עזרתכם!!!!!

חגס26

New member
עזרתכם!!!!!

היי לכולם, אני חגית ואני עושה עכשיו מכינה לעיצוב (אני מתעניינת בעיצוב פנים) נתנו לנו תרגיל בית שאשמח לשמוע על דעתכם ועל רעיונותכם.
אני אמורה לעשות 16 פריימים של חומר אובייקט או תופעה עם שאלה מנחה אחת לאורך כל 16 הצילומים..
חשבתי על אשכול ענבים מהרגע שהוא נקנה, למעיכה ועד לרגע שהוא הופך להיות יין- השאלה המנחה זה מתי הענב מפסיק להיות ענב. מה אתה אומרים?.
וחשבתי גם על תופעה של הסכיזופרניה לצלם בן אדם מכל מיני מצבים והשאלה המנחה היא - מה התכונות של הסכיזופרניה.
ממש ממש ממש תודה גם אם מצאתם דרך לעזור וגם אם לא.
שבת שלום.

EdisonGirl

New member
בהצלחה

חשוב שתלכי על מה שעושה לך את'זה, כי ככה יהיה לך הכי הרבה חשק להשקיע וגם התוצאות יהיו בהתאם.

רעיון שעלה לי כעת- איך המסטיק מסיים את חייו? ואז את יכולה לצלם אריזה פגומה של מסטיקים, כתמי מסטיק בתחנת אוטובוס, מסטיק שדבוק לשולחן וכו'.. וכו'.. לא חסר אפשרויות יצירתיות של אנשים להיפטר מהמסטיק שלהם מלבד לעשות את הדבר הנכון, ולהשליך לפח

אני חושבת שהמטרה בעבודה הזו היא להעביר מסר סמוי, לעורר את הצופה לחשוב או להציג תופעה משעשעת שתגרום לצופה להזדהות או לצחוק.. ולכן כל הצגה "אובייקטיבית" כביכול (שהרי אין דבר כזה) של תופעה תוכל להשאיר רושם הכי מעניין.

spaysi8

New member
יאא אני גם מתחילה מכינה לעיצוב

איפה את לומדת??
אני רוצה ללמוד אדריכלות (וא"כ עיצוב פנים :p)

הרעיונות שלך מעולים לדעתי.
לגבי ענבים- אולי באתר של זכרון יעקב/בנימינה יש פירוט בגלל היקב (אני גרה בזכרון ;))
לגבי סכיזופרניה, אני די בטוחה שיש פורום שקשור להפרעות נפש.. אולי תוכלי לשאול, הרבה שם מאוד פתוחים..

ממש בהצלחה, ואשמח אם תדברי איתי בפרטי לגבי המכינה :)

למעלה