עזרה

shinon28

New member
עזרה

צריך רעיונות למתנת יום הולדת לאישתי צימר היינו ,מסא'ז גם, תציעו משהו מעניין תודה מראש

dafgol

New member
../images/Emo49.gif לאשתך ../images/Emo65.gif

בת כמה היא? מה היא אוהבת? יש לה תחביבים מסויימים? היא אוהבת אתגרים והרפתקאות?

גם אני גם אני מחפשת../images/Emo13.gif

בעלי גם אוטוטו חוגג מומולדת. אז גם אני אשמח לראיונות למתנה שימושית ומעניינת. גם היינו בכל מה שאמרת. מזל טוב לאישתך. ראינונות שלי בשבילך- שעון, תכשיטים(תלוי מה תקציב אז לפי זה רק שרשרת או גם עם עגילים..טבעת וכו') בושם, בגדים יפים אם אתה יודע לבחור לבד. תגיד מה כיוון אולי יוכל לעזור יותר

dafgol

New member
אלו'ש מה עם צניחה ?

גיסתי (לעתיד..אוטוטוטו ) הפתיעה את אחי ליומולדת בקורס צניחה חופשית, חוויה מדהימה

לולי72

New member
דפנה - תשאלי את גולן לגבי הפגישה שלנו מחר

הוא לא ענה לי להודעה.

לולי72

New member
תודה וראיתי את התמונות של היפיופון הקטן |חמסה

מתוק, אפילו מבעד למסך המחשב אני רוצה לאכול לו את הלחיים "קצת, קצת".

לאאא יש לו לב חלש../images/Emo13.gif

כל הדברים עם הגובה בכלל לא בשבילו.תודה בכל אופן הוא צריך משהו לנשמה.

לולי72

New member
גם לבעלי יש לב חלש

וזה בעיה עם גברים, אבל אולי אפשר איזו ארוחת בוקר טובה באיזה מקום, רק שניכם וטיול באיזה מקום, אולי בירושלים בעיר העתיקה, או בסמטאות יפו, רומנטי מאוד.

dafgol

New member
מה התקציב?

הוא אוהב לבשל? מה דעתך על שיעור בישול פרטי בבית? יש כאלה שפים שעושים סדנאות פרטיות, אין לי מושג מה המחיר, אם אני זוכרת נכון שרה ובעלה היו בשיעור כזה......

לולי72

New member
וואלה דפנה איזה רעיון

גם אני שמעתי על סדנאות כאלה, רק שמעתי, לא מכירה, אבל אמרת פעם שהוא אוהב לבשל, אז יאללה.

dafgol

New member
מצחיקולה זה לא בשביל גולן

גולן
אוטודידאקט מדופלם, אני לא צריכה בשבילו סדנאות.....הוא עושה אותן בעצמו לעצמו ולעצמינו לבד ובחינם

../images/Emo140.gif...לדפנוש' ולכל יקירותי ! אני כאן....

היי ! מצטערת,שבוע הזה פשוט לא הייתי " אני ". בעלי עדיין במילואים!!! כבר שבוע שלישי !!! ואני לא רואה את הסוף................... אני סיימתי השתלמות אחת, שהיא הייתה ממש משעממת חוץ מכמה מרצים שהיו בה. כעת אני בחופש עד 25.7 ולאחר מכן אני שוב בהשתלמויות, עד ל 15.8 ! נכון שזו אני שבחרתי בהן, ויכלתי לא לבחור!!! אך, למרות הכל נרשמתי מכמה סיבות- ראשית, אני עדיין מחכה לתשובה בקשר לעבודה, כלומר, האם אני נשארת בבית הספר שלימדתי או שאני עוברת לבית הספר אחר, אז השאלה איזה בית ספר?! או שהשנה אותי לא משבצים וכו' כלומר, אני נמצאת באוויר, לא יודעת מה קורה איתי לגבי שנה הבאה! וכך קורה כל שנה ! פשוט
! אין מילים! אני נותנת את כל הנשמה לעבודתי, וזה מה שאני מקבלת בחזרה!!! אך התרגלתי לכך, וכל שנה בסוף האוגוסט (שהעצבים כבר יוצאים מכל ה.... ) משבצים אותי בבית הספר החדש!!! הרי עושים זאת כדי שלא לתת קביעות !!! כי , כדי לקבל קביעות צריך לעבוד 3 שנים באותו מקום= ביה"ס! שנית, כדי לשכוח מכל האוירה שאני נמצאת בה, החלטתי לעסיק את עצמי בהשתלמויות! שלישי, אם ירצה השם
ואני יעבוד בשנה הבאה, אז לפחות יהיו לי גמולים!!! אז לילה
טוב לבנתיים הרבה בריאות ואנרגיות חיוביות
שולחת
ענקיייי ו >< נ.ב דפנוש תודה על התמונות , מקסימות !!! והבנים
ים!!! מחר, אם לא תיהיה עסוקה אז
עליי , וניפגש אצלי
!!! כבר הרבה זמן לאאאאא נפגשנו!!! וגם שדניאלה תזכור את ה נסיך שלה !!!! חחחח| מאוהב| ><

לולי72

New member
אני יודעת שזה לא בשביל גולן, התכוונתי לאושרי

גם הוא אוהב לבשל, אלה פעם אמרה את זה.

S r 35

New member
לא, לא, לא היינו - לא להעליל עלינו

מה שכן היה - הבן של הבוס שלי הציע הצעת נישואין מקורית לאשתו: הוא סחב אותה לאיזו פסגת הר בתיזנאבי בתואנה של טיול שבת וכשהיא הגיעה למעלה מתנשפת ומתנשמת חיכה לה על הפסגה שף גורמה מקצועי עם מטעמים שהוא בישל והכין ועם ארוחה רומנטית לשניים בחיק הטבע. כמובן שגם הטבעת נשלפה והיום הם כבר נשואים שלושה חודשים. הזוגי שלי לא עד כדי כך רומנטי - הצעת הנישואין שלו הייתה הרבה יותר פשוטה ומגושמת
(לא יהיה לנו מה לספר לנכדים...) הרעיון מקסים גם בעיני.

S r 35

New member
מקום שכן הייתי לוקחת אליו את בעלי -

זה סדנת שוקולד
הוא ח ו ל ה על שוקולד ואני בטוחה שהוא היה נהנה בסדנה כזו מאוד. יש לא מעט שוקולוטיירים בארץ - נדמה לי שאחד מהם (מישי) יושב, אפילו בטבעון. על אותו רעיון - אפשר להפתיע בסדנת יינות (למי שאוהב) ולהוסיף באותה הזדמנות טיול בסביבה וארוחה במסעדה טובה - רוב היקבים נמצאים באזורים מקסימים בארץ: למשל רמת-הגולן. אם זה נתן רעיון למישהו, אז בכייף.

S r 35

New member
מקום שכן הייתי לוקחת אליו את בעלי -

זה סדנת שוקולד
הוא ח ו ל ה על שוקולד ואני בטוחה שהוא היה נהנה בסדנה כזו מאוד. יש לא מעט שוקולוטיירים בארץ - נדמה לי שאחד מהם (מישי) יושב, אפילו בטבעון. על אותו רעיון - אפשר להפתיע בסדנת יינות (למי שאוהב) ולהוסיף באותה הזדמנות טיול בסביבה וארוחה במסעדה טובה - רוב היקבים נמצאים באזורים מקסימים בארץ: למשל רמת-הגולן. אם זה נתן רעיון למישהו, אז בכייף.

למעלה