עזרה.

daysh

New member
עזרה.

אני נשוי כמעט שנתיים,וסובל מגמירה מהירה..מה שקורה הוא שאני לא מצליח להגיע לסיפוק ולא אשתי מגיעה לאורגזמה(הבנתי לפי מה שקראתי כאן שמלא לא מגיעות,אז אין מה לדאוג?!) הבעיה שבגלל שאנחנו לא נהנים אנחנו מגיעים למיטה בערך פעם בשבועיים... ואני מתוסכל מזה שאני לא מספק ולא מסופק.מה עושים??

שפיכה מהירה - מידע מקיף

שפיכה מהירה היא אחת מהבעיות הנפוצות אם לא הנפוצה ביותר. ההערכה היא שבין 25-40% מהגברים סובלים ממנה בדרגה כלשהי. שפיכה מוקדמת מוגדרת כמצב בו הגבר מרגיש שהוא לא יכול לשלוט בשפיכה ולגמור כשהוא מחליט לגמור אלא זה קורה לו מבלי שהוא רוצה לאחר פרק זמן מסוים. נסיון להגדיר זאת בזמן כבר לא מקובל, למרות שיש המגדירים זאת כשפיכה מהירה בזמן שהוא פחות מדקה מרגע החדירה ושפיכה מהירה קלה פחות משתיי דקות. פעם היו מגדיקים גם לפי מספר תנועות אגן -פחות 10 תנועות היה נחשב לשפיכה מהירה. בכל מקרה היום ההגדרה היא מצב בו השפיכה מתרחשת למרות שהגבר לא רוצה אותה עדיין. מקור הבעיה ברוב המוחלט של המקרים הוא פסיכולוגי לכן הטיפול המועדף הוא זה שמלמד את הגבר לשלוט בשפיכה ולא תרופתי. הטיפול הניתן על ידיי מטפלים מיניים כולל תרגול עצמי, לאחר מכן תרגול באוננות עם בת הזוג ורק אחריי זה תרגול ביחסים הכוללים חדירה. הטיפול נעשה בדרגות קושי הולכות ועולות וההדרגה חשובה כי הלמידה היא הדרגתית ויש צורך להתגבר על הרגל קיים וללמוד הרגל חדש דבר שדורש תרגול הדרגתי ושיטתי. ישנו הספר פז"מ - של ד"ר הלן זינגר קפלן שמסביר את השיטה. הרוב המוחלט של הגברים משום מה לא מצליח לבד עם הספר ללא עזרת איש מקצוע. המטפל המיני עידן מילצ’ר הוסיף לשיטות שמתוארות בספר פז"מ טכניקה נוספת (היא באה בנוסף לא במקום למה שכתוב בספר) בה הגבר כשהוא מרגיש שהשפיכה מתקרבת נושף ועושה את הפעולה כמו כשיש פעולת מעיים (כשמחרבנים - סליחה על הביטוי) הפעולה הזו אמורה לעכב את השפיכה כי היא פועלת הפוך ממנגנון הפליטה. לגבי טיפול תרופתי: מנצלים תופעת לוואי של חלק מהתרופות נוגדות-הדכאון מסוג ה - SSRI העיקרית שבשימוש היא "סרוקסאט". לא רצוי לתת תרופות אלו באופן קבוע משום שמדובר בתרופה פסיכיאטרית עם תופעות לוואי אחרות. השימוש הנכון בהם אם בכלל הוא בשלב הלמידה כתוספת לטיפול המיני ולא במקומו ולאחר שלומדים את השליטה בשפיכה נגמלים מהתרופה אחרת תהיה תלות תמידית בתרופה הפסיכיאטרית. ברוב המוחלט של המקרים ניתן ללמוד לשלוט על השפיכה ללא שימוש בתרופות פסיכיאטריות בכלל.

daysh

New member
אוקי.המון תודה.

החכמת אותי. רק שאלה נוספת מטפל שאתה כתבת הכוונה לרופא? א"כ איזה אורולוג או סקסולוג?

הכוונה למטפל מיני מוסמך ולא לשום דבר אחר

יש כל מיניי אנשים שמתהדרים בכל מיניי תארים. הכוונה מטפל מיני מוסמך ואת רשימת המטפלים אפשר למצוא באתר של איט"מ - האגודה הישראלית לטיפול מיני

daysh

New member
הטיפול כולל אוננויות.

אני חרדי מה עושים? ניסינו טבעת רטט זה עזר היא נהנתה מאד עלי זה לא השפיע.אולי צריך תנוחה אחרת?או משהו כזה?

אפשר גם בלי אוננות

זה אמנם יהיה יותר מסובך ללמוד אך אפשרי כדאי שתפנה למטפל מיני מוסמך

למעלה