עט הסקנדל-מעולה!!!!

• פותח הנושא rh
  • פורסם בתאריך

rh

New member
עט הסקנדל-מעולה!!!!

עט הסקנדל הוא סרט חדש בכיכובו של השחקן המוכשר ביותר ,שעדיין לא איכזב אותי באף מסרטיו,ג`פרי ראש. גיבורו של הסרט הוא המרקיז דה סאד הידוע לשמצה,אשר דעותיו וספריו עוררו במאה ה19- תגובות נזעמות אשר בסופו של דבר הביאו לשליחתו לבית משוגעים שם מצא את מותו. הסרט עוסק במשמעות והחשיבות של חופש הדיבור והדעה ,שכפי שיודע לכולכם הוא אחד מהזכויות הבסיסיות של האדם במהותו. הסרט מתחיל בהברחתו של הספר הנודע לשמצה ``ג`זמין`` ע``י הכובסת הצעירה והבתולית (המשוחקת ע``י קייט ווינסלו הנפלאה שמראה את כישרונה הגדול בסרט) וגורם לכל צרפת לקום על הרגליים. נפוליאון,שבאותה תקופה היה שליט צרפת,מחליט להשתיק אחת ולתמיד את המרקיז הסורר. וכאן מגיע לתמונה ד``ר רוייאר-קולאר (אותו משחק באופן מדהים כרגיל-מייקל קיין)אשר נודב להשיב למוטב את המרקיז. הרופא מגיע לשארנטון בית המשוגעים אשר מנוהל ע``י האב הצעיר והרגיש האב קולמייר (המשוחק ע``י השחקן הצעיר והמבטיח-חואקין פינקס). הרופא המתגלה לנו כאדם אכזר אשר מתחתן עם ילדה שיכולה להיות נכדתו ואונס אותה בליל כלוליהם ,ולאחר לוקח את כספה של אישתו המרירה והנואשת של המרקיז כדי להשלים את עיצוב ביתו המפואר. אותו רופא שכביכול צריך לרפא את המרקיז מחולניותו המינית הסוטה מתגלה כסוטה רקוב בעצמו. אני לא רוצה להרוס לכם את כל הסרט אז אני לא אמשיך הלאה בעלילה הכתובה הייטב ע``י המחזאי דאג רייט ושלא לדבר על הביום הכישרוני של פיליפ קאופמן. ולכן אני אסיים במלצה חמה-לכו לראות,שווה ביותר! צפייה נעימה :)

למעלה