עזרה קטנה אך חשובה

neomi1000

New member
עזרה קטנה אך חשובה

אני גרה במושב בוסתן הגליל, מושב בן שישים שנה ליד עכו. לפני כמה שנים הוחלט להכפיל את מסילת הרכבת לנהריה, אי לכך יש צורך בהפרדת מפלסים בין המסילה לבין הכביש. בבוסתן הגליל, הכביש העובר את המושב בצורת ריבוע, לכן הוא חוצה את המסילה פעמיים. כדי לבצע הפרדה, יש צורך או לבנות גשר מעל המסילה, או לחילופין לחפור מנהרה לכלי רכב. בשני המקרים, פרושו של דבר חציה של המושב. והפרדה לא רק של המפלסים אלא גם של המשפחות והאנשים. נכון לעכשיו הוקם ועד פעולה, שהצליח להוציא צו עכוב המשך עבודות, אך לשם המשך המהלכים, ועל מנת שיתייחסו אלינו ברצינות, הצטווינו לפרסם עצומה, ולאסוף לפחות 2000 חתימות. כל אחד במושב עושה כמיטב יכולתו, ואוסף חתימות של חברים ובני משפחה, אך זה מתקדם בעצלתיים. כחברה וכותבת בפורום החלטתי לפנות אליכם, אמנם זה לא קשור ישירות לנושא הפורום, אך אטימות מובילה לאטימות, וזה יכול לקרות לבית של כל אחד מכם. אני רוצה להוסיף, שיש פתרונות אחרים, כמו להזיז את המסילה אל מחוץ לתחומי המושב (מזרחה 1 ק"מ), אך הפתרון היותר פשוט ויותר קל, (לא יודעת בקשר לעלויות), הוא לחפור מנהרות ולהעלות גשרים, ובדרך גם לכרות כמה עשרות עצי אקליפטוס בני שבעים שנה ויותר, תוך התעלמות מוחלטת מחייהם של תושבים שלוים שבסה"כ רוצים להמשיך בשגרת חייהם. אני מצרפת את כתובת אתר העצומה, אנא חיתמו - זה לוקח פחות מדקה, ותורם תרומה עצומה. target=_blank rel=nofollow>http://www.atzuma.co.il/petition/elcabure/1/ בברכה ותודה נעמי

למעלה