עזרה קלה

Yakir4179

Well-known member
מה דעתכם על המטען הזה?

נאמר לי שהוא מהיר יותר מהמטען השחור בנוט 10 פלוס זה נכון?

נראה לי שנעקצתי ..

קבצים מצורפים

• 20210411_144812.jpg
    20210411_144812.jpg
    1.4 MB · צפיות: 5
  • 20210411_144806.jpg
    20210411_144806.jpg
    1.4 MB · צפיות: 5

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
מה דעתכם על המטען הזה?

נאמר לי שהוא מהיר יותר מהמטען השחור בנוט 10 פלוס זה נכון?

נראה לי שנעקצתי ..
ידידי קודם כל אנו לא מכשפים לדעת מה המפרט של המטען הזה שאתה מראה..שנית נקווה שהוא לא ידפוק לך את הסלולארי בגלל איזה חוסר תאימות. איכות ירודה שיתפוצץ שם משהו וכו'..
והכי חשוב שתדע טעינה מהירה זה נחמד מאוד..יחד עם זאת זה מקצר את החיים של הסוללה,כל ההתלהבות הזו תעלה לאנשים ביותר טלפונים חדשים לשלם עליהם לאוך זמן...הכי טוב טעינה רגילה או איטית יותר כמו חיבור למחשב וטעינה ממנו כל הלילה ..כך הסוללה תשמר לאורך זמן והפון ינוצל יותר. יש לך מכשיר מצויין שמור עליו.

Yakir4179

Well-known member
ידידי קודם כל אנו לא מכשפים לדעת מה המפרט של המטען הזה שאתה מראה..שנית נקווה שהוא לא ידפוק לך את הסלולארי בגלל איזה חוסר תאימות. איכות ירודה שיתפוצץ שם משהו וכו'..
והכי חשוב שתדע טעינה מהירה זה נחמד מאוד..יחד עם זאת זה מקצר את החיים של הסוללה,כל ההתלהבות הזו תעלה לאנשים ביותר טלפונים חדשים לשלם עליהם לאוך זמן...הכי טוב טעינה רגילה או איטית יותר כמו חיבור למחשב וטעינה ממנו כל הלילה ..כך הסוללה תשמר לאורך זמן והפון ינוצל יותר. יש לך מכשיר מצויין שמור עליו.

Yakir4179

Well-known member
היי תודה אשמח לבדיקה שלך על המטען, לא ידעתי שמטען מהיר דופק סוללה, אך כני בודק סלולה אם היא תקינה?
למדתי את הלקח לשאול בפורום או בקבוצה לפני שרוכשים !אני עם החנות הזאת גמרתי!

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
היי תודה אשמח לבדיקה שלך על המטען, לא ידעתי שמטען מהיר דופק סוללה, אך כני בודק סלולה אם היא תקינה?
למדתי את הלקח לשאול בפורום או בקבוצה לפני שרוכשים !אני עם החנות הזאת גמרתי!
תשמע, החברה של המוצר עצמו טובה ומוכרת. אלא מה המכשיר שלך נטען עד 15W ולא יותר, לא יתן לך כלום המטען המהיר הזה...מה שאתה כן היית צריך זה מטען מקורי של סמסונג 15W והחיים היו במסלולם התקין. הסוללה לא נטענה במהירות של המטען מן הסתם אם הפון עובד הוא תקין. 15W זה טעינה סבירה לסוללה..הכל בסדר הייתי מחליף את המטען למקורי כאמור, אין מה לדאוג מעבר. כל סוללה עם השנים נחלשת אחרי שנה וחצי שנתיים לפעמים..מי ששומר את הפון לעוד תקופה רצוי שיחליף סוללה לחזור לזמן עבודה מקורי וטוב. זה נכון לכל מכשיר של כל חברה, כולל מחשבים ניידים.
עכשיו שתהיה רגוע מטען מהיר לא דופק סוללה מיידית..עיניין אחר אם סוללה בטעינה איטית נניח 10W תחזיק שנתיים טובות מלאות. טעינה ב45W תחזיק שנה ושמונה חודש..או שנה וחצי..זה המחיר של כולם על טעינה מהירה. הסוללה לא תדפק מעצם הטעינה המהירה שלה אורך החיים הטבעיים שלה יפחת. שוב זה נכון לכל מכשיר שטוענים אותו מהר..כולל מכונית חשמלית אפילו.
אני מקווה יחליפו לך לשל סמסונג ולא בזבזת כסף...

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
תשמע, החברה של המוצר עצמו טובה ומוכרת. אלא מה המכשיר שלך נטען עד 15W ולא יותר, לא יתן לך כלום המטען המהיר הזה...מה שאתה כן היית צריך זה מטען מקורי של סמסונג 15W והחיים היו במסלולם התקין. הסוללה לא נטענה במהירות של המטען מן הסתם אם הפון עובד הוא תקין. 15W זה טעינה סבירה לסוללה..הכל בסדר הייתי מחליף את המטען למקורי כאמור, אין מה לדאוג מעבר. כל סוללה עם השנים נחלשת אחרי שנה וחצי שנתיים לפעמים..מי ששומר את הפון לעוד תקופה רצוי שיחליף סוללה לחזור לזמן עבודה מקורי וטוב. זה נכון לכל מכשיר של כל חברה, כולל מחשבים ניידים.
עכשיו שתהיה רגוע מטען מהיר לא דופק סוללה מיידית..עיניין אחר אם סוללה בטעינה איטית נניח 10W תחזיק שנתיים טובות מלאות. טעינה ב45W תחזיק שנה ושמונה חודש..או שנה וחצי..זה המחיר של כולם על טעינה מהירה. הסוללה לא תדפק מעצם הטעינה המהירה שלה אורך החיים הטבעיים שלה יפחת. שוב זה נכון לכל מכשיר שטוענים אותו מהר..כולל מכונית חשמלית אפילו.
תראה

הסבר יפה על טעינה מהירה והחסרון שלה

Yakir4179

Well-known member

Yakir4179

Well-known member
אז ככה מה שעשיתי המטען המקורי של נוט 10 פלוס השחור איתי בתיק לעבודה, והאנקר ישאר בבית למרות שיש לי כמה ראשים של סמסונג, החנות נבלות כי הוא מכיר אותי ויודע מה בקשתי, מטען מהיר יותר מימה שמגיע בערכה של נוט 10 פלוס, אני לחנות הזאת כבר לא יתקרב יש רשתות יותר טובות כמו ענק הסלולר וכו
לומדים לקח מה שנקרא!

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
אז ככה מה שעשיתי המטען המקורי של נוט 10 פלוס השחור איתי בתיק לעבודה, והאנקר ישאר בבית למרות שיש לי כמה ראשים של סמסונג, החנות נבלות כי הוא מכיר אותי ויודע מה בקשתי, מטען מהיר יותר מימה שמגיע בערכה של נוט 10 פלוס, אני לחנות הזאת כבר לא יתקרב יש רשתות יותר טובות כמו ענק הסלולר וכו
לומדים לקח מה שנקרא!
הוא נתן לך מה שבקשת ..אלא מה שלא ידעת שאי אפשר להטעין יותר ממה שהמכשיר יכול לקבל....צודק הוא היה אמור לך את זה ולא למכור לך סתם מטען שבעצם מיותר..ולהבא תלמד לבדוק כמה הטעינה שלך בפון יכולה לקבל בכלל. יש מכשירים כמו שלי שיש להם טעינה של 25W אבל המטען 15W זה אומר שאני יכול לקנות מהיר ..כי הפון מסוגל. אלא מה כאמור אני מעדיף טעינה יותר איטית ויותר חיי סוללה לאורך זמן.

Yakir4179

Well-known member
הוא נתן לך מה שבקשת ..אלא מה שלא ידעת שאי אפשר להטעין יותר ממה שהמכשיר יכול לקבל....צודק הוא היה אמור לך את זה ולא למכור לך סתם מטען שבעצם מיותר..ולהבא תלמד לבדוק כמה הטעינה שלך בפון יכולה לקבל בכלל. יש מכשירים כמו שלי שיש להם טעינה של 25W אבל המטען 15W זה אומר שאני יכול לקנות מהיר ..כי הפון מסוגל. אלא מה כאמור אני מעדיף טעינה יותר איטית ויותר חיי סוללה לאורך זמן.
אז רגע מטען מהיר לנוט 10 פלוס מה מומלץ? יש מטען שהוא יותר מהיר מימה שמגיע עם המכשיר?

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
אז רגע מטען מהיר לנוט 10 פלוס מה מומלץ? יש מטען שהוא יותר מהיר מימה שמגיע עם המכשיר?
אם לא הבנת עד כה אין כזה! הטלפון לא נבנה עם סוללה ויכולת טעינה מהירה ! המטען שלו 15W בפני עצמו זה די מהיר לא מזמן היה 5W הסטנדרט. אתה לא יכול לשנות את זה נקודה רות סוף. רוצה טעינה מהירה? תקנה טלפון אחר..פשוט. מה שיש בנוט זה מה שיש. המטען המומלץ והיחיד שאפשרי למעשה זה שבא עם המכשיר בקופסא. ממילא מטען אחר מהיר יותר לא ישנה...וגם לא תמיד הפון מקבל כבל אחר שלא של סמסונג אז זו בעיה אחרת בכלל..קיצור מטען מקורי וזהו.

Yakir4179

Well-known member
אם לא הבנת עד כה אין כזה! הטלפון לא נבנה עם סוללה ויכולת טעינה מהירה ! המטען שלו 15W בפני עצמו זה די מהיר לא מזמן היה 5W הסטנדרט. אתה לא יכול לשנות את זה נקודה רות סוף. רוצה טעינה מהירה? תקנה טלפון אחר..פשוט. מה שיש בנוט זה מה שיש. המטען המומלץ והיחיד שאפשרי למעשה זה שבא עם המכשיר בקופסא. ממילא מטען אחר מהיר יותר לא ישנה...וגם לא תמיד הפון מקבל כבל אחר שלא של סמסונג אז זו בעיה אחרת בכלל..קיצור מטען מקורי וזהו.
תגיד הכבל של האנקר והכבל שמגיע עם נוט 10 פלוס בערכה הם שונים? הכבל של האנקר שלקחתי הוא ארוך יותר, כי אם יש הבדלים בינהם אצטרך לקחת אותו כבל שמגיע עם הנוט 10 פלוס בערכה תודה

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
תגיד הכבל של האנקר והכבל שמגיע עם נוט 10 פלוס בערכה הם שונים? הכבל של האנקר שלקחתי הוא ארוך יותר, כי אם יש הבדלים בינהם אצטרך לקחת אותו כבל שמגיע עם הנוט 10 פלוס בערכה תודה
תלוי אם הפון מזהה את הכבל של המטען החדש אין בעיה. החברה הזו טובה לא אמורה להיות בעיה הפון יכתוב אם יש .

JEK12345JEK

Well-known member
שאני מחבר את האנקר הוא מטעין לי עם הכבל של האנקר זה סימן הזיהוי?

זה לא כ"כ משנה
אתה יכול להטעין את הטלפון עם כבל של סמסונג ועם המטען של אנקר
ואתה יכול להטעין את הטלפון עם כבל של אנקר ועם המטען של סמסונג
ואפשר כמובן כבל ומטען של סמסונג או כבל ומטען של אנקר יחדיו
העיקר שההטענה עובדת

נערך לאחרונה ב:

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
אוי מחילה ..טעות גדולה שלי...הסתכלתי על הטעינה האלחוטית בטעות.....וזה 15W הטעינה המהירה היא 45W באמת. סליחה זה אני אשם בנתונים לא נכונים.

אם כי היתר נכון עדיף טעינה איטית יותר ממהירה, פה אני בהחלט לא טועה ולא מתבלבל.

ושוב מחילה , טוב ששמתם לב לטעות!!

z1george

Member
מנהל
האנקר שקיבלת בסדר גמור בפני עצמו ולא ישרוף לך את הטלפון אל דאגה
אם לקח לך תוספת כספית מעבר למחיר המכשיר אז אכן עקץ אותך. בקטנה. העקיצה היא קנית המשיר עצמו # רק אומר
לגבי מהירות הטענה אם המכשיר יודע למשוך רק 15 וואט (או 25) אז כמו שכתבו לך מיותר להשקיע במטען של 33/40/45 כי לא יתן לך לעבור את המגבלה של מה שמכשיר מסוגל למשוך

לוייםLEVIM

Well-known member
סמסונג גלקסי נוט 10+ תומך בFast charging 45W
המטען השחור שמקבלים מטעין במהירות של 25W

סך הכל המטען 33W של ANKER מוסיף 8W במהירות ההטענה
לא עשית דיל רע
מטען שמטעין בפעם אחת שתי מכשירים במהירות של 33W כפול 2 בהחלט שווה 160 שקל
ANKER זה מותג איכותי וידוע

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
סמסונג גלקסי נוט 10+ תומך בFast charging 45W
המטען השחור שמקבלים מטעין במהירות של 25W

סך הכל המטען 33W של ANKER מוסיף 8W במהירות ההטענה
לא עשית דיל רע
מטען שמטעין בפעם אחת שתי מכשירים במהירות של 33W כפול 2 בהחלט שווה 160 שקל
ANKER זה מותג איכותי וידוע
תודה על התיקון התבלבלתי עם טעינה אלחוטית ...אתה צודק והמטען שקנה ישפר לו מעט ..

למעלה