עזרה, מינה-סאן! להפצת הג'יימיוזיק ברחבי תבל

עזרה, מינה-סאן! להפצת הג'יימיוזיק ברחבי תבל

או לפחות הצעד הראשון בכך. המאמנת במכון כושר איפה שאני מתעמלת(...) די התעניינה בכך. אז, אני רוצה להביא לה דיסק עם מוזיקה לאירובי ולספורט כדי שהיא תוכל להשמיע בשעה שכולנו מזיעות עם כפיפות בטן. והיא תשמיע אותה - אם זה יהיה מספיק טוב. אז - אנשימים - אני צריכה המלצות. אתם מכירים את הסגנון מוזיקה של האירובי, לא? ואם לא - מוזיקת פופ קופצנית \ רמיקסים וסטאף. יש לה כמה נחמדים של איוּ, אז נוותר עליהם. את בואה אני אישית לא מחבבת, אז עדיף לוותר. אבל כל דבר אחר - יתקבל בברכה ובחיבוק~

last day

New member
koda kumi & tohoshinki- last angel

riyu kosaka - honey punch אין לי עוד, אני לא בקטע של שירים קצביים וקופצניים O_O אבל אני ממליצה על קודה קומי בעיקר ^_^

Nora Shu

New member
תנסי את..

m-flo ו- chemistry. רוב המוזיקה שלהם מתאימה לאירובי :X ויש גם את DA PUMP, ויש ל- DJ HAZIME ול- DJ OZMA כמה שירים טובים, אם בא לך לשלב קצת אלקטרוניקה ואני לא יכולה לא להמליץ לך משהו פסיכודלי וג'וניז, אז תנסי את Fever to Future של kitty gYm. זה, אמ. מאוד קיצבי :)

nadav1232

New member
הנה

Namie Amuro - ROCK STEADY Namie Amuro - WHAT A FEELING Namie Amuro - Full Moon Namie Amuro - FUNKY TOWN Namie Amuro - Top Secret Namie Amuro - Violet Sauce Namie Amuro - Put 'Em Up Namie Amuro - the SPEED STAR Leah Dizon .May J Koda Kumi Sowelu DOUBLE Beni Arashiro JAMOSA

oracle

New member
כל מה שהציעו =]

וגם Utada Hikaru - בעיקר This is love מצטערת שאין לי תרומה גדולה כאן, אבל אני לא כל כך בקיאה בפופ וכל זה ^_^

המוזיה המושלמת-שירי פארהפארה

אני גיליתי לא מזמן שהמורה לספורט בבית הספר גרה במשך שנתיים ביפן וגם אוהבת אנימה. (זה היה כל כך מוזר, במשך יום שלם הייתי ב"מה....?! זה לא יכול להיות! זה כל כך הזוי!") מדי פעם ניסיתי ללמוד לרקוד פארה-פארה וכמה פעמים השנה יצא בשיעור שעשינו אירובי, ושמתי לב שהתנועות בפארה-פארה ובאירובי די דומות.^^ אני יכולה להמליץ לך על להקות כמו Hinoi Team ו-Shanadoo (לפי מה שאני זוכרת גם שירים של הלהקה Folder 5 או Boystyle יוכלו להתאים, אבל את שתייהן ממזמן לא שמעתי) ואולי גם כמה שירים של Morning musume יתאימו. אף פעם לא יצא לי לשמוע הרבה שירים שלה, אבל אני חושבת שגם Nami Tamaki תתאים.

למעלה