עזרה

Fish in the sea

New member
עזרה../images/Emo101.gif

באתרי ההורדות השונות מופיע ביצוע של sunday bloody sunday בביצוע שקט ומאוד מאוד שונה מהמקור תחת הכותרת: Radiohead - sunday bloody sunday עכשיו,דבר אחד ברור,שרדיוהד הם לא המבצעים פה. מישהו נתקל בזה פעם? למישהו יש מושג מי המבצע האמיתי? די לזיופים!

Tabasco

New member
ביצוע ש...שק...שקט?? ../images/Emo108.gif

ביצוע שקט לSundy bloody sunday? איך אפשר לשנות את השיר הזה למשהו אחר?! הוא מושלם! אסור לגעת בו! איך הביצוע נשמע, כאילו יו2 שרים אותו? מישהו מוכן לבדוק?

kuziel

New member
אהמממ...

במסגרת סיבוב ההופעות של פופמארט יו-2 ביצעו את Sundy bloody sunday בגירסה אקוסטית כאשר אדג´ שר בלבד יותר נכון הוא מבצע ושר לבד כאשר כל שאר הלהקה נחים ביצוע נחמד אבל המקור יותר טוב זהו רק שתדעו

bonowoman

New member
הי!

נראה לי שראיתי את זה:) יש לי את פופמארט במקסיקו בקלטת רבל אנעי לא יכולה לראות כי אינ לי וידאו בשיטה אמרקאית): זה כל-ככ עצוב!!!!!!!!!! אקיצר הלכתי פעמ לחברה שלי לראות את זה אצלה ונראה לי שזה היה שמ..... אוהבת יעל הגירסה הצעקנית הרבה יותר טובה, זה ממש הורס גמ אמ זה יפה!

YuvalKuntzman

New member
אני מסכים !

היי, אני חדש פה (נורא שמחתי לראות שפתחו פורום U2 !), ורק רציתי להגיד שSunday, Bloody Sunday זה השיר שגרם לי להתמכר, ואני עדיין על סף בכי כל פעם שאני שומע אותו (בעצם זה נכון לגבי כל ארבעת השירים הראשוניים של War)

QueenNaughty

New member
לא נתקלתי.....אבל

אם זה נשמע שיר שקט בסגנון של רדיוהד אז יכול להיות שהם עשו קאבר בשושו...או משהו בסיגנון. אם שומעים בשיר את סגנון השירה (אגב המאוד יפה של יו-2) אז אלה הם יו-2! כן כן...

shaypaz

New member
הקשבתי לשיר

אני לא מכיר כלכך איך נשמע הסולן של רדיוהד אבל זה בהחלט נשמע כמו בונו...ויש מספיק גרסאות שקטות של שירים שהם מבצעים לייב.

Tabasco

New member
ברור שיש... ../images/Emo108.gif

אבל סנדיי זה כזה שיר שלא מתאים לעשות אותו שקט! הרי כל הקסם בו הוא הנגינה המוצלחת כל כך, הגיטרות הרועמות וכל שאר התיאורים ההירואים (
)... יש מסכימים?

מוזר, לי יש אותו בגרסא של רדיוהד../images/Emo12.gif

וזה אכן ת´ום יורק האלוהי. מאה אחוז.

Fish in the sea

New member
דווקא לא

זהו שזה נשמע ט´ום יורק באמת אבל לא מוזכר בשומקום שרדיוהד אכן עשו את זה.מה שאומר,שלמרות שזה אכן נשמע ט´ום,זה כמעט מאה אחוז לא הוא.

למעלה