עזרה :)

Shining Dark

New member
עזרה :)

אני מחפשת שירים בלי מילים (אפשרי קולות), בעלי קצב 4 וברור (שהקצב צריך להיות ברור לאורך כל השיר)... אהה... ומהירויות שונות (מאיטי ועד מהיר..). זה לריקודים :) המון המון תודה מראש!! זה מאוד יעזור לי :)

Carcass

New member
הבקשות שלך קצת נוגדות..

מצד אחד מקצבי 4 וטמפואים שונים,מצד שני בלי מילים.. מה שאת צריכה לעשות,זה לחפש Riddims של קונשס ורוטס רגאי,אבל לא להוריד את כל השירים,אלא רק את ה VERSION,שזה בדרך כלל הטיון האחרון בתקליט,מדובר רק במקצב(רידימ),בלי מילים ובדרך כלל בלי ווקלס.. דוגמאות לרידימים שאולי יתאימו לך: Ever Bless Desperate Lover Blaze De Real Time Skylarking playlist אלה מה שעולים לי לראש לבנתיים. שיהיה אחלה סופ'ש.

Shining Dark

New member
תודה רבה ../images/Emo9.gif

אני אחפש את הקטעים שציינת.. ד"א אני לא כל כך מבינה, למה מקצב 4 בטמפואים שונים מתנגש עם השאיפה שזה יהיה בלי מילים..? יכול להיות שפספסתי משהו.. :)

Carcass

New member
בקצרה,

רוב,אם לא כל הרגאי,בנוי על 4 רבעים. מבחינת שירים נטו,יש טיונים שהם אכן בלי מילים ובנויים על אותו מקצב,,אבל ציינת שזה למטרת ריקודים(?),התת ז'אנר שישר מתקשר ברוב המקרים לשירים בלי מילים הוא דאב,והוא לא ממש מתאים לריקודים.. בגלל זה המלצתי לך על המקצבים עצמם שיוצאים ביחד עם התקליטים.

Shining Dark

New member
הבנתי...

אכן ציינתי שזה למטרת ריקודים, אך יותר "ריקודים טיפוליים".. שנעזרים (גם) בז'אנר הזה (רגאיי). ולכן מה שחשוב לי שאכן יהיו בלי מילים עם מקצב 4 :) כל עוד זה מתאים, אז זה בסדר..

למעלה