיו?

אמממ..

הרעיון הכי פשוט שאני מצליחה לחשוב עליו, רוצה לשלוח לי ואמיר לך אותם?

elcool

New member
עיצה אם תקלים בכל מיני קבצים עם סיומות משונות

http://www.fileinfo.com/extension/amr באתר הזה ניתן לחפש סיומת קובץ, והוא ממליץ עם איזה תוכנות ניתן לפתוח אותו. מהרשימה אני הכי ממליץ על VLC. תוכנה מדהימה שיכולה לפתוח הכל :)

הבעיה היא שאני לא רוצה להוריד תכנות נוספות

למה שכבר יש לי יש לי media player itunes ואולי עוד כמה שאני לא יודעת על קיומן ובטח מישהו כבר מחק לי אותן כשהוא ניסה להתקין אנטיוירוס וגילה שהמחשב לא עומד במשקל שעליו.

בסוף הצלחתי דרך ה-Quick Time

למרות שאני לא ממש אוהבת אותה. יש לה סרגל זמן קצר מדי ואז זה מבאס לחזור אחורה בהרצאה. אבל זה עדיף מכלום תודה לכל מי שעזר

למעלה